Paczka do Holandii

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Holandii:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Holandii
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka paczki do Holandii
2
Wysyłka paczki z Polski do Holandii - zamówienie kuriera
3
Jaki jest koszt wysyłki paczki do Holandii?
4
Szybka wysyłka paczki do Holandii, czyli czas doręczania paczek
5
Jak zapakować przesyłki kurierskie do Holandii?
6
Przewóz paczek do Holandii - czego nie można wysyłać?
7
Wysyłaj paczki z ubezpieczeniem do Holandii
8
Śledzenie przesyłki międzynarodowej
9
Wysyłka paczki z Polski do Holandii w pigułce
1. Wysyłka paczki do Holandii

Wysyłki paczek do Holandii zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego! Robimy zakupy, wysyłamy paczki do przyjaciół czy rodziny. Obecnie przesyłki zagraniczne są tak samo proste w nadaniu i wysyłce jak paczki wysyłane po Polsce. Cena paczki do Holandii jest też przystępna, co daje najtańszą opcję transportu do Holandii. Jak tanio wysłać paczkę do Holandii i jak taką paczkę przygotować?

2. Wysyłka paczki z Polski do Holandii - zamówienie kuriera

Zamówienie kuriera jest proste jeżeli korzysta się ze sprawdzonych rozwiązań. Serwis epaka.pl proponuje przewóz paczek do Holandii za pośrednictwem najpopularniejszych przewoźników kurierskich. Cały proces na zamówienia kuriera na platformie jest prosty i nie różni się od wysyłek nadawanych na terenie Polski.

Na stronie epaka.pl w formularzu "zamów kuriera" wystarczy wpisać dane paczki takie jak długość, wysokość, szerokość oraz waga paczki. Następnie wybieramy kraj doręczenia paczki - Holandia. Po uzupełnieniu wszystkich okienek, system zaproponuje oferty firm kurierskich, które realizują doręczenie przesyłki kurierskiej do Holandii.

Wysyłka paczki z Polski do Holandii to usługa, która jest realizowana przez większość czołowych przewoźników kurierskich takich jak:

 • kurier DHL oraz DHL Express,

 • kurier UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kurier FedEx Priority oraz FedEx Economy,

 • kurier DPD,

 • kurier GLS.

epaka.pl proponuje również usługę ekonomiczną - epaka.pl economy. Usługa ta jest budżetowa, dzięki czemu można tanio wysłać paczkę do Holandii.

Gdy zostanie już wybrana firma kurierska, która zrealizuje usługę wysyłki paczki do Holandii, wówczas można przejść do kolejnych kroków nadania przesyłki. Należy wpisać dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy, a następnie przejść do płatności.

Wysyłane przesyłki na terenie Unii Europejskiej, w tym paczki wysyłane do Holandii nie przechodzą odprawy celnej. Oznacza to, że nie obowiązują dodatkowe opłaty celne oraz nie potrzebne są dodatkowe dokumenty po za etykietą umieszczoną na przesyłce.

3. Jaki jest koszt wysyłki paczki do Holandii?

Cena przesyłki zależy od kilku czynników takich jak docelowy adres dostawy, wielkość paczki do Holandii czy preferowany czas dostarczenia jej. Jeżeli wybierzemy przesyłki ekonomiczne - koszt wysyłki paczki do Holandii będzie zdecydowanie niższy, ale należy pamiętać, że czas doręczania paczek może być wydłużony. Jeżeli jednak zależy nam na czasie dostawy, wówczas warto wybrać opcję priorytetową. Są to przesyłki droższe, ale wówczas mamy pewność, że doręczanie paczek będzie najszybsze jak to możliwe. Jak wyglądają, więc ceny przesyłek międzynarodowych?

Najtańsza wysyłka paczki do Holandii o wadze do 5kg jest proponowana przez epaka.pl economy. Za taką przesyłkę zapłacimy już niecałe 80zł. Kurier GLS do Holandii proponuje cenę około 85zł. Podobne ceny proponują też przewoźnicy DPD oraz DHL. Za przesyłki kurierskie do Holandii priorytetowe trzeba zapłacić powyżej 220zł.

Warto pamiętać, że ceny paczki do Holandii mogą się różnić jeżeli waga przesyłki będzie większa.

4. Szybka wysyłka paczki do Holandii, czyli czas doręczania paczek


Szybka wysyłka paczki do Holandii jest możliwa. Warto jednak zweryfikować deklarowany czas doręczania paczek przez kuriera wysyłającego jeżeli termin ma duże znaczenie.

Kurier DPD do Holandii deklaruje, że przesyłka zostanie doręczona w ciągu 3-4 dni roboczych. Podobny czas proponuje kurier GLS oraz przewoźnik FedEx. Są jednak rozwiązania zdecydowanie szybsze. Firma kurierska UPS do Holandii oraz DHL deklarują dostarczenie paczki już w ciągu 2 dni roboczych.

Jeżeli jednak czas dostarczenia nie jest dla nas priorytetowy jest możliwość wyboru usługi nisko budżetowej. Serwis epaka.pl proponuje usługę epaka.pl economy, która jest najtańszą usługą wśród ofert przewozu paczek do Holandii. Należy jednak pamięta, że taka wysyłka paczki z Polski do Holandii potrwa nawet do 5 dni roboczych.

 

5. Jak zapakować przesyłki kurierskie do Holandii?

Zapakowanie przesyłek międzynarodowych nie różni się wiele od paczek zapakowanych do wysyłki na terenie Polski. Ważne jest to, aby brać pod uwagę trasę, którą paczka musi pokonać. Zawartość swojej przesyłki dokładnie zabezpiecz przed ewentualnym uszkodzeniem i umieść w kartonie prostopadłościennym. Puste przestrzenie wypełnij dodatkowo wypełniaczem lub jeżeli ich nie masz wystarczą zwykłe gazety. Ważne jest, aby zawartość przesyłki nie przemieszczała się w kartonie podczas transportu do Holandii. Ostatnim krokiem jest dokładnie zaklejenie kartonu taśmą klejącą, tak aby nie odkleiła się w drodze. Naklejamy wydrukowaną etykietę na przesyłkę tak aby była ona czytelna dla kuriera odbierającego paczkę od nadawcy.

6. Przewóz paczek do Holandii - czego nie można wysyłać?

Przesyłki międzynarodowe są objęte konkretnymi zasadami określonymi nie tylko przez prawo polskie raz prawo kraju docelowego ale również przez regulamin przewoźnika kurierskiego, który będzie realizował na przykład wysyłkę paczki do Holandii. W takiej paczce nie powinny się znajdować przede wszystkim wyroby tytoniowe w tym papierosy elektroniczne, alkohol oraz dokumenty takie jak dowód tożsamości czy paszport. Warto jednak zaznaczyć, że większość firm kurierskich zabrania również wysyłki żywności szybko psującej się, żywych zwierząt oraz roślin czy leków.

 

Żywe
zwierzęta
Baterie i akumulatory Materiały łatwopalne Leki Broń

 

Zanim paczka do Holandii zostanie nadana, warto sprawdzić w regulaminie wybranego przewoźnika kurierskiego, czy zawartość naszej paczki może zostać wysłana.

7. Wysyłaj paczki z ubezpieczeniem do Holandii

Zarówno epaka.pl jak i firmy kurierskie proponują dodatkową opcję ubezpieczenia przesyłki kurierskiej do Holandii na wypadek zniszczenia lub zgubienia paczki. Takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe ale warte rozważania jeżeli wartość przesyłki jest duża lub jej zawartość jest delikatna.

Aby skorzystać z ubezpieczenia przesyłki poprzez serwis epaka.pl, podczas nadawania przesyłki w sekcji "usługi dodatkowe" wystarczy zaznaczyć opcję "ubezpieczenie" oraz wpisać kwotę ubezpieczenia. Kwota ubezpieczenia powinna równać się wartości przesyłki kurierskiej. Po wpisaniu kwoty ubezpieczenia, pojawi się informacja jaki jest koszt dodatkowej usługi. Jest on wyliczany procentowo na podstawie wartości ubezpieczenia i może się różnić w zależności od wybranego kuriera oraz usługi. Jeżeli po wpisaniu kwoty ubezpieczenia nie pojawi się informacja dotycząca dodatkowej opłaty oznacza to, że ubezpieczenie paczki o takiej wartości jest wliczone w cenę przesyłki i nie podlega dodatkowym opłatom.

8. Śledzenie przesyłki międzynarodowej

Bez względu na rodzaj wysyłanej przesyłki kurierskiej do Holandii, śledzenie przesyłki jest możliwe i jest to obecnie standard wśród większości firm kurierskich. Aby sprawdzić status swojej paczki wystarczy odwiedzić serwis epaka.pl i wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek". Po wpisaniu numeru przesyłki ukaże się nam cała historia przebytej drogi naszej paczki oraz informacja gdzie obecnie się znajduje. Na podstawie tych informacji możemy wstępnie oszacować jaki będzie termin dostarczenia przesyłki na adres odbiorcy.

9. Wysyłka paczki z Polski do Holandii w pigułce

Szybka wysyłka paczki do Holandii: Przesyłki międzynardowe są proponowane przez większość popularnych firm kurierskich, m.in. kurier DPD, kurier DHL, Kurier UPS czy kurier GLS. Za pośrednictwem epaka.pl wysyłka paczki do Holandii jest wyjątkowo prosta i szybka.

Cennik transportu paczek do Holandii: Najtańsza wysyłka paczki do Holandii jest proponowana przez usługę epaka.pl economy. Przewoźnicy proponują ceny od 80 do nawet 220zł w zależności od wielkości paczki oraz terminu jej doręczenia.

Czas doręczania paczek: Transport do Holandii drwa od 1 do nawet 5 dni roboczych w zależności od tego czy wybrana usługa jest ekonomiczna czy priorytetowa. Nadając paczki poprzez epaka.pl na etapie porównywania ofert kurierskich można zdecydować jakie elementy są dla nas priorytetowe - czas czy cena paczki do Holandii.

Jak bezpiecznie wysyłać paczki: Zawartość powinna być dobrze zabezpieczona oraz zapakowana w karton prostopadłościenny. Ważne jest, aby zminimalizować możliwość uszkodzenia paczki oraz zawartości do minimum.

Ubezpieczenie przesyłki: Ubezpieczenie paczki możliwe jest między innymi za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Ubezpieczenie jest dobrowolne i realizowane w przypadku uszkadzania lub zgubienia przesyłki.

Śledzenie przesyłki: epaka.pl daje możliwość śledzenia przesyłek które zostały nadane za pośrednictwem serwisu. Wystarczy wpisać numer paczki. Pozwoli to pokazać między innymi aktualną lokalizację przesyłki.

Holandia - informacje ogólne

 • Nazwa: Holandia (niderl. Nederland)
 • Stolica: Amsterdam
 • Ludność: około 17,6 miliona
 • Język: niderlandzki (języki fryzyjski i papiamento są językami regionalnymi)
 • Waluta: euro (EUR)
 • Ustrój polityczny: monarchia parlamentarna
 • Członkostwo w organizacjach: ONZ, NATO, UE
 • Położenie: w Europie Zachodniej, nad Morzem Północnym
 • Klimat: umiarkowany, oceaniczny
 • Najwyższy szczyt: Vaalserberg (322 m n.p.m.)
 • Najdłuższa rzeka: Ren (1233 km)
 • Popularne kierunki: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Keukenhof, Giethoorn
 • Atrakcje: zabytki historyczne, muzea, kanały, parki narodowe, wiatraki

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Holandii

najczęściej zadawane pytania

Wysyłka paczki do Holandii jest prosta i szybka. Za pośrednictwem epaka.pl wystarczy wypełnić formularz zamawiania kuriera. Należy podać w nim dane takie jak wymiary przesyłki - długość, szerokość, wysokość i jej wagę. Następnie wystarczy wpisać dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki paczki do Holandii i przejść do podsumowania. Po wybraniu formy płatności i opłaceniu zamówienia, paczka została nadana. Wystarczy przekazać kurierowi paczkę lub zanieść ją do stacjonarnego punktu nadać - w zależności od wyboru opcji w formularzu.

Czas dostawy paczki może wynosić od 2 do 5 dni w zależności od usługi która zostanie wybrana przez nadawcę. W serwisie epaka.pl podczas porównywania cen, jest również możliwość porównania czas doręczenia paczki do odbiorcy. Jeżeli zależy nam na najniższej cenie przesyłki - czas doręczenia może być nieco wydłużony. Jeżeli jednak zależy nam na jak najszybszym doręczeniu paczki do Holandii, warto wybrać opcje priorytetowe. Wysyłka paczki do Holandii usługa epaka.pleconomy może potrwać do 5 dni roboczych. Kurier DPD, FedEx oraz GLS deklaruje doręczenie paczki w ciągu 3-4 dni roboczych. Kurierem DHL Express oraz UPS paczka zostanie doręczona w ciągu 2 dni roboczych.

Serwis epaka.pl proponuje wysyłkę paczki do Holandii do 1 kg już za niecałe 80 zł. Warto jednak pamiętać, że finalna cena paczki do Holandii jest uzależniona od jej parametrów oraz wagi. Za pośrednictwem epaka.pl wyślemy paczkę kurierem GLS czy kurierem DPD w cenie 85 zł. Jest też możliwość wysłania paczki priorytetowej. Wówczas ceny takich paczek wynoszą powyżej 190 zł. Takie usługi proponuje kurier UPS Lotniczy, FedEx Priority czy DHL Express.

Dobrze zabezpieczoną zawartość należy zapakować w mocny karton prostopadłościenny, a puste przestrzenie dodatkowo wypełniamy. Karton zaklejamy taśmą klejącą tak, aby nie otworzył się podczas transportu paczek do Holandii. Na tak zapakowaną paczkę przyklejamy czytelną etykietę tak, aby była ona widoczna dla kuriera.

Tanie przesyłki do Holandii są możliwe. Serwis epaka.pl daje możlwość porównania wielu ofert firmkurierskich w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzamy czas na szukaniu oferty, która spełnia nasze oczekiwania. Wystarczy wpisać parametry paczki, a system sam wygeneruje oferty przewoźników, który realizują usługę wysyłki paczki do Holandii. Dzięki takiemu porównaniu mamy pewność, że wybieramy najtańszą opcję wysyłki.

Paczki wysyłane z Polski do Holandii nie są objęte opłatami celnymi. Zarówno Holandia jak i Polska znajdują się z Unii Europejskiej. Oznacza to, że nie trzeba generować dokumentów celnych a wszystkie paczki są zwolnione z odprawy celnej.

 

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.