Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Tańsze wysyłki za granice? To możliwe!

Tańsze wysyłki za granice? To możliwe!

...

Tańsze wysyłki za granice? To możliwe!

Redakcja epaka.pl   •   06.04.2022   •   2 min czytania

Tańsze wysyłki za granice – to możliwe!

Za pośrednictwem epaka.pl oraz w stacjonarnych punktach nadań i odbioru przesyłek epaka.pl możesz wysłać przesyłkę nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granice. epaka.pl może wysłać Twoją paczkę właściwie w każdy zakątek świata.

Obecnie uruchamiamy nową usługę, jaką jest epaka.pl economy. Jest to usługa, która pozwoli Ci wysłać paczkę do wybranych krajów Unii Europejskiej jeszcze taniej. Usługi realizowane są przy współpracy z firmami InPost oraz Świat Przesyłek. Oznacza to, że nadając przesyłkę poprzez usługę epaka.pl economy zostanie wygenerowana etykieta dla kuriera InPost, a następnie Twoja przesyłka jest transportowana do magazynu Świata Przesyłek.

Do jakich krajów możesz wysłać przesyłkę epaka.pl economy?

epaka.pl economy obejmuje wybrane kraje Unii Europejskiej, między innymi Niemcy, Austria czy Węgry. Informację o tym czy usługa obejmuje kraj, do którego chcesz wysłać paczkę znajdziesz:

- na stronie internetowej epaka.pl. Po wpisaniu wszystkich danych przesyłki (rozmiar, waga) oraz po wybraniu kraju odbioru otrzymasz propozycję cen oraz przewoźników. Jeżeli wśród tych przewoźników zobaczysz usługę epaka.pl economy, oznacza to, że możesz nadać paczkę za jej pomocą.

- w punktach nadań i odbioru przesyłek epaka.pl. Odwiedź najbliższy stacjonarny punkt epaka.pl i poproś obsługę o weryfikację czy możesz swoja paczkę nadać poprzez usługę epaka.pl economy. Pamiętaj, że w naszym punkcie możesz liczyć na kompleksową obsługę w nadaniu i zapakowaniu swojej przesyłki.

Dzięki usłudze epaka.pl economy możesz nadać swoją przesyłkę zagraniczną taniej. Pamiętaj jednak, że jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz, aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy jak najszybciej, rozważ nadanie przesyłki poprzez usługi kurierskie przewoźników GLS, DPD czy DHL. Takie paczki nadasz również za pośrednictwem epaka.pl.

Czas przesyłki w usłudze epaka.pl economy jest nieco dłuższy i może trwać więcej niż 2 dni robocze.

 

Uwaga! Przyjmowane są jedynie przesyłki pakowane w karton. Przesyłka nie może być owinięta folią stretch.

Instrukcja pakowania przesyłek [PDF]

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę