Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

...

Franczyza epaka.pl Fanczyzą Roku 2021!

Redakcja epaka.pl   •   17.09.2021   •   1 min czytania

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy ogłosić, że epaka.pl została nagrodzona tytułem Franczyzy Roku 2021! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie instytucji Franchising Awards

Statuetkę odebraliśmy na Międzynarodowych Targach Franczyzy Franczyza Expo organizowanych 4 września tego roku, na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Nagroda Franczyza Roku 2021 jest dla nas motywacją do podejmowania kolejnych działań mających na celu zwiększenie innowacyjności i jakości świadczenia naszych usług dla Klientów i Franczyzobiorców epaka.pl.

Całemu naszemu zespołowi zależy na tym aby nasi Franczyzobiorcy czuli się bezpiecznie prowadząc własny biznes. Wyposażamy ich w niezbędne innowacyjne systemy i narzędzia wspomagające zarządzanie własną firmą oraz pozyskiwanie nowych klientów. Organizujemy również różnego rodzaju szkolenia podnoszące kompetencje każdego z Franczyzobiorców oraz pracowników punktów nadań i odbioru epaka.pl. Podejmujemy współprace z największymi przewoźnikami i innymi firmami, tak aby każdy z Franczyzobiorców mógł się pochwalić kompleksowością świadczonych przez siebie usług.

Cieszymy się że nasze wysiłki zostały docenione! Nie ustajemy w pracy i widzimy się już na XVIII Targach Franczyzy, które odbędą się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Liczymy na Twoją obecność!

Dziękujemy Franczyzobiorcom punktów nadań i odbioru epaka.pl za zaufanie!

Chcesz stać się częścią największej sieci nadań i odbioru w Polsce?

Sprawdź jak działamy - Facebook

Zostaw nam swój kontakt - www.franczyza.epaka.pl

Spotkaj się z nami na Targach - O Targach / Bilety

 

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę