Kurier na Grenlandię

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

epaka.pl wychodząc naprzeciw temu czego oczekują klienci umożliwia przesyłanie paczki na Grenlandię oraz praktycznie wszystkich miejsc na świecie.  W celu najlepszej jakości usług zdecydowaliśmy się, aby wysyłać przesyłki na Grenlandię we współpracy z renomowaną firmą FedEx.

FedEx Lotniczy – szybka wysyłka na Grenlandię

Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Cena wysyłki już nawet od 200,49zł.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Wystarczy uzupełnić odpowiednie dane nadawcy oraz zadeklarować wartość przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wystarczy skorzystać z naszej infolinii, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo szybki proces. Aby zamówić kuriera na Grenlandię wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Ważne, aby pamiętać o prawidłowym wypełnieniu wszystkich danych nadawcy oraz odbiorcy.

epaka.pl - szybka i bezpieczna przesyłka na Grenlandię bez wychodzenia z domu!

Każdego dnia nasi kurierzy przemierzają tysiące kilometrów w odległych zakątkach świata, pracując nad tym, by bezpiecznie dostarczyć Twoją paczkę pod wskazany adres. Ale w jaki sposób zamówić naszego kuriera? To bardzo proste! Wystarczy mieć dostęp do internetu, wejść na stronę epaka.pl i otworzyć zakładkę o nazwie “zamów kuriera”. Tym samym wybieramy kuriera, który we wskazanym terminie zapuka do naszych drzwi i odbierze od nas paczkę. Chcąc nadać swoją paczkę nawet na Grenlandię, wcale nie musisz wychodzić z domu. Nie zapominaj jednak, że epaka.pl posiada również swoje punkty stacjonarne, które są usytuowane na terenie całego kraju. Jest ich ponad 150, a ich dokładne adresy znajdują się na stronie internetowej epaka.pl

Należy również wspomnieć, że usługi oferowane przez platformę kurierską epaka.pl to przede wszystkim liczne korzyści dla jej klientów. Po pierwsze - paczki, w bezpieczny i ekspresowy sposób, zawsze docierają na miejsce. Po drugie - cena za usługę transportu jest niezwykle niska i konkurencja nie może pochwalić się tak małymi stawkami za usługi. Dzięki firmom przewozowym, z którymi współpracujemy, nasz zasięg rozszerzył się na całą Europę. Możemy także pochwalić się największą elastycznością na rynku. Znajdziesz u nas najlepszą ofertę. Nie ma potrzeby negocjowania, bądź porównywania cen. epaka.pl nie faworyzuje jednego tylko rodzaju klienta - zgodnie uważamy, że każdy ma prawo płacić mniej. Zrezygnowaliśmy też z abonamentów, dlatego płacisz tylko raz za to, co faktycznie wyślesz!

Najniższa z możliwych cena za wysyłkę do Grenlandii tylko razem z epaka.pl!

Od teraz wysyłka na Grenlandię to zadanie dziecinnie proste, które możesz zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy zamówić kuriera na stronie epaka.pl, który następnie odbierze od Ciebie paczkę. Zanim jednak nadamy naszą wysyłkę, warto zorientować się, czy nie zostanie jej nadany status niestandardowej. Należy pamiętać, że niestandardowe wysyłki rozpoznaje się po: znacznie większych gabarytach niż w przypadku zwykłej wysyłki, wystających elementach, nierównomiernie rozłożonym obciążeniu, nietypowych kształtach, a także zwykłej trudności, jaka wystąpi przy próbie zapakowania jej do zwykłego kartonu.

A zatem, czy Twoja paczka jest już gotowa, aby wysłać ją w daleką drogę na Grenlandię? Grenlandia to autonomiczne zależne terytorium Danii, które mieści się na wyspie o nazwie Grenlandia, w Ameryce Północnej. Do jej najludniejszych miejscowości, do których docierają przesyłki nadane z epaka.pl, należą: Nuuk, Sisimiut, Ilulissat, Qaqortoq, a także Aasiaat. Nie zwlekaj, już dziś wyślij swoją paczkę na odległą Grenlandię!

Grenlandia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Grenlandii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Grenlandia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę