Paczki do Liberii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nieustannie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług, ponieważ nasi klienci są dla nas najważniejsi. Właśnie dlatego umożliwiliśmy naszym klientom możliwość przesyłki paczki do Liberii. Usługa jest umożliwiona dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza przesyłki do Liberii niezwykle szybko.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki do Liberii

Cena przesyłki już od 278,47zł
Przesyłka będzie dostarczona nawet do 1 dnia roboczego.
Jest to uzależnione od dokładne adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Odprawa celna za darmo!
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz wypełnić wszystkie dane nadawcy.
Dokumenty należy dołączyć do przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań – należy skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy wszelkiej pomocy.

W jaki sposób zamówić kuriera do Liberii?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny w ramach naszej strony internetowej.

Tanie przesyłki międzynarodowe - paczki do Liberii

Chcąc nadawać przesyłki do Liberii z epaka.pl możesz zrobić to na dwa sposoby:

1. Odwiedzając jeden z naszych punktów stacjonarnych, gdzie nasi pracownicy pomogą we wszystkich formalnościach dotyczących zaadresowania oraz wypełnienia formularzy dotyczących przesyłek. W naszych punktach można także zakupić wszelkie materiały niezbędne do zapakowania przesyłki takie jak kartony, folie oraz wypełnienia zabezpieczające wnętrze paczki przed jej uszkodzeniem.

2. Opcja zamówienia kuriera przez internet to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia wysłanie paczki do Liberii nie wychodząc nawet ze swojego domu. Wystarczy wejść na nasza stronę epaka.pl i klikając w zakładkę zamów kuriera wypełnić formularz dotyczący przesyłki i dane dotyczące jej wymiarów oraz wagi, a także danych odbiorcy i nadawcy. Dodatkowo wszelkie dokumenty przewozowe oraz celne są możliwe do wygenerowania na naszej stronie, gotowe do dołączenia do przesyłki.

Wysyłając przesyłki do Liberii z epaka.pl nie tylko zyskujesz najniższa cenę, ale także gwarancję, że Twoja przesyłka dotrze wprost w ręce adresata w najkrótszym możliwym czasie. Dla nas przesyłki do Liberii realizuje renomowana firma kurierska, FedEx Lotniczy, która działa z powodzeniem na tym rynku od wielu lat. Doświadczenie naszego partnera pozwala nam uzyskać najwyższą, jakość usług kurierskich. Przesyłki do Liberii realizujemy już nawet w przeciągu jednego dnia, czas realizacji jest jednak zależny od miejsca nadania paczki oraz jej wymiarów i wagi. Dla nas klienci są najważniejsi. Nasza misją jest to, aby każdy mógł płacić jak najmniej za najwyższą, jakość przesyłek. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe wsparcie naszych pracowników pod numerem telefonu naszej infolinii oraz w stacjonarnych punktach w całej Polsce.

Afrykańska Liberia - państwo o ciekawej historii

Liberia jest państwem leżącym w Afryce w sąsiedztwie Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Gwinei. Jego krajobraz wraz z oddalaniem się od wybrzeża z płaskiego, równego terenu zaczyna zmieniać się w bardziej pofałdowany i górzysty. Występują tam dwie pory roku, sucha i deszczowa. Stolica Liberii Monrovia jest położona w sąsiedztwie licznych pięknych plaż. Ciekawym i wartym zwiedzenia jest miasto Ganta położone w górzystym terenie, znajduje się tam meczet, który jest udostępniony dla turystów do zwiedzania. Historia Liberii jest bardzo burzliwa początkowo miała być to wyzwoleńcza kolonia dla niewolników z Afryki, jednak z upływem czasu wymarzony raj zaczął się zmieniać nie do poznania. Obecnie, aby zwiedzać to afrykańskie państwo niezbędna jest wiza, która umożliwia pobyt w tym kraju.

Liberia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Liberii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Liberia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę