Paczka do Niemiec

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Niemiec:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Niemiec
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka Paczki do Niemiec
2
Ile kosztują paczki zagraniczne do Niemiec?
3
Tania przesyłka czy szybka wysyłka do Niemiec?
4
Jak szybko kurier dostarczy przesyłkę do Niemiec?
5
Ubezpieczenie paczki do Niemiec
6
Nadanie paczki kurierem do Niemiec - przepisy celne
7
Jak przygotować przesyłki zagraniczne do Niemiec?
8
Paczka do Niemiec - dlaczego warto wysłać tanie przesyłki?
9
Niemcy - informacje ogólne
1. Wysyłka Paczki do Niemiec

Przesyłki międzynarodowe do Niemiec są popularne od wielu lat. Większość z nas ma rodziny i przyjaciół za naszą zachodnią granicą, zatem przesyłka do Niemiec w postaci prezentów lub artykułów codziennego użytku nie jest czymś rzadkim.

Planując wysyłkę paczki do Niemiec, warto pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, aby proces ten był łatwy, szybki i bezpieczny. Są to przede wszystkim:

 • wybór firmy kurierskiej,
 • czas dostarczenia paczki do Niemiec oraz przedmioty, które chcemy wysyłać.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym przewodnikiem Kurier do Niemiec, który z pewnością rozjaśni jak tanio nadać paczkę do Niemiec.  

2. Ile kosztują paczki zagraniczne do Niemiec?

Często pierwszym elementem, na jaki zwracamy uwagę podczas przygotowywania wysyłki za granicę jest cena usługi kurierskiej. Jak wysłać tanią paczkę do Niemiec? Istnieje spory wybór firm przewozowych, które oferują nadanie paczki kurierem do naszych zachodnich sąsiadów. Do zaufanych przewoźników możemy zaliczyć:

 • kuriera DHL

 • kuriera DHL Express

 • kuriera DPD

 • kuriera FedEx

 • kuriera UPS

 • kuriera GLS

 • usługę epaka.pl economy

DHL
DHL Express
DPD
DHL
UPS
GLS Krajowy
epaka.pl economy

 

Serwis epaka.pl proponuje porównanie cen najpopularniejszych firm przewozowych. Wystarczy w formularzu “zamów kuriera” wpisać dokładne dane przesyłki, takie jak: waga, długość, szerokość i wysokość. Po wpisaniu ich, system od razu pokaże ceny, jakie są proponowane przez firmy kurierskie, które w swoich usługach proponują przewóz paczek do Niemiec.

Warto pamiętać, aby wpisane parametry były prawidłowe. Ma to duże znaczenie przy wycenie paczki. Ewentualna pomyłka, wpisanie nieprawdziwych danych może spowodować dodatkowe działania weryfikacyjne na sortowni wybranego przewoźnika. Aby przesyłka kurierska do Niemiec była najtańsza, wprowadź rzeczywiste parametry przesyłki.

Przyjrzyjmy się jednak konkretnym cenom.

Ile kosztuje przesyłka 1kg z Polski do Niemiec? W przypadku przesyłek o masie do 1 kg, koszty wysyłki paczki do Niemiec to około 54 zł.

Za najtańsze paczki do Niemiec o wadze 10 kg zapłacimy około 62 zł. Należy jednak pamiętać, że finalna cena paczki zależy nie tylko od wagi ale również parametrów.

Można wysłać paczkę kurierską do Niemiec o wadze maksymalnej 31,5 kg, ale koszty wzrastają wraz z wagą i wielkością przesyłek. 

3. Tania przesyłka czy szybka wysyłka do Niemiec?

Wysyłka paczki kurierskiej do Niemiec oraz porównanie cen różnych przewoźników to opcja jaką proponuje serwis epaka.pl. Dzięki temu klienci zyskują jasną informację co do kosztów wysyłki. Mogą wybrać najbardziej zadowalający wariant.

Warto jednak zaznaczyć, że epaka.pl pozwala również na porównanie innych aspektów związanych z przesyłką, takich jak planowana czas doręczenia paczki do Niemiec czy wysyłka innej formy paczki, na przykład koperty czy paczki niestandardowej. 

Taki formularz pozwala na wybór opcji, która spełnia nasze najważniejsze oczekiwania. Często zdarza się, że nie cena jest najważniejsza, a szybka wysyłka paczki do Niemiec. Wówczas należy skupić się na deklarowanym czasie doręczenia przesyłki jaki proponują przewoźnicy i wybrać ten, który jest satysfakcjonujący. W takim wypadku cena paczki do Niemiec może nie być najniższa, ale pozostałe warunki wysyłki paczki będą dla nas odpowiednie. Dostawa kurierem do Niemiec jest możliwa nawet na następny dzień roboczy!

4. Jak szybko kurier dostarczy przesyłkę do Niemiec?

Czas dostawy przesyłki do Niemiec jest naturalnie nieco wydłużony w porównaniu do przesyłek krajowych. Zatem ile idzie paczka kurierska wysłana za naszą zachodnią granicę? Poszczególne firmy kurierskie oferują różne opcje czasowe dostawy, począwszy od ekspresowej (nawet 1 dzień roboczy), przez standardową, aż po ekonomiczną. Większość przewoźników gwarantuje czas dostawy do Niemiec do 7 dni roboczych, jednak średni czas wysyłki wynosi od 3 do 5 dni roboczych. 

Szybsza dostawa paczki do Niemiec, tak zwana priorytetowa łączy się z dodatkowymi kosztami, zatem w momencie wyboru poszczególnych opcji przesyłki, warto zastanowić się jak ważny jest dla nas szybki czas doręczenia.

5. Ubezpieczenie paczki do Niemiec

Ubezpieczenie paczki do Niemiec jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli wysyłamy przedmioty, które mają dla nas wyjątkową wartość. Jest to opcja dodatkowa i nie obowiązkowa.

W przypadku wysyłki do Niemiec epaka.pl oferuje bezpłatne ubezpieczenie w zależności od wybranego przewoźnika. Dla kuriera DHL Express w cenie wysyłki w UE dokumenty i towary są ubezpieczone aż do 1700 zł. Sprawdź koszt ubezpieczenia dla wybranego przewoźnika wpisując Wartość w polu "Ubezpiezczenie przesyłki" podczas nadawania na epaka.pl.

Każda paczka zagraniczna oraz krajowa jest traktowana tak, aby ograniczyć możliwość jej zniszczenia lub zgubienia do minimum. Należy jednak brać pod uwagę to, że paczki mogą ulec uszkodzeniom podczas transportu lub na magazynach przewoźników kurierskich. 

Jeżeli zawartość przesyłki jest cenna lub jest podatna na zniszczenia, na przykład delikatne przedmioty jak szkło, warto rozważyć dodatkową opcję wykupienia ubezpieczenia. 

Cena ubezpieczenia zależy od zadeklarowanej wartości przesyłki. Po wykupieniu usługi, paczka ubezpieczona jest na wypadek uszkodzenia lub jej zgubienia.  

6. Nadanie paczki kurierem do Niemiec - przepisy celne

Wysyłka taniej paczki do Niemiec zgodnie z przepisami - o czym warto pamiętać?

Wysyłka paczek do Niemiec, jak w przypadku większości wysyłek na terenie Unii Europejskiej nie jest objęta odprawą celną. 

Dzięki temu, że Polska znajduje się w Unii Europejskiej wysyłanie przesyłek na tym terenie nie są objęte dodatkowymi przepisami czy warunkami. 

Jest to wyjątkowo wygodne, ponieważ, dzięki ułatwionym przepisom oraz otwartym granicom wysyłanie paczek na terenie Unii Europejskiej, w tym do Niemiec nie różni się praktycznie niczym od wysyłek na terenie Polski. 

Najważniejsze o czym warto pamiętać podczas wysyłki paczki to podanie odpowiednich danych odbiorcy i nadawcy, aby kurier wybranego przez nas przewoźnika kurierskiego nie miał problemu z doręczeniem przesyłki. 

Ważne jest też, aby podać prawidłowe dane kontaktowe - numer telefonu oraz opcjonalnie adresu e-mail. Te dodatkowe dane pomogą przewoźnikowi w szybki i łatwy sposób skontaktować się z nadawcą lub odbiorcą jeżeli będzie taka potrzeba - na przykład kiedy kurier nie zastanie w domu odbiorcy paczki podczas doręczenia. 

Czego nie można wysłać w paczce do Niemiec?

Wiele osób zastanawia się, co można bezpiecznie i wygodnie wysłać do Niemiec. Istnieje szereg towarów podlegających ograniczeniom w wysyłkach na teren Niemiec lub których import jest całkowicie zakazany. 

 

Żywe
zwierzęta
Baterie i akumulatory Materiały łatwopalne Leki Broń

 

Z całą pewnością należy powstrzymać się przed wysyłką: dokumentów takich jak paszport/dowód osobisty, gotówki, wyrobów alkoholowych oraz tytoniowych w tym również papierosów elektronicznych, żywych zwierząt i roślin, produktów spożywczych łatwo psujących się, substancji wybuchowych i łatwopalnych, np fajerwerków. 

Polecamy zapoznanie się z pełnymi listami tego typu towarów udostępnionych na stronach poszczególnych firm kurierskich:

Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie przedmioty zakazane, zapraszamy do artykułu dotyczącego Przedmiotów zakazanych w transporcie.

Co mogę wysłać w paczce do Niemiec?

W paczce do Niemiec może znaleźć się szereg produktów takich jak ubrania, produkty spożywcze, które posiadają długi termin ważności i nie wymagają specjalnych warunków przechowywania takich jak makarony, kasze, ryże. Mogą to być również książki, zabawki, a nawet rzeczy delikatne, takie jak szkło.

7. Jak przygotować przesyłki zagraniczne do Niemiec?

Zawsze należy zadbać o odpowiednie opakowanie przesyłki, aby podczas transportu nie uległa jakiemukolwiek uszkodzeniu. To szczególnie ważne, jeśli wysyłane są przedmioty delikatne, kruche, wykonane materiałów łatwo ulegających stłuczeniu. Jak zatem przygotować paczkę, którą chcemy wysłać do Niemiec?

Opakowanie

Najłatwiejszym i najprostszym sposobem na zapakowanie rzeczy, które chcemy wysłać kurierem do Niemiec jest karton. 

Przygotuj karton prostopadłościenny o odpowiedniej wielkości, czyli takiej, aby nie był za mały - rzeczy nie powinny wystawać poza obrys kartonu oraz nie za duży - rzeczy nie powinny przemieszczać się po kartonie niezabezpieczone.  

Wypełnienie

Oprócz doboru odpowiedniego opakowania ważne jest również wypełnienie pustych przestrzeni, ponieważ zawartość przesyłki nie powinna się przemieszczać wewnątrz kartonu. W tym celu można użyć folii bąbelkowej, wypełniacza papierowego lub tak zwanych “chrupków”. Jednak jeżeli nie posiadasz profesjonalnego wypełniacza możesz również użyć starych gazet lub innego materiału, który skutecznie zabezpieczy zawartość paczki przed przemieszczaniem czy ewentualnym zniszczeniem.   

Zabezpieczenie kartonu i etykieta

Jeżeli posiadamy już karton odpowiedniej wielkości, a zawartość paczki jest dobrze zabezpieczona pozostaje zabezpieczenie kartonu taśmą i naklejenie etykiety. 

Karton należy dokładnie zakleić szeroką taśmą klejącą. Taśma w czasie transportu nie powinna odkleić się od kartonu.

Pamiętaj, nie używaj folii stretch do zabezpieczania zewnętrznego paczki. Taka paczka może być kwalifikowana jako paczka niestandardowa. Może to spowodować naliczanie dodatkowych kosztów.  

Ostatnim krokiem jest przyklejenie etykiety. Gdzie ją znajdziemy?

Etykietę możesz otrzymać:

 • na adres e-mail, jeśli wybrałeś opcję, że sam wydrukujesz etykietę,
 • w wybranym punkcie epaka.pl, jeśli wybrałeś kuriera DHL Express,
 • kurier przywiezie do Ciebie etykietę, jeśli wybrałeś usługę dodatkową,
 • dla kuriera GLS, jeśli jest to przesyłka do Niemiec - kurier przywiezie etykietę.

Podczas składania zamówienia w serwisie epaka.pl należy podać adres e-mail nadawcy oraz odbiorcy. Są to dane, które pozwolą serwisowi na bieżąco informować strony o przebiegu wysyłki paczki. 

Na adres mailowy nadawcy wysyłane jest również potwierdzenie nadania przesyłki. W załączniku tej wiadomości znajduje się etykieta, którą należy wydrukować i przykleić na przesyłkę w widocznym miejscu.

Etykieta może zostać wydrukowana na papierze samoprzylepnym, ale może być wydrukowana również na zwykłym papierze. Wówczas użyj tak zwanego “kangurka” czyli folii zabezpieczającej na etykietę lub przyklej ją na karton przezroczystą taśmą klejącą tak, aby podczas przesyłki nie została uszkodzona i nie odkleiła się.

Zwróć szczególną uwagę na kod kreskowy i/lub kod QR który znajduje się na etykiecie. Jest to najważniejszy element, który pozwala na szybkie odczytanie informacji dotyczących konkretnej paczki. Pamiętaj, aby był on czytelny i przyklejony w widocznym miejscu.

8. Paczka do Niemiec - dlaczego warto wysłać tanie przesyłki?

 1. Cena przesyłki do Niemiec: wyceń swoją paczkę wpisując najpotrzebniejsze dane: wagę, długość, wysokość i szerokość paczki.

 2. Prawidłowe dane do wysyłki: Prawidłowe dane do wysyłki pomogą kurierowi doręczyć paczkę w odpowiednie miejsce.

 3. Ubezpieczenie paczki do Niemiec: Jeżeli zawartość paczki jest cenna - ubezpiecz ją na wypadek zniszczenia lub zgubienia

 4. Zapakowanie paczki do Niemiec: przygotuj karton prostopadłościenny, zabezpiecz dokładnie zawartość paczki wypełniaczem i zaklej taśmą. Jeśli przesyłka będzie owinięta folią stretch, będzie traktowana jako przesyłka niestandardowa.

 5. Etykieta: W zależności od wybranej opcji, albo wydrukujesz ją samodzielnie, albo przywiezie ją kurier, albo zostanie wydrukowana w punkcie epaka.pl Jeśli sam drukujesz etykietę - otrzymałeś ją w wiadomości e-mail. Przyklej ją w widocznym miejscu.

 6. Śledzenie paczki do Niemiec: Jeżeli jesteś ciekawy gdzie się znajduje aktualnie Twoja paczka, sprawdź opcję śledzenia, którą proponuje przewoźnik

Śledzenie przesyłki do Niemiec

Każdy zna uczucie oczekiwania na paczkę. Zwłaszcza jeżeli jest to paczka od osób najbliższych lub wyczekiwane dokumenty. Wówczas nie możemy doczekać się aż ukaże się naszym oczom notyfikacja “wydano do doręczenia”.

Firmy kurierskie oferują możliwość śledzenia swojej paczki w czasie rzeczywistym. Jest to możliwe dzięki skanowanym kodom kreskowym, o których mowa była w poprzednim akapicie. Dzięki możliwości śledzenia przesyłki dokładnie wiemy kiedy przesyłka opuściła nasz kraj i jaki jest przewidywany termin doręczenia.  

Sprawdzenie trasy naszej przesyłki jest tak samo proste jak jej nadanie. Wystarczy wejść na stronę serwisu epaka.pl lub na stronę przewoźnika, który obsługuje naszą paczkę. W dedykowanej wyszukiwarce wystarczy wpisać numer przesyłki, a naszym oczom pokaże się cała historia drogi naszej przesyłki. 

Gdzie znajdę numer przesyłki kurierskiej?

Numer przesyłki tak samo jak etykietę wysyłkową znajdziemy na swojej skrzynce e-mail w wiadomości z potwierdzeniem nadania paczki. Wystarczy przepisać ten numer do wyszukiwarki śledzenia paczki.

Przesyłka do Niemiec - podsumowanie

Dzięki wszelkim uproszczeniom jakie proponują przewoźnicy kurierscy oraz serwis epaka.pl nadanie i wysyłka paczki do Niemiec jest równie proste co wysyłka paczki na terenie Polski. 

Oczywiście, jak wszystko, również w tym przypadku należy kierować się rozsądkiem oraz określonymi zasadami, które są regulowane przez firmy kurierskie. Jest to jednak spowodowane jedynie troską o przesyłki i chęcią doręczenia każdej z nich w jak najkrótszym czasie bez zbędnych komplikacji po drodze. 

O czym więc należy pamiętać wysyłając paczkę do Niemiec? 

9. Niemcy - informacje ogólne

 • Powierzchnia: Powierzchnia Niemiec wynosi 357 050 km². Jest to czwarty co do wielkości kraj w Unii Europejskiej.
 • Ludność: Liczba ludności Niemiec wynosi około 83 milionów. Jest to najludniejszy kraj w Unii Europejskiej.
 • Język: Językiem urzędowym Niemiec jest niemiecki.
 • Waluta: Walutą Niemiec jest euro.
 • Stolica: Stolicą Niemiec jest Berlin.
 • Gospodarka: Niemcy są jednym z najsilniejszych gospodarczo krajów świata. Ich gospodarka jest oparta na przemyśle, usługach i turystyki.
 • Kultura: Niemcy mają bogatą kulturę, która obejmuje sztukę, literaturę, muzykę i filozofię.
 • Klimat: Niemcy mają klimat umiarkowany, z ciepłymi latami i chłodnymi zimami.
 • Transport: Niemcy mają dobrze rozwinięty system transportu publicznego. W kraju działają liczne linie kolejowe, autobusowe i lotnicze.
 • Turystyka: Niemcy są popularnym kierunkiem turystycznym. W kraju znajduje się wiele zabytków, muzeów, parków narodowych i innych atrakcji turystycznych.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Niemiec

najczęściej zadawane pytania

Wystarczy wypełnić prosty formularz "zamów kuriera" na stronie epaka.pl. Należy wpisać wymiary paczki - długość, wysokość, szerokość oraz jej wagę. Następnie wpisujemy dane nadawcy oraz odbiorcy. W usługach dodatkowych możemy zdecydować się na ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia lub zaginięcia paczki. Po przejściu do podsumowania, należy wybrać formę płatności. Gotowe!

Czas dostarczenia przesyłki do Niemiec jest uzależniony głównie od opcji, która zostanie wygrana przez nadawcę paczki. W przypadku paczek ekonomicznych, gdzie ceny są niskie, czas doręczenia paczki do odbiorcy może być wydłużony. Jeżeli jednak zależy nam na czasie, warto wybrać usługę priorytetową. Są to nieco droższe usługi ale wówczas mamy pewność, że paczka zostanie doręczona do Niemiec w możliwie najkrótszym czasie. Kurier DPD - 2 dni robocze, kurier DHL Express - 2 dni robocze, kurier UPS 3 dni robocze, kurier FedEx - 3 dni robocze, kurier GLS - 3 dni robocze.

Za pośrednictwem epaka.pl najtańsza przesyłka do Niemiec do 1 kg kosztuje około 54 zł. Kurier DHL, kurier GLS oraz kurier GLS proponują ceny powyżej 70 zł. Przesyłki priorytetowe, proponowane głównie przez Kuriera DHL Express czy kuriera UPS to koszt powyżej 200 zł. Jednak należy pamiętać, że koszt przesyłki do Niemiec jest uzależniony od wymiarów oraz wagi paczki.

 

Dobrze zabezpieczoną zawartość wystarczy spakować w karton prostopadłościenny. Puste przestrzenie wypełniamy tak, aby zawartość nie przemieszczała się podczas transportu do Niemiec. Karton zaklejamy mocną taśmą. Na karton przyklejamy etykietę - ważne żeby była widoczna i czytelna dla kuriera do Niemiec. Paczki nie zawijamy w folię stretch. Taśma klejąca jest wystarczającym zabezpieczeniem.

Wysyłka taniej paczki do Niemiec jest możliwa. Serwis epaka.pl proponuje porównanie cen wszystkich firm kurierskich, które oferują usługę wysyłki paczki do Niemiec w jednym miejscu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas na szukaniu atrakcyjnej oferty, która spełnia nasze oczekiwania. Wystarczy podać podstawowe parametry paczki do Niemiec, a kalkulator cen sam wygeneruje dostępne oferty.

Zarówno Polska jak i Niemcy znajdują się w Unii Europejskiej. Dzięki temu przesyłki do Niemiec są zwolnione z procedury celnej. Oznacza to, że podczas wysyłki paczki do Niemiec nie ma potrzeby generowania dodatkowych dokumentów celnych, a odbiorca nie jest obciążony opłatą celną.

 

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.