Przesyłki na Guam

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Jeżeli chcą Państwo przesłać paczki na Guam, to nie stanowi to u nas żadnego problemu. Oferujemy szeroki zakres możliwości przesyłania paczek. Dbając o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza przesyłki na całym świecie.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne paczki Guam

Czas dostarczenia może wynosić nawet do 1 dnia roboczego.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna za darmo.
Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować przy pomocy odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość danej wysyłki na Guam oraz uzupełnić wszelkie niezbędne dane nadawcy.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy skorzystać z naszej infolinii, którą udostępniamy na naszej stronie dla Państwa maksymalnej wygody.
Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł.

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera na Guam, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera  dostępnego na stronie.

Ile kosztuje kurier na Guam?

Cena wysyłki na Guam na epaka.pl zaczyna się już od 195,45 zł i jest najlepszą ofertą dostępną obecnie na rynku. Jednak niskie koszty nadania wcale nie odbijają się na standardzie świadczonych usług - transport jest realizowany zgodnie z przepisami drogowymi i lotniczymi, a pracownicy na każdym etapie przewozu dbają o bezpieczeństwo przesyłki. Dzięki temu dociera ona do adresata w nienaruszonym stanie. Szukasz przewoźnika, który doręczy paczkę na Guam we wręcz błyskawicznym tempie? Zachęcamy do skorzystania z usługi FedEx Lotniczy dostępnej w ofercie lidera branży logistycznej. Kurier z wieloletnim doświadczeniem umożliwia wysyłkę w cenie od 278,47 zł, gwarantując dostawę nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Termin ten może różnić się w zależności od miejsca nadania i adresu w kraju docelowym. Koszt nadania obejmuje serwis dedykowany paczkom do 1 kg, bez względu na ich rozmiar, oraz odprawę celną.

W epaka.pl zadbaliśmy o to, aby zamówienie kuriera na Guam nie sprawiało najmniejszego problemu. Możesz zrobić to w kilku szybkich i łatwych krokach - pierwszy z nich to wypełnienie formularza zlecenia nadania, w którym niezbędne jest podanie wymiarów opakowania i wagi przesyłki oraz danych Twoich i adresata. Kolejny to opłacenie wysyłki przelewem tradycyjnym, za pośrednictwem jednego z dostępnych systemów płatności online lub wystawienie faktury z 7-dniowym terminem zapłaty. Trzeci krok to oczywiście właściwe zabezpieczenie przesyłki na Guam, które gwarantuje jej bezpieczeństwo w trakcie transportu. Użytkownicy epaka.pl otrzymują niezbędne materiały całkowicie za darmo. W przypadku wysyłki międzynarodowej konieczne jest również wygenerowanie dokumentów do odprawy celnej, które znajdziesz na naszej stronie. Zadeklaruj wartość paczki i wpisz swój adres, a następnie dołącz je do pakunku. Gotowe! Teraz wystarczy czekać na pojawienie się kuriera, który odbierze przesyłkę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Tanie doręczenie do Mikronezji, czyli wysyłka na Guam

Wysyłka na Guam jest już dostępna na epaka.pl! Nasi kurierzy doręczają przesyłki do takich miast jak Dededo, Machanao, Apotgan, Mangilao, Liguan, Mataguac, Y Papao, Adacao czy Barrigada. Co warto wiedzieć o części archipelagu Marianów w Mikronezji? Przede wszystkim terytorium jest zależne od Stanów Zjednoczonych, a tym samym to prezydent USA jest jego głową. Liczba ludności wynosząca niecałe 170 tysięcy mieszkańców sprawia, że Guam zajmuje 186. miejsce na świecie pod względem największego zaludnienia. Sam obszar jest bogactwem raf koralowych, które znajdują się w Oceanie Spokojnym. Co ciekawe, gospodarka wyspy opiera się na turystyce i… obsłudze baz wojskowych należących do Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego tubylcy zajmują się rybołówstwem i rolnictwem. Najczęściej uprawia się tam trzcinę cukrową, kawę, kakao, maniok i kukurydzę. Choć samo terytorium jest dość małe, to znajduje się tam aż 5 lotnisk. Nie wyspie nie ma jednak autostrad i linii kolejowych, co nie powstrzymuje naszych kurierów przed doręczeniem paczki na Guam i terminowym przekazaniem jej adresatowi.

Guam

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Guam. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Guam na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę