Wysyłki do Hondurasu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W trosce o komfort naszych klientów cały czas powiększamy oferowany przez nas wachlarz usług. Właśnie dlatego włączyliśmy do naszego asortymentu możliwość wysłania paczki do Hondurasu. Usługa ta umożliwiona jest za pośrednictwem znanej i sprawdzonej firmy FedEx, która jest prawdziwym gwarantem szybkości dotarcia przesyłki do Hondurasu.

FedEx Lotniczy – sprawne wysyłki do Hondurasu.

Wyjątkowo szybki czas dostarczenia, nawet do 1 dnia roboczego.
Jest on uzależniony od dokładnego adresu – zarówno nadawcy jak i miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
Niezbędne dokumenty, które potrzebne są do przeprowadzenia odprawy celnej, trzeba wygenerować na stronie epaka.pl oraz dołączyć je do paczki.
W przypadku wszelkiego rodzaju pytań, należy skorzystać z udostępnionej przez nas infolinii. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Jak zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera do Hondurasu jest bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie www.epaka.pl

Najwyższa jakość, najkrótszy czas dostawy

Zamówienie kuriera, który dostarczy Twoje przesyłki do Hondurasu, to nic trudnego. Wystarczy skorzystać z wygodnego systemu epaka.pl i wypełnić prosty formularz. Do otrzymania wyceny i zamówienia usługi niezbędne jest podanie podstawowych informacji na temat wysyłki. Całkowity koszt zależy od takich parametrów, jak wysokość, długość, szerokość oraz waga paczki. Ważny jest także jej kształt, który w wersji standardowej oznacza karton w formie prostopadłościanu. Można jednak wybrać jedną z kilku opcji niestandardowych. Są to, między innymi, tuba, opony lub rower. Jest to istotne, ponieważ kształt paczki wpływa na to, w jaki sposób będzie ona sortowana. Wszelkie informacje na temat pakowania przedmiotów o niestandardowym formacie znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce “Poradnik”. Do paczki należy dołączyć niezbędne do przeprowadzenia odprawy celnej dokumenty, które zostaną wygenerowane w trakcie składania zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości skorzystaj z infolinii. Nasi eksperci z chęcią doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące wysyłki do Hondurasu.

Przesyłki do Ameryki Północnej, w tym do Hondurasu, realizowane są przez firmę FedEx. Jest to cenione w branży amerykańskie przedsiębiorstwo, które od wielu lat każdego dnia dostarcza ogromne ilości paczek na całym świecie. Transport lotniczy oferowany przez FedEx to najszybszy sposób na pokonanie dużych odległości w krótkim czasie. Kurier do Hondurasu może dotrzeć do celu nawet w przeciągu 1 dnia roboczego. Oczywiście jest to uzależnione od dokładnego miejsca odbioru oraz doręczenia paczki i aktualnych warunków. Standardowy czas dostawy to kilka dni roboczych. Amerykański przewoźnik daje gwarancję najwyższej jakości usług i pełnego bezpieczeństwa przewożonych towarów. Nie bez powodu zaufały mu miliony klientów na całym świecie. FedEx sprawdzi się zarówno w przypadku przesyłek prywatnych, jak i w dostawach biznesowych. Korzystając z oferty tej firmy za pośrednictwem epaka.pl nie musisz się także martwić żadnymi dodatkowymi opłatami, takimi jak na przykład odprawa celna, ponieważ w ramach naszych usług jest ona całkowicie darmowa.

Zielone wyżyny Hondurasu

Położony w Ameryce Północnej Honduras rozciąga się między Oceanem Spokojnym, a Morzem Karaibskim. Granicząc z Gwatemalą, Nikaraguą i Salwadorem posiada 820 km wybrzeża. W obręb terytorium kraju wchodzą również liczne pobliskie wyspy. Wyżynne tereny i góry zajmują niemal całą powierzchnię Hondurasu, a niewielki pas równinny ma długość zaledwie 70 km. Niezwykle zielone lasy i dobre gleby to prawdziwe bogactwo naturalne tego kraju. Wilgotny równikowy klimat ze średnią temperaturą 28 stopni Celsjusza sprzyja uprawie kawy i bananów. Ważną gałęzią gospodarki jest również produkcja cukru oraz rybołówstwo i hodowla skorupiaków. Honduras podzielony jest na 18 departamentów. Położoną w departamencie Francisco Morazán stolicę państwa, Tegucigalpę, zamieszkuje ponad milion mieszkańców. Inne duże miasta tego kraju to między innymi San Pedro Sula, Choloma, czy La Ceiba.

Honduras

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Hondurasu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Honduras na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę