Tani kurier epaka.pl / Firmy kurierskie

Firmy kurierskie

Nawiązaliśmy współprac ę z tą firmą w 2014 roku i w szybkim czasie stała się z jednym z najważniejszych naszych partnerów. DHL, z siedzibą w Bonn w Niemczech, mający zasięg międzynarodowy posiada oddziały ponad w 220 krajach i regionach, i czyni to go jednym z największych przewoźników na świecie zatrudniającym ponad 315 000 osób. Oferuje ekspresowy transport towarów za pomocą samochodów dostawczych, ciężarówek, kolei, statków oraz samolotów. W Polsce DHL prowadzi działalność od 1991 r. Obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników, dysponuje 4 sortowniami, 6 sortowniami lotniczymi, flotą 3 samolotów oraz 2300 trasami kurierskimi. Możliwość nadawania różnego rodzaju przesyłek pod względem wagi, wymiarów i kształtów czyni z firmy DHL jednego z najbardziej elastycznych kurierów na polskim rynku. Z usług firmy korzystają m.in. Polkomtel, Grupa Impel, Grupa Maspex, BZWBK, Kamis, Elektro.pl

Firma DPD należy do wiodących przewoźników kurierskich obsługujących całą Europę. W Polsce znajduje się po nad 50 oddziałów regionalnych, a łącznie w 40 krajach zlokalizowanych jest ponad 500 magazynów. DPD Polska dysponuje zasobem około 5000 pracowników i współpracowników oraz flotą 2786 pojazdów. Szybkie i skuteczne doręczenie przesyłek w ciągu 2-5 dni możliwe jest w ponad 220 krajach na całym świecie, od Adelajdy po Ateny, od Moskwy do Mozambiku i od Houston do Hong Kongu. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom umożliwiają swoim klientom dotarcie głównych obszarów biznesowych na całym świecie. DPD oferuje szeroki wybór opcji odpowiadających każdemu aspektowi wysyłki krajowej - od przesyłki za pobraniem do usług specjalnie dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta. Wszechstronność oferty pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. DPD wysyła dziennie ponad 2 miliony paczek na całym świecie, m.in. dla takich marek jak Adidas, Würth, Esprit, EMI, Intersport, Yamaha, MGL Metro.

Firma OPEK funkcjonowała na rynku polskim od 1994 roku, a od 1999 roku świadczyła usługi kurierskie. W Polsce znajduje się 41 oddziałów, które połączone są systemem nocnych przewozów liniowych, zapewniając w ten sposób skuteczne i terminowe doręczanie pr zesyłek do każdego miejsca w kraju następnego dnia po ich nadaniu. 14 czerwca 2012 roku firma FedEx poinformowała o przejęciu firmy OPEK Sp. z o.o. Transakcja ta zwiększa wachlarz możliwości oferowanych klientom. Wdrażane są wszelkie sprawdzone rozwiązania oraz innowacje światowego potentata branży kurierskiej jakim jest firma FedEx. FedEx Express to największa na świecie firma kurierska, zapewniająca szybkie i niezawodne dostawy w przeszło 220 krajach i terytoriach. Dzięki globalnej sieci komunikacji powietrznej i lądowej FedEx Express zapewnia szybką dostawę pilnych przesyłek w wyznaczonym terminie, z gwarancją zwrotu pieniędzy w razie jego niedotrzymania. Na całym świecie zatrudnionych jest ponad 300 000 pracowników nakierowanych na najwyższy standard obsługi.

FedEx Express wdrożył system ekspresowej dystrybucji przesyłek i jest jednym z liderów branży, świadcząc prirytetowe, niezawodne doręczenia na określony czas, nawet w ciągu od jednego do trzech dni roboczych do liczby ponad 220 krajów i regionów, dzięki czemu łączy rynki, które są odpowiedzialne za generowanie ponad 90 procent światowego PKB, czyli produktu krajowego brutto. Opracowany do perfekcji poziom zarządzania lotniczymi trasami i transportową infrastruktur, w połączeniu z najnowszymi technologiami informatycznymi sprawia, że FedEx Express jest jedną z największych na świecie firm transportu priorytetowego i świadczy niezawodne i szybkie usługi transportu ponad 3,6 miliona przesyłek kurierskich każdego dnia roboczego

Od 2016 roku firma Geis przejęła kuriera K-ex z którym współpracowaliśmy od 2011 roku. W tym czasie za naszym pośrednictwem, przez firmę K-ex nas i klienci wysłali ponad pół miliona przesyłek. K-ex był ogólnopolską firmą ,która świadczyła usługi w zakresie przewozów ekspresowych i drobnicowych z doręczeniem kolejnego dnia roboczego po nadaniu. Obecnie firma Geis posiada bardzo szeroki wachlarz możliwości oferowanych każdemu klientowi, zarówno firmowemu jak i indywidualnemu. W całej Polsce znajduje się 28 oddziałów regionalnych, które są systematycznie udoskonalane.

Współpracujemy z GLS od 2014 roku w zakresie przesyłek międzynarodowych. Dzięki atrakcyjnemu cennikowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawą ofertę wysyłek kurierskich na obszarze Europy, przede wszystkim Unii Europejskiej. General Logistics Systems, z siedzibą w Amsterdamie, funkcjonuje na rynku przewozów kurierskich od 1999 roku jako część Royal Mail – brytyjskiego przedsiębiorstwa pocztowego. Zasięg działalności tej firmy to 37 państw leżących na kontynencie europejskim. GLS zatrudnia ok. 14 000 pracowników, posiada flotę 18 000 pojazdów, 39 sortowni centralnych oraz 662 filie. W Polsce firma świadczy usługi za pośrednictwem General Logistics Systems Poland sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie (woj. łódzkie).

InPost jest prywatnym operatorem pocztowym i logistycznym działającym na terenie całego kraju oraz za granicą od 2006 roku. Świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Od czasu liberalizacji rynku pocztowego tj. od 1.01.2013 roku InPost systematycznie zwiększa swój udział w rynku kosztem starego operatora pocztowego. Sztandarową, charakterystyczną i najbardziej znaną usługą są Paczkomaty – umożliwiające nadawania i odbieranie przesyłek 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek, w dogodnej lokalizacji. Dzięki współpracy epaka-InPost nasi klienci mogą generować etykiety dla tej usługi i nadawać przesyłki w wybranym przez siebie Paczkomacie.

Meest jest międzynarodowym operatorem pocztowym, który świadczy usługi logistyczne zarówno dla osób prywatnych jak i Klientów biznesowych. Firma działa prężnie w sektorze e-commerce, ale wiodącą usługą pozostaje dostarczanie paczek głównie z krajów Unii Europejskiej , w tym Polski, do odbiorców na terytorium Ukrainy. Firma epaka.PL z firmą Meest realizuje transport przesyłek z doręczeniem na wskazany adres. Meest w imieniu klienta zajmuje się procedurami celnymi, a następnie przekazuje paczkę do dystrybucji na terenie Ukrainy.

Firma RUCH S.A realizuje usługę transportu przesyłek pomiędzy swoimi punktami. Można nadać przesyłkę w wybranej placówce i wskazać punkt do którego przesyłka ma być doręczona.

Grupa Raben specjalizuje się przede wszystkim w wysyłkach ciężkich i wielkogabarytowych i jej oferta jest kierowana głównie dla klientów biznesowych. Firma została założona w latach 30 XX wieku w Holandii. W obecnych czasach oddziały Grupy znajdują na terenie 10 europejskich państw: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech. Zatrudnia około 8000 pracowników i posiada sieć własnych terminali w Europie. Grupa Raben ma do dyspozycji 1 mln m² powierzchni magazynowej oraz ponad 6000 środków transportu.

Stacja z Paczką to całodobowa usługa nadawania i odbierania przesyłek na wybranych stacjach paliw ORLEN. Naszą misją jest upowszechnianie wygodnego i szybkiego dostępu do profesjonalnych usług kurierskich w konkurencyjnych cenach – dla każdego, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolne miejsce na świecie

Nadawaj na stacji paliw ORLEN - dostarczymy pod wskazany adres

Nadawaj z dowolnego adresu - dostarczymy na stację paliw ORLEN

Nadawaj z dowolnego adresu - dostarczymy tam, gdzie chcesz

Stacja z Paczką jest dostępna na polskim rynku od września 2013 roku. Operatorem i integratorem technologicznym naszej usługi jest Dazumi sp. z o.o. – firma oferująca od 2007 roku nowoczesne rozwiązania informatyczne dla rynku e-commerce oraz branży logistycznej

Firma UPS (United Parcel Service) została założona w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych przez Jamesa E. C aseya jako American Messenger Company w Seattle w stanie Waszyngton. Od tego czasu stał się największym przewoźnikiem na świecie doręczającym przesyłki kurierskie oraz wiodącym, globalnym dostawcą specjalistycznych usług transportowych i logistycznych. O wielkości przedsiębiorstwa UPS świadczy liczba zatrudnionych pracowników – prawie 400 000! Do tego dochodzi 96,361 posiadanych samochodów, ponad 600 użytkowanych samolotów. Warto dodać, że w 2013 firma przekazała 4.3 miliarda paczek, a roczny obrót z tego tytułu wyniósł 46.5 miliarda USD! Wysoka jakość świadczonych usług zaowocowała tym, iż UPS uchodzi w chwili obecnej za najbardziej rzetelnego przewoźnika.

Decydując się na współpracę z epaka.pl, stawiasz na jeden z najszerszych wyborów na rynku pod względem firm dostawczych, z których usług możesz skorzystać za naszym pośrednictwem.

Przykładamy bardzo dużą wagę do wyboru odpowiednich firm kurierskich, by móc zapewnić Ci najlepszą możliwą ofertę. Nie musisz negocjować indywidualnie z kurierem ani dokonywać zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań i porównań ofert, które wypadają najlepiej na tle konkurencji. Niezależnie od wybranej destynacji, gabarytów oraz czasu, w jakim pragniesz, by przesyłka dotarła pod żądany adres, gwarantujemy ofertę, którą ciężko przebić. Wystarczy spojrzeć na długą listę polskich i zagranicznych firm kurierskich listę, z którymi współpracujemy: DHL, DPD, FedEx/FedEx lotniczy, Geis, GLS, InPost, MEEST, Raben oraz UPS, aby mieć pewność, że nasze słowa nie są słowami bez pokrycia. Już dziś skontaktuj się z nami i przekonaj na własne oczy, jak wiele możesz zyskać na każdej przesyłce!

Koperta, paczka i paleta

W zależności od formy Twojej przesyłki oraz docelowego miejsca, do którego ma dotrzeć, wybieramy firmę kurierską najodpowiedniejszą do danego zadania. Każda kolejna przesyłka z epaka.pl to zupełnie nowa historia logistyczna.

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x