Wysyłki do Nigru

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zakres naszych usług oparty jest na współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. Jedną z nich jest renomowana firma FedEx, która umożliwia nam niezwykle szybką możliwość dostarczenia paczki do Nigru. Firma FedEx, jest absolutnym gwarantem nie tylko szybkiej dostawy danej przesyłki do Nigru, ale również braku jakichkolwiek komplikacji

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Nigru

Cena tego typu przesyłki uzależniona jest od rozmiarów i wagi przesyłki.
Koszt usługi zaczyna się od 278,47zł.
Czas dostawy może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy.
Jest to uzależnione od dokładnego adresu dostawy oraz nadawcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty, które są do niej potrzebne można wygenerować na naszej stronie.
W dokumentach należy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać odpowiednie dane nadawcy.
Ważne, aby dodać je do przesyłki.
W razie pytań – należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi na Państwa pytania.

Jak zamówić kuriera?
Jest to bardzo proste, aby zamówić kuriera do Nigru wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamawiania kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

epaka.pl oknem na świat

Za pośrednictwem portalu epaka.pl każdy klient ma możliwość prostego i szybkiego nadania przesyłki. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz podając także gabaryty paczki. Następnie kurier zjawi się pod wskazanym adresem, tak szybko jak będzie to możliwe. Co ważne firmę kurierską mogą wybrać sami klienci. Oferujemy również fachowe doradztwo, aby dokonać jak najlepszego wyboru dotyczącego naszych usług. Przesyłki do Nigru trafiają przede wszystkim za pośrednictwem samolotów. Jednym z kurierów, który oferuje tego rodzaju transport jest firma FedEx, a więc przedsiębiorstwo od wielu lat przodujące w transporcie. Dlatego też nasi klienci mogą spać spokojnie - ich paczki zostaną przetransportowane najbezpieczniejszą drogą transportu, a więc drogą powietrzną. Będąc na rynku już od wielu lat wiemy, jakie są oczekiwania klientów. Jest to przede wszystkim gwarancja, że ich paczka trafi do adresata w nienaruszonym stanie. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wszelkie problemy. Dlatego też przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa transportu.

Nadawanie paczek do Nigru niewiele różni się od transportu zagranicznego, więc bez zbędnych formalności w szybkim tempie będzie można wysłać pakunek do tego kraju. Wystarczy pobrać odpowiednie dokumenty dostępne na naszej stronie i wypełnić formularz. Dzięki temu nasi klienci unikną zbędnych formalności związanych z odprawą celną. Jeżeli klienci oczekują od nas pomocy, chętnie jej udzielimy za pośrednictwem naszego maila bok@epaka.pl, strony internetowej epaka.pl czy osobiście w ponad 150 punktach w całym kraju. Do dyspozycji osób chcących skorzystać z naszej oferty zostawiamy także numer telefonu +48 732 480 000, pod którym jesteśmy dostępni. Wszystko to dla dobra i wygody klientów.

Wysyłka do największych miast Nigru

Niger to duży kraj, co najmniej dwa razy większy od Polski. Znajdują się w nim miasta z dużą populacją. Jest to między innymi Niamey, a więc stolica kraju, Agadez, Bilma czy Zinder. W tych miastach bardzo szybko rozwija się handel. Warto więc otworzyć się na ten kraj ze swoją ofertą różnego rodzaju akcesoriów, ponieważ jest to okazja do poszerzenia swojego biznesu. Kurier do Nigru przetransportuje różnego rodzaju produkty szybko i bezpiecznie. Oferta nie jest skierowana wyłącznie do klientów biznesowych, ale też indywidualnych. Pomagamy nie tylko w transporcie wielkogabarytowych pakunków, również tych niewielkich do 5 kilogramów. Wybierając epaka.pl klient ma pewność słusznego wyboru, który zaowocuje dłuższą współpracą. Dodatkowo serwis gwarantuje klientom bezpieczną i szybką pomoc w transporcie przy minimum formalności. Warto więc skorzystać z naszych usług w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzenia strony epaka.pl i dokładnego zapoznania się z ofertą. Zapraszamy!

Niger

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Nigru. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Niger na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę