Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Program Partnerski, który pozwala wysyłać paczki za darmo?

Program Partnerski, który pozwala wysyłać paczki za darmo?

...

Program Partnerski, który pozwala wysyłać paczki za darmo?

Anita Szelech   •   17.05.2022   •   1 min czytania

Z usług kurierskich korzystamy coraz częściej. I chociaż do wyboru jest wielu różnych usługodawców, którzy oferują dostarczenie paczki na korzystnych warunkach, kwoty możemy dodatkowo zmniejszyć, a nawet zminimalizować do zera. Jest to możliwe z naszym Programem Partnerskim, który dostępny jest dla zalogowanych użytkowników w panelu Klienta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Sprawdź na czym polega Program Partnerski epaka.pl

Program lojalnościowy jest bardzo podobny w swojej strukturze do innych popularnych programów, do których zapewne należysz. Nasz program nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Umożliwia Ci zbieranie punktów, które możesz wymieniać na złotówki zasilające Twoje saldo. To rozwiązanie pomoże wysłać Ci paczkę w niższej cenie lub całkowicie za darmo.

Jak to działa?

Zarejestruj się na naszej stronie: Rejestracja - epaka.pl

Rozwiń zakładkę „Moje konto” >> „Ustawienia” >> „Program partnerski”

Zaakceptuj regulamin, a następnie kliknij „Dołącz do programu”

Gotowe! Teraz wystarczy nadawać paczki.

W zakładce „Program Partnerski” będą się gromadziły punkty. Znajdziesz tam również tabelę z przelicznikiem wymiany punktów. Każda wydana przez Ciebie złotówka poprzez platformę epaka.pl to 1 punkt na Twoim koncie.

Punkty możesz wymieniać w dowolnym momencie za złotówki zgodnie z przelicznikiem. Wystarczy, że klikniesz „Zamień” przy dostępnej i wybranej przez Ciebie opcji. Punkty zasilą Twoje saldo, które będziesz mógł przeznaczyć na częściowe lub całkowite opłacenie przesyłki.

Nasz Program Partnerski to dodatkowa oszczędność pieniędzy, a wysyłanie paczek to dodatkowe benefity w postaci punktów. Pamiętaj jednak o tym, że należy ten program aktywować, aby punkty mogły zasilać Twoje konto. Możesz to zrobić w dowolnym momencie, bez względu na to czy jesteś nowym użytkownikiem, czy korzystasz z panelu Klienta od dawna.

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę