Tani kurier Epaka.pl / Cennik usług kurierskich / Cennik przesyłek Orlen Paczka

Cennik usług Paczka w Ruchu

Dostępni kurierzy:

Porównanie cen standardowych przesyłek Orlen Paczka

Usługi dodatkowe kuriera PWR

USŁUGA ZWROTU POBRAŃ
Pobranie 1 dzień roboczy Do 400zł 8.13zł
Pobranie 3 dzień roboczy Do 400zł 6.5zł
Pobranie 7 dzień roboczy Do 400zł 5.69zł
Pobranie 10 dzień roboczy Do 400zł 4.06zł
Pobranie 21 dzień roboczy Do 400zł 2.44zł
Pobranie na saldo Do 5000zł 1.7%
USŁUGA UBEZPIECZENIA
Do 300 zł Do 1000 zł Do 2500 zł Do 5000 zł
0,00 zł (brutto) 2,00 zł (brutto) 2,50 zł (brutto) 4,00 zł (brutto)
POZOSTAŁE USŁUGI DODATKOWE
NAZWA CENA NETTO CENA BRUTTO
Płatność przy doręczeniu 4,06 zł 4,99 zł
Rozmiar L 2,03 zł 2,50 zł
Rozmiar M 1,22 zł 1,50 zł
SMS - potwierdzenie doręczenia 0,08 zł 0,10 zł
SMS - potwierdzenie nadania 0,08 zł 0,10 zł
SMS - awizacja doręczenia 0,08 zł 0,10 zł
Zlecenie telefoniczne 8,13 zł 10,00 zł
Wysyłasz więcej niż 25, 50, 100 lub może nawet 200 przesyłek miesięcznie? Kliknij tutaj i zobacz co możemy Ci zaproponować!

Wybierz liczbę wysyłanych przez Ciebie przesyłek miesięcznie i sprawdź ceny poniżej!

W celu skorzystania z oferty kliknij opcję "zarejestruj" gdzie będziesz mógł zadeklarować ilość przesyłek i skorzystać z proponowanych cen!

paczki

Najlepsze rozwiązania w świetnych cenach

Korzystając z platformy epaka.pl, można skorzystać z wielu dogodnych opcji i zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy świetne rozwiązania klientom indywidualnym oraz biznesowym, którzy prowadzą mniejszą lub większą firmę. Za pośrednictwem naszej platformy można nadać koperty z dokumentami, paczki, a w przypadku niektórych przewoźników nawet duże palety towaru.

Korzystanie z naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także pieniędzy – cennik Kiosków Ruchu i innych opcji dostępnych na epaka.pl jest bardzo korzystny. Wystarczy zamówić usługę online, a kurier może odebrać od Ciebie przesyłkę w wyznaczonym miejscu i terminie. Następnie zostanie ona dostarczona w wybrany przez Ciebie sposób.

Dzięki tak kompleksowej ofercie można zrealizować dosłownie każdy cel. Co najważniejsze, standardowo wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, dzięki czemu jako klient nie tracisz czasu. Ponadto obowiązują u nas przystępne warunki finansowe, nie wymagamy żadnych deklaracji na minimalne ilości wysyłek, a także gwarantujemy przejrzyste zasady.

Liczba naszych klientów poszerza się z dnia na dzień. Na tę chwilę za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej można nadawać koperty, paczki i palety – w kraju i za granicę. Rozwijamy się z prędkością światła, aby nadążyć za oczekiwaniami wszystkich klientów. Przekonaj się o tym osobiście! W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z cennikiem Kiosków Ruchu czy jakąkolwiek inną kwestią można się z nami skontaktować telefonicznie (666 999 392) bądź przez wiadomość e-mail (bok@epaka.pl). Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – nasza profesjonalna obsługa jest do Twojej dyspozycji.

Pomocne linki

Cennik – Kioski Ruchu

Jeśli chodzi o przesyłki krajowe, realizujemy je, korzystając z usług sprawdzonych przewoźników – DHL, DPD, UPS, a także FedEx, InPost Kurier czy ERONTRANS. Korzystając z naszej oferty, można też nadać paczki z opcją odbioru w kioskach ruchu. Możliwości jest naprawdę sporo, a ich największym atutem jest niezwykle przystępny cennik, który sprawia, że nasza oferta jest prawdopodobnie najlepsza na rynku.

Po wybraniu dostawy z paczką w Kiosku Ruchu, kupujący wskazuje jeden z 3700 punktów odbioru dostępnych na terenie całego kraju. Przesyłki są dostarczane do wybranych lokalizacji w godzinach porannych wraz z codzienną prasą, skąd mogą odebrać je adresaci. Klient otrzymuje wiadomość SMS z powiadomieniem o możliwości odbioru paczki (może to robić w ciągu 5 dni roboczych). To idealna oferta dla właścicieli firm, jak i osób prywatnych.

W ramach dostawy do wybranego kiosku ruchu nie musisz liczyć się ze zbyt dużymi kosztami. W przypadku koperty z dokumentami o wadze do 1 kg cena nadania wynosi zaledwie 6,50 zł netto, zaś wysyłając paczkę o wadze 1 kg lub 20 kg musisz liczyć się z należnością w wysokości 7,32 zł netto. Jak widać, cennik Kiosków Ruchu jest bardzo przystępny i należy do jednych z najbardziej korzystnych.