Paczki do Kolumbii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie paczki do Kolumbii jest możliwe w ramach naszego zakresu usług. Od zawsze staraliśmy się wychodzić zapotrzebowaniu naszych klientów na przeciw. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się, aby dać naszym klientów możliwość dostarczenia przesyłki do Kolumbii oraz z Kolumbii. Jest to ważne dla naszych klientów, a więc jest i ważne dla nas. W trosce o najlepszą jakość zdecydowaliśmy się na współpracę z najlepszymi czyli firmą FedEx.

FedEx Lotniczy – szybka dostawa paczki do Kolumbii

Cena już od 265,68zł.
Może to trwać nawet tylko 1 dzień roboczy.
Ostateczny termin doręczenia jest uzależniony od adresu nadawcy oraz odbiorcy w danym Państwie
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie dokumenty, które są potrzebne można wygenerować na naszej stronie.
Dokumenty należy wypełnić oraz załączyć do paczki do Kolumbii.
Jeżeli mają Państwo pytania, wtedy warto zwrócić się do naszej infolinii, aby otrzymać najszybsze odpowiedzi.
Chętnie Państwu pomożemy.

Jak zamówić kuriera do Kolumbii?
Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie, jest to szybkie oraz proste.

Dlaczego warto nadawać przesyłki do Kolumbii z epaka.pl?

Zalet korzystanie z naszego serwisu jest naprawdę wiele. Przede wszystkim lata doświadczenia pozwalają nam oferować najbardziej dopasowane i spersonalizowane oferty wysyłek kurierskich nawet najbardziej wymagającym klientom. Jednak to nie wszystko. Jeśli chcesz nadać przesyłkę z epaka.pl do Kolumbii możesz liczyć na:

- Możliwość nadania paczki w jednym z ponad 150 punktów stacjonarnych rozlokowanych w setkach miast w całej Polsce, lub nadanie przesyłki w łatwy i szybki mobilny sposób poprzez naszą platformę internetową. Dzięki czemu możesz wysłać paczkę do Kolumbii bez wychodzenia z domu.

- Możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie realizacji usługi poprzez wpisanie unikalnie nadanego numeru przewozowego w specjalnym oknie na naszej stronie. Dzięki tej opcji już zawsze możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

- Przesyłki do Kolumbii nawet w przeciągu jednego dni9a roboczego realizowana przez najbardziej doświadczona firmę kurierską o zasięgu międzynarodowym, która przewozi przesyłki naszych klientów za pośrednictwem transportu samochodowego i lotniczego, a jest nią FedEx Lotniczy

- Najniższe ceny z możliwych na rynku oraz płatność tylko i wyłącznie za nadaną paczkę do Kolumbii, nie wymagamy, w epaka.pl podpisywania żadnych umów, ani podawania limitów ilościowych, jeśli chodzi o nadawanie z nami paczek.

- Wszelki dokumenty przewozowe oraz celne w prosty i szybki sposób możesz wygenerować na naszej stronie internetowej, przez co oszczędzasz czas związany ze wszelkimi formalnościami dotyczącymi zamówienia kuriera do Kolumbii.

- Paczki nadawane do Kolumbii kosztują u nas już jedyne 265 złotych za najtańsza opcję. Cena jednak jest ściśle uzależniona od rodzaju przesyłki oraz jej gabarytów.

- Zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszych pracowników dostępnych pod numerem telefonu naszej infolinii lub obecnych w punktach stacjonarnych w całej Polsce.

Kolumbijski raj

Kolumbia jest państwem leżącym w zachodniej części Ameryki Południowej. Jej stolica Bogota słynie z wielu miejsc turystycznych, które każdego roku przyciągają setki tysięcy turystów. Oprócz Bogoty warto też zwrócić uwagę na piękne miasto o nazwie Santa Marta czy Pasto leżącego u podnóża wulkanu Galeras. Wulkan ten jest wciąż czynny i przypomina o sobie, co pewien czas wypuszczając z krateru gęsty siwy dym. Kolumbia to kraj słynący także z kawy i bananów oraz pięknych kobiet. Wśród tego piękna i krajobrazów, każdego dnia nasi kurierzy pokonują setki kilometrów, aby móc dostarczyć na czas przesyłki naszych klientów do ich odbiorców. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, docieramy wszędzie tam, gdzie inni mają z tym problemy.

Kolumbia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Kolumbii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Kolumbia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę