Kurier do Lesotho

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie przesyłki do Lesotho jest proste oraz szybkie. Poszerzyliśmy nasze usługi o tego typu możliwość, ponieważ wiemy, że możliwość wysłania paczki do Lesotho jest ważna dla naszych klientów, właśnie dlatego jest to również ważne dla nas – zawsze staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Współpracujemy z renomowaną firmą kurierską FedEx.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne paczki Lesotho

1 dzień roboczy, możliwe, że tylko tyle zajmie dostarczenie przesyłki na miejsce
Dokładny czas dostarczenia przesyłki zależy od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki w danym kraju.
Cena wysłania paczki do Lesotho zaczyna się już od 278,47zł i zależy od jej rozmiaru oraz wagi.
Odprawa celna jest za darmo
Wszystkie niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Wypełnione dokumenty należy dołączyć do przesyłki do Lesotho.
W przypadku jakichkolwiek pytań – należy zwrócić się do naszej infolinii.
Chętnie udzielimy Państwu niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Lesotho?

Aby to zrobić, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie.

Ile kosztują paczki do Lesotho i jak zamówić kuriera?

W epaka.pl oferujemy naszym klientom ekspresową wysyłkę towarów do różnych zakątków świata. Wśród nich nie zabrakło możliwości nadania przesyłek do Lesotho leżącego w Afryce. Cena doręczenia zaczyna się już od 195,45 zł - ostateczny koszt paczki jest uzależniony od wyboru przewoźnika oraz gabarytów pakunku. Transport międzynarodowy realizujemy drogą powietrzną lub lądową, upewniając się, że przewożone towary są bezpieczne od momentu odbioru od nadawcy, aż do przekazania ich do rąk adresata. Na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy FedEx Lotniczy, pozwalająca na dostawę przesyłki w trybie ekspresowym. W zależności od usługi, na jaką się zdecydujesz, czas doręczenia może wynieść nawet 1 dzień! Co więcej, serwis giganta w świecie logistyki jest dostępny w cenie wynoszącej nawet 278,47 zł! W celu poznania dokładnych stawek zachęcamy do zapoznania się z cennikami paczek do Lesotho dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Kurier do Lesotho, którego zamówisz na epaka.pl, to gwarancja sprawnego doręczenia. Niektórzy przewoźnicy, np. FedEx Lotniczy, zapewniają także bezpłatną odprawę celną, którą muszą przejść wszystkie paczki wysyłane z i do enklawy w RPA. Kontrola odbywa się na podstawie dokumentów, w których określasz wartość przesyłki i wskazujesz dokładny adres nadawcy. Znajdziesz i wygenerujesz je na naszej stronie. Po wydrukowaniu formularz powinien zostać dołączony do paczki transportowanej do Lesotho. Jeśli chcesz zamówić kuriera, wystarczy, że odwiedzisz właściwą zakładkę i złożysz zlecenie nadania. Możesz je opłacić, wybierając przelew tradycyjny lub system PayU czy PayPal. W epaka.pl wystawiamy także faktury z 7-dniowym terminem płatności. Po zakończeniu wypełniania formularza otrzymujesz potwierdzenie na wskazany adres e-mail, a przesyłka zostanie odebrana przez kuriera.

Wysyłka do Lesotho - enklawy w RPA

Wysyłka do Lesotho, wcześniej znanego jako Basuto, to jedna z dziesiątek możliwości, jakie daje Ci epaka.pl. Kraj położony w południowej części Afryki to enklawa w RPA. Oznacza to, że jest w całości otoczony przez teren Republiki Południowej Afryki. Obszar o powierzchni wynoszącej około 30 tysięcy km² zajmuje 148. pozycję na liście krajów o największej całkowitej liczbie ludności. Lesotho to nie lada gratka dla wielbicieli górskich pejzaży - znajdziesz w nim pasmo Gór Smoczych i Matoli. Pozostała część kraju to głównie krajobraz wyżynny, w którym dominuje sawanna z licznymi gatunkami gadów czy zająców. Najpopularniejsze miejscowości w państwie podzielonym na 10 dystryktów to między innymi Maseru, Teyateyaneng, Mafeteng, Hlotse, Maputsoe, Quacha's Nek, Peka i Butha-Buthe. Gospodarka enklawy w RPA opiera się o turystykę, uprawę na niewielkiej części ziemi, hodowli kóz angorskich i produkcji moheru, a wśród eksportowanych dóbr dominuje słodka woda. Skorzystaj z możliwości wysyłki do Lesotho na epaka.pl i nadaj paczkę do egzotycznego zakątka w atrakcyjnej cenie.

Lesotho

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Lesotho. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Lesotho na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę