• ____ ROZWIŃ SWÓJ BIZNES

  Masz firmę?

  Oferta epaka.pl biznes pozwoli Ci zaoszczędzić na wysyłkach. Dzięki pakietom dostosowanym do różnych potrzeb zoptymalizujesz firmowe wydatki związane z wysyłaniem przesyłek.
  Masz firmę?
  Im więcej tym taniej
  Łatwe integracje
 • ____ ROZWIŃ SWÓJ BIZNES

  Im więcej tym taniej.

  W epaka.pl biznes nadawanie przesyłek to proste zasady, bez zobowiązań – im więcej wysyłasz = tym mniej płacisz. Dostępne są przedziały dla 25, 50, 100, 200 i powyżej 200 paczek wysyłanych w miesiącu.
  Masz firmę?
  Im więcej tym taniej
  Łatwe integracje
 • ____ ROZWIŃ SWÓJ BIZNES

  Łatwe integracje.

  Usługi epaka.pl biznes dają się łatwo zintegrować z popularnymi systemami zarządzania treścią (CMS), np. WordPress, PrestaShop, Magento, Shoper. Wystarczy kilka kliknięć!
  Masz firmę?
  Im więcej tym taniej
  Łatwe integracje

Dlaczego warto przystąpić do epaka.pl biznes?

Zarządzaj w nowoczesnym panelu

Usługami epaka.pl biznes możesz zarządzać poprzez intuicyjny i jednocześnie funkcjonalny panel obsługi.

Zwrot pobrań w 1 dzień roboczy

Kolejną zaletą epaka.pl biznes jest szybki zwrot środków w przypadku wysyłania przesyłek pobraniowych.

Oferuj tańsze wysyłki klientom

Dzięki tańszemu wysyłaniu w ramach epaka.pl biznes możesz zaproponować swoim klientom konkurencyjne cenowo opcje przesyłkowe.

Oszczędzaj na swoich wysyłkach

Prowadząc firmę z epaka.pl biznes zaoszczędzisz podczas nadawania paczek, w szczególności korzystając z pakietów wieloprzesyłkowych.

Wysyłaj szybciej

Oszczędności dotyczą także czasu. Po zintegrowaniu swojej strony z epaka.pl biznes możesz nadawać przesyłki szybko i wygodnie.

Integruj szybko i prosto

Swoją stronę internetową połączysz z epaka.pl biznes bezproblemowo, zyskując szybki dostęp do usług przesyłkowych.

Jak działa epaka.pl biznes?

Dołączając do epaka.pl biznes masz pewność, że Twoje cenniki aktualizują się automatycznie. Im więcej będziesz wysyłać - system będzie proponował Ci jeszcze niższe ceny. W każdym momencie w Panelu Klienta możesz sprawdzić, który cennik jest włączony.
1. Załóż konto
Załóż konto firmowe wpisując wszyskie dane Twojej firmy.
2. Zadeklaruj ilość
Podaj ilość przesyłek na podstawie której otrzymasz automatycznie dedykowany cennik od razu po założeniu konta. Masz 2 miesiące od rejestracji na spełnienie zadeklarowanej ilości przesyłek.
3. Korzystaj z epaka.pl biznes
System będzie automatycznie monitorował ilości nadawanych przez Ciebie przesyłek i aktualizował Twój cennik.* Każda zmiana Twojego cennika będzie poprzedzona wiadomość email do Ciebie.
*system rozpocznie weryfikację ilości wysyłanych przez Ciebie przesyłek. Na ich podstawie po 2 miesiącach od momentu dołączenia do epaka.pl biznes wybierze dla Ciebie odpowiedni cennik.

Ile zaoszczędzę z epaka.pl biznes

Z epaka.pl biznes zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy.

Wraz ze wzrostem liczby wysyłanych paczek maleje kwota, którą zapłacisz za ich nadanie. Zoptymalizować koszty pomoże Ci również porównanie usług różnych firm kurierskich dostępnych w epaka.pl biznes. Przesyłki nadasz szybko, bez szukania (wszystko masz w jednym miejscu), bez zbędnych formalności. Nowoczesne narzędzia do zarządzania oraz wsparcie techniczne pozwalają na bezproblemową, a więc pozbawioną zbędnych nerwów, obsługę paczek.

 • Monika prowadzi sklep z częściami samochodowymi. W sierpniu wysłała 32 paczki. Dzięki kontu epaka.pl biznes, zaoszczędziła na wysyłkach paczek 48 zł.
 • Magdalena prowadzi sklep internetowy z damską odzieżą. W sierpniu wysłała 151 paczek. Dzięki kontu epaka.pl biznes, zaoszczędziła na wysyłkach paczek 226,5 zł.
 • Monika prowadzi sklep z częściami samochodowymi. W sierpniu wysłała 32 paczki. Dzięki kontu epaka.pl biznes, zaoszczędziła na wysyłkach paczek 48 zł.
 • Magdalena prowadzi sklep internetowy z damską odzieżą. W sierpniu wysłała 151 paczek. Dzięki kontu epaka.pl biznes, zaoszczędziła na wysyłkach paczek 226,5 zł.

Dostępne integracje

Z epaka.pl biznes łatwo zintegrujesz sklep swojej firmy, zyskując dodatkowo dostęp do stałego wsparcia technicznego.

epaka.pl biznes umożliwia automatyczne zarządzanie przesyłkami. Wystarczy, że w szybki sposób zintegrujesz z nią swoją stronę internetową. Wśród dostępnych gotowych modułów integracji znajdują się: WordPress, PrestaSho i Allegro. Dla takich sklepów jak IdoSell, Sklepicom, SKY-SHOP.pl, Click Shop, Shoper, Shoplo, Magento, iStore.pl, możesz importować dane zamówień w postaci plików CSV. Korzystanie z wszystkich rozwiązań jest zupełnie bezpłatne. W przypadku pytań lub problemów możesz skorzystać z naszego wsparcia.

Sprawdź pełną listę

Nasi partnerzy

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę