Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności epaka.pl nie zwalnia tempa i pozostaje liderem na rynku franczyzowym

epaka.pl nie zwalnia tempa i pozostaje liderem na rynku franczyzowym

...

epaka.pl nie zwalnia tempa i pozostaje liderem na rynku franczyzowym

Redakcja epaka.pl   •   09.03.2022   •   2 min czytania

epaka.pl nie zwalnia tempa i pozostaje liderem na rynku franczyzowym

Model franczyzowy to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez młodych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na rezygnację z etatu i zarabiania na własny rachunek. Jest to dla nich wejście w sprawdzoną formę do zarabiania. Ale czy na pewno?

Na rynku coraz częściej widać oferty firm, które proponują wejście we współpracę franczyzową. W zamian za konkretny wkład własny oraz comiesięczne opłaty marketingowe, przedsiębiorca otrzymuje gotowy know-how oraz możliwość zdobycia klientów i zarabiania.

Jednak zanim przedsiębiorca wybierze branżę zgodną ze swoim upodobaniem oraz firmę, z którą chciałby współpracować, warto dokładnie sprawdzić oferty na rynku oraz zweryfikować czy dana współpraca przyniesie Ci oczekiwane zyski.

Sprawdzenie tych wszystkich danych w obecnym natłoku informacyjnym nie jest łatwe, ale jest możliwe. Przede wszystkim warto sprawdzić rynek, na którym chcesz założyć działalność i prowadzić firmę. Może brakuje w Twoim mieście sklepu spożywczego, kiosku z prasą czy punktu kurierskiego? To jest dobry punkt zaczepienia, aby znaleźć pomysł na siebie!

Warto również przeglądać najnowsze wiadomości z branży franczyzowej oraz sprawdzać rankingi i konkursy dla franczyzodawców. Dlaczego? Ponieważ laureatów takich konkursów po za regulaminowym jury wybierają sami franczyzobiorcy, którzy mają zaufanie do konkretnego modelu franczyzowego.

W ostatnim czasie odbył się konkurs Franchising Awards 2022 przeprowadzony przez niezależny portal franczyzowy Franczyza INFO. Zdaniem wszystkich osób biorących udział w głosowaniu pierwsze miejsce w kategorii FRANCZYZA ROKU otrzymała epaka.pl. Jest to druga nagroda z rządu dla modelu franczyzowego epaka.pl, który jest również liderem w branży kurierskiej. Pierwszą nagrodę w tej samej kategorii, epaka.pl otrzymała we wrześniowej edycji konkursu 2021.

epaka.pl nie zwalnia tempa i cały czas rozwija się na rynku franczyzowym. Obecnie jest już ponad 300 punktów nadań i odbioru epaka.pl i ta liczba stale rośnie. To pokazuje, jakim zaufaniem jest darzona ta firma i jak silnie pracuje nad sukcesem swoim oraz swoich partnerów.

W najbliższym czasie epaka.pl rusza z kolejnym projektem – epaka.pl mini, która będzie kierowana do osób prowadzących działalność w małych miejscowościach do 10tys. mieszkańców. Szczegóły projektu już w krótce.

Jeżeli szukasz pomysłu dla siebie – odwiedź naszą stronę internetową Franczyza kurier - pomysł na dochodowy biznes w branży kurierskiej - epaka.pl oraz nasz oficjalny profil na Facebooku Franczyza epaka.pl | Facebook

Jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w realizacji marzeń o własnym biznesie.

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę