Kurier na Filipiny

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Paczki na Filipiny
Ze względu, że potrzeby naszych klientów, które są dla nas najważniejsze – nieustannie staramy się rozszerzać zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względu uruchomiliśmy możliwość przesłania paczki na Filipiny oraz wiele innych części świata. Usługa ta jest dostępna dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza przesyłki na Filipiny szybko oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki Filipiny
Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od kwoty 249,94zł
Czas dostawy danej paczki zaczyna się już od 1 dnia roboczego.
Jest on zależny od tego jaki jest dokładny adres odbiorcy oraz nadawcy.
Odprawa celna jest za darmo.
Dokumenty potrzebne do odprawy można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz uzupełnić dane nadawcy.
Wygenerowane dokumenty należy dołączyć do paczki.
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do skorzystania z infolinii dostępnej na naszej stronie www.
Chętnie udzielimy Państwo wszelkiej możliwej pomocy.

Jak zamówić kuriera na Filipiny?
Jest to niezwykle proste, należy skorzystać z zakładki "zamów kuriera", która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

epaka.pl - ekspresowe i bezpieczne wysyłki na Filipiny!

Dzięki współpracy z epaka.pl już teraz zyskujesz możliwość nadania swojej paczki w dowolne miejsce na kuli ziemskiej, w tym również na Filipiny. epaka.pl to jedna z najnowocześniejszych platform wysyłkowych w naszym kraju, za pośrednictwem której zyskujemy możliwość wysyłki naszych paczek oraz listów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Epakę od wielu lat wyróżnia różnorodny wachlarz usług, a także dbałość o ich jak najszybszą i przystępną cenowo realizację. Dlatego też podjęliśmy współpracę z najbardziej cenionymi przewoźnikami w naszym kraju. Już teraz możesz skorzystać z usług przewoźników DHL, czy PDT, za pośrednictwem epaka.pl! Zapewniamy naszym klientom najbardziej sprzyjające warunki współpracy oraz gwarancję, że nadana przez Ciebie paczka dotrze w terminie pod wskazany adres.

Zanim jednak nadasz swoją paczkę, przeczytaj dokładnie regulamin tego przewoźnika, który będzie Twój pakunek transportował. Każda firma kurierska ma w swoim regulaminie wytyczne odnoszące się do przedmiotów, których nie należy wysyłać. Najczęściej są to: żywe rośliny i zwierzęta, materiały wybuchowe i łatwopalne, substancje żrące, niektóre kosmetyki, substancje płynne, czyli takie, które bardzo łatwo rozlać, a także wszelkie przedmioty, które zabronione są w przypadku transportu lotniczego - o ile nasza paczka opuścić ma granice kraju w ten właśnie sposób. Warto również poczytać, tuż przed nadaniem paczki, o tym, w jaki sposób należy ją zapakować, a także czym są przesyłki niestandardowe. Te, a także pozostałe informacje o wysyłkach krajowych oraz zagranicznych znajdziesz w zakładce “poradnik”, na stronie epaka.pl.

epaka.pl - wyślij z nami swoję niestandardową paczkę na Filipiny!

Jeżeli również Twoja paczka posiada status niestandardowej - koniecznie doczytaj w poradniku umieszczonym na epaka.pl, w jaki sposób możemy ją zapakować, aby uczynić transport jeszcze bezpieczniejszym! Co takiego nazywamy przesyłką niestandardową? Przesyłkę niestandardową możemy wstępnie określić jako taką, która wyróżnia się ze względu na jej gabaryty oraz nieforemne kształty i w żaden sposób nie uda się nam jej zapakować do zwykłego, kartonowego pudełka. Przesyłki niestandardowe posiadają zazwyczaj również wystające elementy, a ich waga nie rozkłada się równomiernie. Dzięki nam, Twoja niestandardowa wysyłka w bezpieczny sposób dotrze i na Filipiny! Warto wspomnieć, że Filipiny to malownicze państwo wyspiarskie, które usytuowane jest w Południowo-Wschodniej Azji oraz położone na Archipelagu Filipińskim na Oceanie Spokojnym. Największe, pod względem zaludnienia, miasta Filipin, to: Quezon City, Manila, Caloocan, Davo, Cebu City, Antipolo, Zamboanga, Pasig oraz Taguig. Do tych wszystkich miast, a także wielu innych, które nie zostały tu wspomniane, dociera nasza platforma kurierska epaka.pl, po to, by zawsze w ekspresowym tempie dostarczyć paczki na czas!

Filipiny

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Filipin. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Filipiny na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę