Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

...

Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

Redakcja epaka.pl   •   17.09.2021   •   1 min czytania

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy ogłosić, że epaka.pl została nagrodzona tytułem Franczyzy Roku 2021! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie instytucji Franchising Awards

Statuetkę odebraliśmy na Międzynarodowych Targach Franczyzy Franczyza Expo organizowanych 4 września tego roku, na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Nagroda Franczyza Roku 2021 jest dla nas motywacją do podejmowania kolejnych działań mających na celu zwiększenie innowacyjności i jakości świadczenia naszych usług dla Klientów i Franczyzobiorców epaka.pl.

Całemu naszemu zespołowi zależy na tym aby nasi Franczyzobiorcy czuli się bezpiecznie prowadząc własny biznes. Wyposażamy ich w niezbędne innowacyjne systemy i narzędzia wspomagające zarządzanie własną firmą oraz pozyskiwanie nowych klientów. Organizujemy również różnego rodzaju szkolenia podnoszące kompetencje każdego z Franczyzobiorców oraz pracowników punktów nadań i odbioru epaka.pl. Podejmujemy współprace z największymi przewoźnikami i innymi firmami, tak aby każdy z Franczyzobiorców mógł się pochwalić kompleksowością świadczonych przez siebie usług.

Cieszymy się że nasze wysiłki zostały docenione! Nie ustajemy w pracy i widzimy się już na XVIII Targach Franczyzy, które odbędą się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Liczymy na Twoją obecność!

Dziękujemy Franczyzobiorcom punktów nadań i odbioru epaka.pl za zaufanie!

Chcesz stać się częścią największej sieci nadań i odbioru w Polsce?

Sprawdź jak działamy - Facebook

Zostaw nam swój kontakt - www.franczyza.epaka.pl

Spotkaj się z nami na Targach - O Targach / Bilety

 

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę
Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę