Paczki do Gibraltaru

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysyłka paczek do Gibraltaru jest ważną usługą dla naszych klientów, z tego powodu jest też ważne dla naszej firmy. Dlatego podjęliśmy współpracę z renomowaną oraz sprawdzoną na całym świecie firmą FedEx Lotniczy, która cieszy się niezwykle dobrą opinią.

FedEx Lotniczy – szybkie paczki do Giblartaru


Czas dostarczenia potrafi wynieść nawet tylko 1 dzień roboczy.
Zależy to od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, istnieje możliwość skorzystania z naszej infolinii, która jest dostępna na stronie internetowej naszej firmy epaka.pl
Odprawa celna jest darmowa.
Cena przesyłki wynosi już 225,83zł.
Dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.


Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera do Gibraltaru wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej na naszej stronie internetowej, wypełnić wszelkie niezbędne dane oraz nadać przesyłkę.

Kurier do Gibraltaru - jak zamówić?

Chcąc wysłać paczkę na ten niewielki półwysep będący zamorskim terytorium Wielkiej Brytanii udaj się na stronę epaka.pl i w zakładce zamów kuriera wybierz kraj nadania jako Polska oraz kraj odbioru paczki jako Gibraltar. Następnie wprowadź jej osobiste parametry. Pamiętaj, by były to rzetelne dane, ponieważ informacje odbiegające od rzeczywistości mogą wypłynąć na cofnięcie paczki lub nałożenie dodatkowych kosztów realizacji zlecenia. Dane techniczne opakowania, których wymagamy to waga, szerokość, wysokość i długość. Po uzupełnieniu powyższych informacji doprecyzuj adres odbioru i dostarczenia przesyłki. Jeśli reprezentujesz działalność gospodarczą lub adresatem jest firma, wówczas skorzystać możesz z intuicyjnej wyszukiwarki GUS - wprowadź NIP i wczytaj wszystkie dane bez konieczności ich ręcznego wpisywania. Paczki do Gibraltaru opłacać możesz za pośrednictwem szybkich płatności online lub jeśli posiadasz konto w epaka.pl wcześniejszych doładowań.

Bardzo istotną kwestią jest także dobre przygotowanie przesyłki do Gibraltaru. Musisz zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa i wytyczne publikowane przez spedytorów. Na naszej stronie znajdziesz uniwersalne wskazówki, które pozwolą Ci w należyty sposób zabezpieczyć przesyłany towar przed przemoknięciem, wyszczerbieniem czy pęknięciem. Przede wszystkim zadbaj o dobrej jakości karton dopasowany wagowo do ciężaru umieszczonego w nim przedmiotu. Następnie użyj wypełniacza, który unieruchomi go i zadba o jego amortyzację. Może to być folia bąbelkowa, zwoje papieru, ścinki tektury, pianka czy woreczki powietrzne. Po wypełnieniu wszystkich przestrzeni zamknij karton i zabezpiecz taśmą klejącą. Jeśli masz taką sposobność dodaj także folię strech. Każdy z etapów jest niezwykle ważny dla bezpieczeństwa przesyłki - pamiętaj, że paczka do Gibraltaru pokona z nami aż 3000 kilometrów.

Pokonaj dystans pomiędzy Gibraltarem a Polską

Gibraltar to cudowne miejsce na mapie świata, którego terytorium zamieszkuje około 35 000 mieszkańców, a przenika się na nim przynajmniej kilka kultur. Głównym miejscem, które przyciąga rzesze turystów jest słynna skała The Rock of Gibraltar - jurajska wapienna góra, której wysokość szacowana jest na 426 m n.p.m. Warto także zwiedzić świątynię zbudowaną w 1462 roku w miejscu meczetu oraz urokliwą latarnię morską. Z uwagi na ogromny wpływ brytyjskiej kultury można spotkać tu typowe dla Wielkiej Brytanii czerwone budki telefoniczne czy miejsca typu Fish and chips. Ludność Gibraltaru zamieszkuje siedem dzielnic takich jak East Side, North District, Reclamation Areas, Sandpits Area, South District, Town Area oraz Upper Town. Warto zwiedzić każdą z nich a w razie potrzeby wysłania paczki do Gibraltaru skorzystać z usług renomowanej marki, jaką jest epaka.pl. Twoja paczka doleci w wyznaczone miejsce nawet w ciągu 1 dnia roboczego!

Gibraltar

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Gibraltaru. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Gibraltar na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę