Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Wysyłka paczki z doręczeniem w jeden dzień roboczy

Wysyłka paczki z doręczeniem w jeden dzień roboczy

...

Wysyłka paczki z doręczeniem w jeden dzień roboczy

Anita Szelech   •   16.11.2022   •   2 min czytania

Najpopularniejsze firmy kurierskie oferują doręczenie przesyłki w jeden dzień roboczy

Większość firm kurierskich współpracujących z epaka.pl ma w swojej ofercie opcję dodatkową dostawy przesyłki w następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki. Warto przyjrzeć się bliżej konkretnym rozwiązaniom dostępnym u konkretnych firm.

1. InPost Kurier

Firma InPost w usłudze InPost Kurier udostępnia możliwość wybrania dodatkowej opcji dostarczenia przesyłki (standardowa do 30 kg) w ciągu jednego dnia roboczego od daty nadania. W przypadku braku doręczenia w ciągu jednego dnia roboczego z winy kuriera klientowi przysługuje prawo zgłoszenia reklamacji i uzyskanie zwrotu kosztów usługi dodatkowej.

2. Kurier DPD

Kurier DPD podobnie jak InPost ma w swojej ofercie usługę planowanego doręczenia paczki w ciągu 1 dnia roboczego od momentu jej nadania. Dodatkowo dla określonych lokalizacji dostępne są opcje doręczenia następnego dnia roboczego do godziny 10.00, 10:30 oraz do 12:00. W firmie DPD możesz również wysłać paczkę kurierem z opcją dostawy w sobotę.

3. Przewoźnik DHL

DHL to kolejna firma, która za dodatkową opłatą udostępnia dostawę paczki na kolejny dzień roboczy od dnia jej nadania. Ponadto dla określonych rejonów kurier ten oferuje dostawy przesyłek następnego dnia roboczego do konkretnych godzin: do 9:00, do 9:30 (od 2 marca do 31 października), do 10.00, do 10.30 (od 1 listopada do 1 marca), do 12.00. Realizują także opcję dostawy w sobotę.

4. Firma FedEx

W przypadku kuriera FedEx również możliwe jest wykupienie doręczenia paczki w ciągu jednego dnia roboczego od momentu jej nadania. Oprócz tego dla określonych lokalizacji firma ta oferuje doręczenia następnego dnia roboczego do godziny 10:00 oraz do godziny 12:00.

5. Przewoźnik UPS

Firma UPS również posiada w swojej ofercie dodatkową usługę doręczenia przesyłki w ciągu 1 dnia roboczego.

6. Firma GLS

Kurier GLS dla przesyłek krajowych oferuje opcje wykupienia doręczenia ich w ciągu jednego dnia roboczego od dnia nadania. Dodatkowymi możliwościami są doręczenia paczki następnego dnia roboczego do godziny 10:00 oraz do godziny 12:00. Są one dostępne dla niektórych rejonów. Kurierzy GLS obsługują opcję doręczenia w sobotę.

Jak zamówić kuriera z terminem dostawy przesyłki w jeden dzień roboczy?

Jest to bardzo proste. Najpierw korzystasz z porównywarki firm kurierskich dostępnej na naszej stronie internetowej epaka.pl oraz w aplikacji mobilnej. Następnie wybierasz konkretnego kuriera, którym chcesz wysłać paczkę. W kroku „usługi dodatkowe” możesz zaznaczyć opcję usługi dostawy przesyłek w ciągu jednego dnia roboczego (w wersji standardowej albo do konkretnej godziny) z puli płatnych usług dodatkowych. Na końcu opłacasz całe zamówienie i oczekujesz na przyjazd kuriera.

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę