Kurier do Watykanu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas staramy się poszerzać zakres oferowanych przez nas usług. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ od zawsze staramy się wychodzić naprzeciw zapotrzebowania naszych klientów. Dlatego wysyłamy paczki do Watykanu. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest absolutnym gwarantem tego, że przesyłki do Watykanu dotrą niezwykle szybko.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki do Watykanu

Czas dostawy tego typu przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Czas doręczenia – zależny od adresu nadawcy i odbiorcy.
Odprawa celna – za darmo.
Dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie www.
Należy dołączyć do do danej paczki.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, należy skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy wszelkiej niezbędnej pomocy.
Cena przesyłki do Watykanu to już nawet 230,75zł.
Jest  to zależny od rozmiarów i wagi.

W jaki sposób zamówić kuriera do Watykanu?

Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z zakładki "zamów kuriera", która jest dostępna na naszej stronie www.

Przesyłka do Watykanu - ceny i sposób nadania

Ekspresowa wysyłka do Watykanu kosztuje już 230,75 złotych! Dokładna cena jest uzależniona od rozmiarów i wagi paczki. Na epaka.pl możesz nadać przesyłkę do najmniejszego kraju na świecie, między innymi za pośrednictwem jednej z najbardziej znanych firm kurierskich na rynku - FedEx, która realizuje transport drogą lotniczą lub lądową. Czas doręczenia wynosi już 1 dzień roboczy, jednak może różnić się w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy. Co więcej, wysyłając paczki do Watykanu na naszej platformie zyskujesz darmową odprawę celną. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziesz i wygenerujesz na naszej stronie internetowej. Pamiętaj jednak, aby po wydrukowaniu dołączyć je do przesyłki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy zlecenie nadania całkowicie online. Podobnie jest z opłaceniem kuriera do Watykanu - możesz zrobić to za pośrednictwem jednego z dostępnych systemów płatności, tradycyjnym przelewem lub skorzystać z możliwości wystawienia faktury z terminem zapłaty wynoszącym aż 7 dni.

Jak zlecić wysyłkę do Watykanu na epaka.pl? To niezwykle proste! Na naszej stronie internetowej czeka na Ciebie specjalna zakładka, w której możesz zamówić kuriera. Poniżej przygotowaliśmy również formularz, dzięki któremu obliczysz cenę nadawanej przesyłki. Konieczne jest wybranie jej rodzaju - koperty, paczki lub palety, a następnie wprowadzenie wagi oraz dokładnych wymiarów opakowania, czyli jego długości, szerokości i wysokości. Umożliwiamy wysyłkę zarówno w standardowych kartonach, jak i niestandardowych pudłach, np. tubach czy foliopakach kurierskich. Jeśli w trakcie wypełniania formularza napotkasz jakikolwiek problem - skontaktuj się z nami. Zespół epaka.pl z przyjemnością udzieli Ci niezbędnej pomocy. Wybrany na epaka.pl kurier do Watykanu to nie tylko gwarancja szybkiej i sprawnej dostawy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo przesyłek, zatrudniając pracownika z certyfikatem kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy.

Wysyłaj paczki do Watykanu za pośrednictwem epaka.pl

Watykan to jedno z wyjątkowych miejsc na mapie świata. To właśnie tam, w najmniejszym państwie na Ziemi, ma swoją siedzibę Kościół katolicki, a w sercu kraju mieszka sam papież. Wśród jego mieszkańców nie brakuje Gwardii Szwajcarskiej, księży i zakonnic oraz osób świeckich, np. pracowników służby medycznej, sklepów czy Poczty Watykańskiej, do której możesz nadać przesyłkę do Watykanu na epaka.pl. Państwo o powierzchni wynoszącej jedynie 44 ha i około 1000 ludności całkowitej ma swój bank centralny, Radę Ekonomiczną i organ wykonawczy, czyli Sekretariat ds. Ekonomicznych. Głównym źródłem gospodarki kraju jest oczywiście turystyka religijna. Tysiące pielgrzymek przybywa do miasta zarówno z Polski, jak i z pozostałych zakątków świata. Oprócz wizyt wiernych państwo utrzymuje się również z inwestycji na rynkach finansowych, sprzedaży rękodzieł i znaczków pocztowych oraz dochodów z wejść do muzeów. W Watykanie nie brakuje także stacji kolejowej i prowadzących do niej około 300 metrów torów kolejowych.

Watykan

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Watykanu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Watykan na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę