Paczki do Togo

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesłanie wysyłki do Togo jest umożliwione poprzez naszą współpracę z firmą FedEx, która dostarcza różnego rodzaju przesyłki na cały świat. Zdecydowaliśmy się na możliwość wysłania przesyłki do Togo w ramach naszej oferty, ponieważ zawsze staramy się wychodzić naszym klientom na przeciw. Państwa paczki do Togo będą dostarczone szybko oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Togo

Czas doręczenia danej paczki nawet do 1 dnia roboczego.
Jest on zależny od adresu nadawcy i odbiorcy.
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie dokumenty do odprawy można wygenerować na naszej stronie www.
W razie pytań – wystarczy skorzystać z naszej infolinii.
Nasi pracownicy chętnie udzielą wszystkich niezbędnych odpowiedzi na Państwa pytania.
Cena wysłania paczki do Togo zaczyna się już od 278,47zł, jest zależna od jej wagi oraz rozmiarów.

Jak zamówić kuriera do Togo?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Jak zamówić kuriera do Togo?

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać jest uzupełnienie danych w formularzu na stronie epaka.pl w zakładce “zamów kuriera”. Zacznij od zaznaczenia państwa nadania i dostarczenia paczki, a następnie uzupełnij pola dotyczące wagi oraz gabarytów opakowania kartonowego (długość, szerokość i wysokość). Najlepszym rozwiązaniem jest wysyłka paczek do Togo w pudełkach o regularnych kształtach. Taka przesyłka będzie tańsza i z pewnością lepiej zabezpieczona. Po wprowadzeniu danych technicznych ukażą się warianty dotyczące ceny i warunków realizacji zamówienia. Potwierdź wpisane dane, wybierz przeznaczenie przesyłki i uzupełnij informacje o nadawcy i odbiorcy. Możesz to zrobić ręcznie lub skorzystać z zintegrowanego systemu wstawiania danych z GUS. Wprowadź NIP przedsiębiorcy w wyznaczone okienko, zatwierdź i poczekaj aż informacje zostaną zaczytane, a następnie uzupełnij brakujące pola. Cały proces jest na tyle intuicyjny, że powinien zająć Ci dosłownie kilka minut.

Kolejną czynnością jest oczywiście poprawne przygotowanie paczki do Togo. Czas doręczenia przesyłek wynosi najczęściej od 1 do 5 dni roboczych. W tym czasie opakowanie narażone jest na liczne uszkodzenia i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Chcąc w pełni zabezpieczyć zawartość, przede wszystkim zadbaj o dobrej jakości karton. Powinien być to solidny, nowy wyrób, który dostosowany będzie wagowo i strukturalnie do zamieszczonego w jego wnętrzu towaru. Co więcej, potrzebny będzie Ci również profesjonalny wypełniacz. Może to być folia bąbelkowa, zmięta tektura, ścinki papieru i pianki czy woreczki powietrzne. Wypełniacza użyj na całej wolnej przestrzeni, która powstanie, gdy umieścisz produkt w opakowaniu kartonowym. Całość zaklej i oczekuj na przyjazd kuriera. Podobnie jak w przypadku paczek krajowych, przesyłki do Togo muszą mieć określoną zawartość. Jeśli masz wątpliwości czy dany przedmiot może zostać umieszczony w paczce, skontaktuj się z naszymi pracownikami lub znajdź listę przedmiotów i substancji zakazanych opublikowaną przez konkretnego spedytora. Wśród towarów najczęściej wyłączonych z przewozu znajdziesz np. materiały żrące i łatwopalne, alkohol, antyki czy chronione gatunki roślin.

Wysyłaj tanie paczki do Togo z epaka.pl

Togo to piękne państwo w zachodniej Afryce położone nad Zatoką Gwinejską. Stolicą jest Lomé zaś kraj ten dodatkowo dzieli się na 5 regionów. Populacja w głównym mieście wynosi prawie 850 000 mieszkańców, co wskazuje na szybki przyrost naturalny w tym kraju. Urokliwe strefy miasta pełne są bazarków, ciekawej architektury i krajobrazów. Togo to kraj bardzo zróżnicowany etnicznie, największy procent ludności posługuje się językiem ewe (ok. 20%), Kabije to grupa etniczna, której liczebność szacowana jest na ok. 15%, zaś pozostałe języki to gbe, gen, mobae, gurma, lama, tem, ikposo, aja, ntcham, nawdm, ife, joruba i borgu. Togo to niezwykły kraj, do którego epaka.pl realizuje przesyłki w cenie już od 200 złotych. Nie obce są nam takie miasta jak Tchamba, Dapaong, Cinkassé czy Blitta. Dotrzemy także do Atakpamé miasta położonego około 150 kilometrów od stolicy Togo, które znane jest z uprawy bawełny, zbóż oraz kakaowca.

Togo

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Togo. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Togo na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę