Wysyłki do Grenady

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie paczki na Grenadę jest istotne dla klientów, którzy korzystają z naszych usług, a więc również dla nas. Właśnie dlatego dbamy o to, aby proces ten przebiegał możliwie skutecznie oraz szybko. Z tego powodu współpracujemy tylko z najlepszym. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą FedEx, która zapewnia najlepszą jakość oraz szybkość dostarczenia przesyłki na Grenadę.

FedExLotniczy – szybkie przesyłki Grenada

Czas dostarczenia nawet do 1 dnia roboczego.
Zależy to od dokładnego adresu nadawcy oraz doręczenia przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
Odpowiednie dokumenty do odprawy celnej należy wygenerować za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie.
Należy zadeklarować wartość wysyłki na Grenadę oraz wypełnić niezbędne dane nadawcy.
W przypadku pytań – należy skorzystać z naszej infolinii dostępnej w ramach naszej strony internetowej epaka.pl
Cena tej usługi zaczyna się już od 265,68zł.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste oraz szybkie, aby zamówić kuriera na Grenadę wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Kurier do Grenady - zamów nie wstając z fotela

Tworząc epaka.pl cały czas myśleliśmy o naszych klientach, staraliśmy się stworzyć narzędzia jak najprostsze w użyciu. I tak powstał interfejs obsługiwany w intuicyjny sposób. Jeżeli masz w planach wysyłkę do Grenady możesz pójść na pocztę, albo do siedziby firmy kurierskiej, albo możesz nie wychodzić z domu. Wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza na epaka.pl. Wypełniając dokumenty, podajesz tylko niezbędne dane potrzebne do wysyłki oraz odprawy celnej. Wydrukowane dokumenty dołącz do paczki i czekaj na kuriera, który przyjedzie odebrać przesyłkę spod wskazanego adresu o umówionej porze. Przesyłkami w rejonie Morza Karaibskiego zajmuje się nasz partner firma FedEx Lotniczy. Cena naszej usługi zależy od wielkości i wagi paczki i zaczyna się już od 183,89 zł. Jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie możesz skorzystać z usługi priorytetowej - tu cena zaczyna się od 265,68 zł - paczka do Grenady może dotrzeć już w ciągu jednego dnia roboczego! Podane ceny zawierają w sobie opłaty celne, nie musisz się więc martwić o dodatkowe koszty. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz skorzystać z możliwości zamówienia kuriera online, zawsze możesz spotkać się z naszymi pracownikami osobiście. Posiadamy, i ciągle rozbudowujemy, sieć punktów stacjonarnych epaka.pl. Obecnie jesteśmy obecni w blisko 150 miejscach w kraju. Przychodząc do nas masz gwarancję fachowej obsługi i pomocy przy wysyłaniu przesyłki do Grenady. Niezależnie od wybranego sposobu wysyłki masz możliwość śledzenia w internecie trasy swojej paczki, dzięki temu zobaczysz, jak szybko dostarczymy ją na miejsce. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, na pewno je rozwiejemy. Skontaktuj się z nami mailowo - bok@epaka.pl lub telefonicznie pod numerem +48 666 999 392.

Grenada - karaibskie słońce

Planując wakacyjne wojaże, często szukamy miejsc, w których nie ma jeszcze zbyt wielu turystów. Jednym z takich miejsc jest Grenada, państwo położone na małych wyspach w południowej części Morza Karaibskiego. Mało kto pamięta, że jest to część królestwa należąca do Elżbiety II. Stolica i jednocześnie największe miasto, czyli Saint George’s, położona jest na wyspie Grenada. Jest to urokliwe miasto pełne zabudowy w stylu kolonialnym. Unikatem na światową skalę są tu podwodne rzeźby, które można oglądać nurkując. Drugą ciekawostką, która przypadnie do gustu amatorom słodyczy jest Haus of Chocolate - połączenie mini muzeum i kawiarni pełnej czekoladowych specjałów. Podróżując śladami paczki do Grenady warto spędzić trochę czasu na plaży. Błękitna woda i kilometry białego piasku, szumiące palmy i promienie słońca to idealne warunki dla słodkiego lenistwa. Amatorom aktywnego spędzania czasu spodoba się zapewne rafa koralowa i pływające tam bajecznie kolorowe ryby.

Grenada

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Grenady. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Grenada na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę