Paczka do Chin

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Chin:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Chin
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka paczki kurierem do Chin
2
Jak nadać paczkę do Chin?
3
Odprawa celna Chin
4
Koszt wysyłki paczki do Chin
5
Czas dostawy do Chin
6
Jak zapakować paczkę do Chin?
7
Ograniczenia transportowe a przesyłki kurierskie do Chin
8
Śledzenie przesyłek do Chin
9
Przesyłki międzynarodowe do Chin w pigułce
1. Wysyłka paczki kurierem do Chin

Dostarczenie paczki do Chin jest możliwe i często jest to idealny sposób, aby jak najtaniej dostarczyć produkty do znajomych czy przyjaciół z Chin lub zrobić zwrot, na przykład do sklepu. Poniższy poradnik podpowie jak nadać paczkę do Chin, jaka jest cena paczki do Chin oraz jakie usługi Kurierskie do Chin wybrać.

Sprawdźmy jak zamówić paczkę do Chin przez epaka.pl.

2. Jak nadać paczkę do Chin?

Nadanie paczki do Chin w brew pozorom to prosty proces. Wystarczy jedynie poznać podstawowe zasady wysyłki paczek zagranicznych do Chin. Serwis epaka.pl umożliwia nadanie przesyłki do Chin oraz ułatwia cały proces, dzięki czemu nie różni się on bardzo od transportu towarów do innych państw.

Zamów kuriera do Chin poprzez serwis epaka.pl. W pierwszej kolejności warto sprawdzić jakie są proponowane ceny przesyłek kurierskich do Chin. Aby to sprawdzić, wystarczy wpisać wymiary paczki do Chin, czyli długość, szerokość i wysokość oraz wagę paczki. Na tej podstawie system pokaże ile kosztuje wysyłka paczki kurierem do Chin oraz listę przewoźników, którzy taką usługę oferują.

Firma wysyłająca przesyłki do Chin to:

 • Kurier FedEx Economy oraz FedEx Lotniczy,

 • kurier UPS,

 • kurier DHL Express.

Po wyborze usługi kurierskiej do Chin, która spełnia nasze oczekiwania, możemy przejść do wypełniania formularza o kolejne dane. Poprzez epaka.pl można dokładnie zweryfikować, jaki przewoźnik kurierski pozwala najtaniej wysłać paczkę do Chin.

W następnym kroku należy wypełnić dane nadawcy oraz odbiorcy, do którego ma być dostarczona przesyłka do Chin. Po podaniu szczegółowych danych należy przejść do sekcji, która jest odpowiedzialna za odprawę celną oraz opłaty celne do Chin. Serwis epaka.pl sam generuje wszystkie potrzebne dokumenty. Ten temat zostanie szczegółowo rozwinięty poniżej.

Po wypełnieniu całego formularza, można przejść do podsumowania oraz opłaty zamówienia. Gotowe! Możesz mieć pewność, że wysyłka do Chin zostanie zrealizowana przez firmę kurierską, która została wybrana.

3. Odprawa celna Chin

Wysyłając paczki po za Unię Europejską musimy pamiętać, że odprawa celna jest obowiązkowa, a co za tym idzie opłaty celne. Wysyłając przesyłki zagraniczne do Chin poprzez serwis epaka.pl cały proces jest bardzo prosty i z pewnością nie sprawi kłopotów.

Podczas wypełniania formularza "zamów kuriera", po przejściu do kroku "usługi dodatkowe" należy wypełnić wszystkie potrzebne dane, czyli przede wszystkim co zawiera przesyłka do Chin. W zawartości wpisujemy dokładne informacje co wysyłamy, ilość sztuk wysyłanych produktów, łączna waga oraz wartość przesyłki do Chin. Jeżeli w przesyłce znajduje się więcej niż jedna rzecz, poprzez przycisk "dodaj produkt" możemy dodawać kolejne pozycje.

Po wypełnieniu tej części, poniżej zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z procedurą odprawy celnej i wybieramy przeznaczenie przesyłki, czyli cel w jakim chcemy wysłać paczkę do Chin. Mamy do wyboru kilka opcji - wysyłka prywatna, prezent czy wysyłka służbowa. Ta informacja jest kluczowa podczas odprawy celnej.

Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu, system sam wygeneruje wszystkie potrzebne dokumenty celne. Dzięki takiemu rozwiązaniu paczka do Chin może zostać wysłana bez większych formalności i problemów dla nadawcy.

Warto pamiętać, że koszty związane z odprawą celną, są nakładane do odbiorcę paczki na podstawie faktury. Jeżeli chcemy, aby opłaty celne były opłacone po stronie nadawcy paczki z Polski do Chin należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta epaka.pl. Wówczas konsultant wygeneruje dodatkowy dokument, tak zwany dokument LOA.

Skoro już wiesz jak wygląda proces odprawy celnej, sprawdź cenę paczki do Chin.

4. Koszt wysyłki paczki do Chin


Cena paczki do Chin jest uzależniona od wielu czynników. Ważne są wymiary paczki do Chin czy jej waga. Również dostarczenie paczki do Chin ma znaczenie, czyli adres odbiorcy. Jaki jest w takim razie koszt wysyłki paczki do Chin?

Najtaniej wysłać paczkę do Chin możemy za pośrednictwem kuriera FedEx Economy. Cenę paczki jaką proponuje przewoźnik do 1 kg to nie co ponad 170 zł. Kurier FedEx do Chin w opcji Priority to koszt ponad 240 zł.

Jeżeli zależy nam aby wysłać przesyłkę jak najszybciej, wówczas warto sprawdzić na przykład ile kosztuje wysyłka DHL Express lub UPS Express do Chin czyli opcja przesyłek lotniczych. Wysyłka paczek do Chin o wadzę do 1 kg kurierem DHL Express to koszt ponad 300 zł, w przypadku firmy kurierskiej UPS, jest to cena ponad 380 zł.

W przypadku wyboru przewoźnika musimy wybrać opcję, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W takim wypadku należy zadać sobie pytanie czy nasza wysyłka paczek do Chin ma być najtańsza czy najszybsza.

 

5. Czas dostawy do Chin

Już wiemy jaki jest koszt transportu przesyłki do Chin. Warto też zaznaczyć, że z epaka.pl również szybka wysyłka paczek do Chin jest możliwa. Aby usługi kurierskie do Chin cieszyły się szybką realizacją, ważne jest aby przesyłka była dobrze zapakowana i zaadresowana. Znaczenie ma też skrupulatnie wypełniona sekcja odpowiedzialna za odprawę celną do Chin. Im dokładniejsze dane wpiszemy do formularza tym dokładniejsze dokumenty wygeneruje system epaka.pl.

Ważne jest też to jaka usługa wysyłki paczki do Chin zostanie wybrana, ponieważ firmy kurierskie do Chin mają zadeklarowaną konkretną ilość dni, w których paczka może zostać doręczona do odbiorcy. Firmą UPS czas dostawy do Chin wynosi 3-4 dni robocze. Firma FedEx oraz przewoźnik DHL Express deklarują podobny czas doręczenia przesyłki do Chin - od 2 do 4 dni roboczych.

Sprawdzając oferty firm kurierskich do Chin warto zwracać uwagę na aspekt czasu dostarczenia paczki jeżeli jest co dla nas ważne. Priorytetowe paczki z Polski do Chin są droższe ale wówczas mamy pewność, że paczka zostanie dostarczona w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli chcemy, aby koszt transportu przesyłki do Chin był jak najniższy, wówczas musimy liczyć się z tym, że czas dostawy paczki może być wydłużony. Porównując cennik paczek do Chin w serwisie epaka.pl możesz od razu porównać deklarowane terminy dostarczenia paczki.

6. Jak zapakować paczkę do Chin?

Paczka do Chin powinna być przede wszystkim dobrze zapakowana zważając na drogę jaką musi przebyć do Chin. Zawartość powinna być dobrze zabezpieczona, aby ograniczyć możliwość ewentualnego uszkodzenia oraz zapakowana w prostopadłościenny karton. Karton zaklejamy taśmą klejącą, tak aby paczka nie rozkleiła się podczas transportu przesyłki do Chin. Gotowe!

Ostatnim krokiem jest dołączenie etykiety i dokumentów celnych. Etykietę przyklejamy na paczkę, tak aby była widoczna i czytelna dla kuriera. Dokumenty celne pakujemy w kopertę lub koszulkę na dokumenty i przyklejamy do paczki taśmą, tak aby nie odkleiły się w czasie transportu.

7. Ograniczenia transportowe a przesyłki kurierskie do Chin

Już doskonale wiemy ile kosztuje paczka do Chin, że szybka dostawa paczek do Chin jest możliwa oraz jak wygląda proces odprawy celnej. Należy jednak pamiętać też, że wysyłając paczki zagraniczne obowiązuje nas prawo obu państw oraz regulamin przewoźnika. Towary, które są całkowicie wyłączone z przewozu to: alkohol, wyroby tytoniowe, w tym e-papierosy, materiały pirotechniczne czy wybuchowe oraz leki i środki odurzające.

Warto jednak pamiętać, że w zależności od wybranego przewoźnika, zgodnie z regulaminem nie można przewozić również artykułów spożywczych szybko psujących się, biżuterii, dokumentów takich jak paszport czy pieniędzy.

Aby paczka mogła przejść odprawę celną szybko i bez większych problemów, przed wysyłką paczki warto zweryfikować czy wysyłana zawartość jest zgodna z zasadami. W takim wypadku warto sprawdzić to w regulaminie przewoźnika realizującego usługę wysyłki paczki do Chin.

8. Śledzenie przesyłek do Chin

Szybka wysyłka paczki do Chin może być kontrolowana zarówno przez nadawcę jak i odbiorcę paczki za pośrednictwem opcji śledzenia przesyłek do Chin w serwisie epaka.pl. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" i wpisać numer przesyłki. Wówczas pokaże nam się cała historia drogi naszej paczki oraz aktualny jej status. Jest to świetne rozwiązanie, aby sprawdzić czy przesyłka pokonuje drogę bez dłuższych postojów, czy przeszła odprawę celną oraz jak szybko dotrze do odbiorcy.

9. Przesyłki międzynarodowe do Chin w pigułce

Nadanie paczki do Chin: Nadanie przesyłki poprzez epaka.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy wypełnić formularz "zamów kuriera" i opłacić zamówienie. W ofercie znajdują się między innymi kurier ups do Chin, kurier FedEx Lotniczy czy DHL Express. Sprawdź cenę paczki do Chin i wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Cło na paczki do Chin: Serwis epaka.pl pomaga przejść cały proces obsługi celnej. Po wypełnieniu formularza, system sam wygeneruje wszystkie dokumenty potrzebne do przejścia odprawy celnej do Chin.

Ile kosztuje wysyłka paczki do Chin?: Aby sprawdzić ile kosztuje paczka do Chin wystarczy sprawdzić ofertę epaka.pl. Tam można porównać oferty firm kurierskich do Chin oraz sprawdzić jak najtaniej wysłać paczkę do Chin. Cennik paczek do Chin może różnić się w zależności od wymiarów przesyłki do Chin oraz lokalizacji doręczenia. Z pośród oferty możemy zobaczyć ile kosztuje kurier UPS do Chin, kurier FedEx do Chin oraz kurier DHL Express.

Ile trwa transport paczki z Polski do Chin?: Przesyłki kurierskie Polska-Chiny są realizowane w stosunkowo szybkim czasie. 2-4 dni robocze dostawy do Chin to czas proponowany przez większość przewoźników, który oferują takie usługi. Jeżeli zależy nam, aby czas dostawy do Chin był minimalny, wówczas warto wybierać wysyłki priorytetowe. Jeżeli jednak zależy nam, aby ceny przesyłek kurierskich do Chin były niskie, wówczas możemy wybrać opcję ekonomiczną. Należy jednak pamiętać, że czas dostarczenia takiej paczki do Chin może być wydłużony.

Wysyłka do Chin - pakowanie: Przesyłki kurierskie do Chin powinny być zapakowane w kartom prostopadłościenny. Zawartość musi być dobrze zabezpieczona, a całość zaklejona taśmą klejącą tak, aby paczka nie otworzyła się w czasie transportu przesyłki do Chin. Etykietę oraz dokumenty celne przyklejamy na karton.

Śledzenie przesyłek do Chin: Przesyłki kurierskie Polska-Chiny mogą być śledzone za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Wystarczy wpisać numer nadanej przesyłki, aby sprawdzić aktualny status paczki oraz czas jej doręczenia.

Chiny - informacje ogólne

 • Nazwa: Chińska Republika Ludowa (chiń. 中华人民共和国)
 • Stolica: Pekin (chiń. 北京)
 • Ludność: około 1,45 miliarda (najwięcej na świecie)
 • Język: chiński (języki regionalne: tybetański, mongolski, ujgurski)
 • Waluta: juan chiński (CNY)
 • Ustrój polityczny: republika ludowa
 • Członkostwo w organizacjach: ONZ, WTO, BRICS
 • Położenie: we wschodniej Azji
 • Klimat: zróżnicowany, od tropikalnego na południu do umiarkowanego na północy
 • Najwyższy szczyt: Mount Everest (8848 m n.p.m.)
 • Najdłuższa rzeka: Jangcy (6300 km)
 • Popularne kierunki: Pekin, Szanghaj, Xian, Guilin, Hongkong
 • Atrakcje: zabytki historyczne, muzea, Wielki Mur Chiński, Zakazane Miasto, Terrakotowa Armia

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Chin

najczęściej zadawane pytania

Nadanie paczki do Chin jest wyjątkowo proste z formularzem serwisu epaka.pl. Wystarcz podać wszystkie potrzebne dane, czyli wymiary przesyłki, wagę, dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje o zawartości paczki. Na tej podstawie można nadać paczkę do Chin oraz wygenerować wszystkie potrzebne dokumenty do odprawy celnej. Na końcu wybieramy formę płatności. Gotowe, nasza paczka zostąła nadana, wystarczy ją teraz przekazać kurierowi.

Transport przesyłki z Polski do Chin może trwać od 2 do 4 dni roboczych. Wszystko jest uzależnione od usługi, która zostanie wybrana. Jeżeli wybierzemy opcje ekonomiczną - tańszą, czas doręczenia paczki może być wydłużony. Jeżeli jednak zależy nam na czasie, warto skorzystać z usługi priorytetowej. Takie przesyłki są droższe, ale mamy pewność, że paczka zostanie doręczona najszybciej jak to możliwe. Kurier UPS deklaruje doręczenie paczki w ciągu 3-4 dni roboczych. Przewoźnik DHL Express doręczy przesyłkę z czasie 2-4 dni roboczych.

Za pośrednictwem epaka.pl najtańszą paczkę do Chin wyślemy kurierem FedEx Economy, który proponuje cenę około 170zł za paczkę do 1 kg. Przesyłki priorytetowe są nie co droższe, ponieważ ceny zaczynają się od ponad 240 zł. Takie usługi proponują FedEx Priority, Dhl Express oraz UPS. Warto jednak pamiętać, że finalna kwota paczki jest uzależniona od jej wymiarów, wagi oraz miejsca jej doręczenia. Wszystkie ceny można sprawdzić i porównać na epaka.pl.

Wystarczy dobrze zapakowaną zawartość i umieścić ją w kartonie prostopadłościennym. Karton należy zakleić taśmą klejącą. Na karton naklejamy etykietę kurierską oraz dokumenty celne zapakowane w kopertę.

Jeżeli chcemy ale cena przesyłki do Chin była jak najniższa, warto poróównać oferty wielu firm kurierskich i wybrać tą najkorzystniejszą. Serwis epaka.pl proponuje nam taką opcję, dzięki czemu wszystkie oferty proponowane przez przewoźników, którzy realizują te usługi znajdziemy w jednym miejscu. Jest to duża oszczędność czasu jak również pewność, że usługa którą wybieramy jak dla nas najkorzystniejsza.

Przesyłki do Chin są objęte odprawą celną. Oznacza to, że aby paczka mogła przejść przez granicę, należy przygotować potrzebne dokumenty celne a opłata cenla zostanie nałożona na odbiorcę paczki. Serwis epaka.pl ułatwia przejście całego procesu, generując wszystkie potrzebne dokumenty. Wystarczy nadać przesyłkę przez formularz "zamów kuriera" oraz wpisać wszystkie najpotrzebniejsze dane.

 

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.