Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Wstrzymane wysyłki na Ukrainę

Wstrzymane wysyłki na Ukrainę

...

Wstrzymane wysyłki na Ukrainę

Redakcja epaka.pl   •   25.02.2022   •   1 min czytania

epaka.pl jako jedna z największych platform wysyłkowych w Polsce oraz sieć ponad 300 punktów nadań i odbiorów przesyłek, pragnie poinformować Państwa o zmianach dotyczących wysyłki paczek na Ukrainę. Zmiana dotyczy przesyłek nadanych od dnia 24 lutego 2022r. do odwołania.

 

Ze względu na zaistniałą sytuację u naszych sąsiadów, zarówno my jak i przewoźnicy, z usług których mogą Państwo korzystać poprzez epaka.pl zdecydowaliśmy o wstrzymaniu usługi jaką jest wysyłka przesyłek na Ukrainę do odwołania.

 

Meest, czyli przewoźnik zajmujący się wysyłkami na Ukrainę również informuje o utrudnieniach: „Informujemy, że wszystkie przesyłki nadane w serwisie www.paczkadoukrainy.pl, które zostały wysłane do Ukrainy będziemy starali się bez zmian doręczać do odbiorców. Czas dostawy może być jednak wydłużony. O ewentualnych zmianach w działaniu naszych usług będziemy Państwa informować na bieżąco, w szczególności w dziale aktualności w naszym serwisie.  Zapewniamy, że w przypadku gdy doręczenie przesyłek okaże się tymczasowo niemożliwe, zwrócimy Państwu pieniądze za usługę oraz, w późniejszym terminie, same przesyłki. Jeśli chcą Państwo, by wysłane przesyłki zostały do Państwa zwrócone, jest to możliwe, o ile przesyłki nie wyjechały jeszcze z magazynu Meest Polska w Dębicy do Ukrainy. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi klienta: info.poland@meest.com +48 22 113 40 54”

 

Podsumowując powyższe informacje, bardzo prosimy o weryfikację czy wybrany przewoźnik zrealizuje usługę wysyłki paczek na Ukrainę.

 

Informujemy również, że za pośrednictwem epaka.pl takie wysyłki aktualnie nie są możliwe. Prosimy o sprawdzanie aktualnych komunikatów na naszej stronie epaka.pl, śledzimy sytuację i będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę