Kurier na Haiti

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dbając o potrzeby naszych klientów nieustannie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Z tego powodu sprawiliśmy, że w ramach naszej oferty możliwe jest wysłanie paczki na Haiti. Usługa ta możliwa jest dzięki renomowanej firmie FedEx, która dostarczy Państwa przesyłki na Haiti sprawnie oraz szybko.

FedEx Lotniczy szybkie wysyłki Haiti
Niezwykle szybki czas dostarczenia, do 1 dnia roboczego.
Ostateczny czas dostarczenia przesyłki uzależniony jest od adresu nadawcy oraz dokładnego miejsca doręczenia odbioru.
Darmowa odprawa celna.
Potrzebne dokumenty do przeprowadzenia odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie.
Wygenerowane dokumenty należy dołączyć do przesyłki.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, należy je kierować do nas za pomocą naszej infolinii, z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

W jaki sposób można zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera na Haiti jest bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie internetowej.

epaka.pl - ekspresowa i w pełni bezpieczna wysyłka na Haiti

Oprócz zamówień kurierskich drogą internetową epaka.pl przyjmuje również zamówienia na wysyłki w stacjonarnych punktach obsługi, których jest ponad 150 w naszym kraju. Jeżeli interesuje Cię, czy również w Twojej miejscowości znajduje się nasz punkt obsługi, na stronie internetowej epaka.pl znajdziesz zakładkę “punkty”, a tam - dokładną rozpiskę miast, w których zagościła epaka.pl. epaka.pl to jedna z najbardziej nowoczesnych platform kurierskich, która zrzesza najbardziej znanych i cenionych w Polsce przewoźników, dzięki którym zyskujesz możliwość nadania swojej paczki nawet w najbardziej odległy zakątek świata; także na Haiti.

Ale dlaczego kurier do Haiti stał się nagle czymś tak przystępnym? Ostatnimi czasy nasza oferta została powiększona również o wysyłki zagraniczne, obejmując najdalsze zakątki świata. Nasi kurierzy przemierzają codziennie tysiące kilometrów, aby wszystkie paczki dotarły bezpiecznie na czas, we wskazane miejsca. Ponadto, obsługujemy również przesyłki, które określa się mianem niestandardowych. Co takiego kryje się pod tym terminem? Jest to zazwyczaj paczka, której zawartość nie zmieściła się do standardowego pudełka kartonowego, dlatego też konieczne było zapakowanie jej w zupełnie inny sposób. Warto także wspomnieć, że na stronie internetowej Epaki, w zakładce “poradnik”, znajdziesz wiele praktycznych informacji na temat tego, w jaki sposób zapakować tak niestandardowe przesyłki, jak deskę snowboardową lub koło samochodowe. Czym jeszcze odznaczają się wysyłki niestandardowe? Ich gabaryty są znacznie większe niż w przypadku zwyczajnych wysyłek, a w dodatku, często posiadają asymetryczne, nietypowe kształty.

epaka.pl - wyślij swoją paczkę na Haiti!

Już dziś, za pośrednictwem Epaki.pl, możesz w wysłać swoją paczkę na Haiti. Jednakże tuż przed nadaniem wysyłki warto upewnić się, czy aby na pewno nie wysyłamy w podróż jakiegoś wykluczonego przez przewoźnika przedmiotu. Firmy kurierskie posiadają w swoim regulaminie wykaz rzeczy, których nie należy wysyłać tradycyjnymi metodami. W ich poczet wchodzą żywe rośliny i zwierzęta, materiały wybuchowe, broń, substancje łatwopalne i żrące, substancje płynne, takie jak klej, a także szczątki zwierząt. Jeżeli natomiast Twoja paczka ma opuścić granice kraju w samolocie, należy najpierw upewnić się, czy zapakowana przez nas rzecz może opuścić Polskę w ten sposób.

Haiti to przepiękne i malownicze państwo, które upodobali sobie turyści z całego świata. Położone jest na wyspie o nazwie Haiti, usytuowanej na Morzu Karaibskim, a także na kilkudziesięciu innych, mniejszych, leżących również na Morzu Karaibskim. Znajduje się na nich również sporo miast o powierzchni zaludnienia powyżej 10 tysięcy mieszkańców, w tym Port-au-Prince, Carrefour, bądź też Delmas. Paczki nadane na epaka.pl dotrą również do tych oraz pozostałych miast i to w ekspresowym tempie! Zapraszamy!

Haiti

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Haiti. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Haiti na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę