Wysyłki do Gwinei

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Chcąc wysłać paczki do Gwinei można to zrobić za pomocą szybkiego kuriera FedEx Lotniczy. Ta usługa firmy FedEx pozwala na niezwykle szybkie dostarczenie przesyłek w różne części świata, w tym wypadku przesyłki do Gwinei. FedEx to renomowana firma kurierska, która działa niezwykle sprawnie na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki Gwinea

Szybki czas dostarczenia, bo nawet do 1 dnia roboczego.
Czas dostarczenia uzależniony jest od adresu nadawy oraz dokładnego miejsca doręczenia przesyłki.
Darmowa odprawa celna
Wszystkie potrzebne dokumenty do odprawy celnej trzeba wygenerować na naszej stronie internetowej.
Generując dokumenty trzeba zadeklarować wartość przesyłki oraz uzupełnić odpowiednie dane nadawcy.
Dokumenty należy dołączyć do przesyłki do Gwinei.
W przypadku pytań, należ skorzystać  naszej infolinii, chętnie udzielimy wszystkich informacji.
Cena przesyłki zaczyna się już od 278,47zł

Jak zamówić kuriera?

Jest to możliwe przy pomocy wypełnienia odpowiedniego formularza zamówienia kuriera,  dostępnego na naszej stronie internetowej.

Tania i szybka przesyłka z epaka.pl

Platforma wysyłkowa epaka.pl gwarantuje tanie i ekspresowe wysyłki do Gwinei w możliwie najkorzystniejszej cenie! Przesyłki do Gwinei odbywają się przy pomocy szybkiego kuriera FedEx Lotniczy, dzięki czemu koszty nadania paczki zaczynają się już od 195,45 zł! Z uwagi na fakt, że cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, współpracujemy jedynie z firmami kurierskimi cieszącymi się ich najwyższym uznaniem. Proces wysłania paczki za pośrednictwem naszej platformy jest niezwykle prosty. Przesyłkę do Gwinei można wysłać osobiście w jednym z 150 naszych punktów stacjonarnych (adresy punktów znajdujących się w Twoim mieście znajdziesz na epaka.pl w zakładce “Punkty”), ale można też zrobić to bez wstawania z fotela. Potrzebny jest jedynie dostęp do internetu. Wszystko potrwa dosłownie kilka chwil:

1. Wejdź na naszą stronę internetową i określ gabaryty przesyłki, wybierając którąś z dostępnych opcji (koperta, paczka, paleta).

2. Wpisz, skąd paczka będzie nadana i adres odbiorcy.

3. Wybierz firmę kurierską, za pośrednictwem której ma zostać zrealizowana Twoja przesyłka (przy opcjach wyboru poszczególnej firmy kurierskiej ujęte są już ceny za świadczoną usługę).

4. Wpisz ewentualne wymagania specjalne oraz uwagi.

Na samym końcu formularza wysyłkowego widnieje podsumowanie składanego zamówienia. Gwarantujemy darmową odprawę celną - wszelkie dokumenty niezbędne do wysyłki paczki za granicę można wygenerować na naszej stronie internetowej. Generując dokumenty, trzeba zadeklarować wartość przesyłki oraz wpisać dane nadawcy. Dokumenty należy dołączyć do przesyłki. Bardzo dbamy o to, żeby dostosować swoje usługi do Twoich potrzeb, dlatego też szczególną uwagę zwracamy na wyszkolenie kadry pracowniczej zatrudnionej w naszej firmie. Spełniliśmy wiele warunków niezbędnych do uzyskania licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego, dodatkowo do naszego zespołu dołączyła osoba, która posiada certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy.

Masz pytania? Konsultant epaka.pl udzieli Ci wsparcia w ciągu niecałej minuty!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego zamówienia bądź wolisz zlecić usługę kurierowi przez telefon, możesz pozostawić swój numer telefonu, a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu niecałej minuty. Gwinea to malutkie państwo usytuowane w zachodniej Afryce, położone nad Oceanem Atlantyckim. Stolicą Gwinei jest Konakry, która stanowi główny port morski kraju. Miasto postrzegane jest jako gospodarczy i kulturalno-naukowy ośrodek Gwinei. Pomimo odległego położenia Gwinei od naszego kraju dostarczenie przesyłki do Gwinei może odbyć się już w ciągu jednego dnia roboczego! Nasi klienci nie muszą martwić się o materiały do zapakowania przesyłki do Gwinei, ponieważ otrzymają je za darmo od epaka.pl! Gratis przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów przesyłki - zarówno standardowych, jak i niestandardowych.

Gwinea

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Gwinei. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Gwinea na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę