Paczki na Gwadelupę

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Chcąc przesłać paczki na Gwadelupę można skorzystać z możliwości przesłania ich w ramach usług firmy FedEx. Ta renomowana firma kurierska, któ ra dostarcza przesyłki na całym świecie umożliwia przesłanie przesyłki do Gwadelupy nie tylko szybko, ale również bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – szybkie paczki Gwadelupa

Czas dostarczenia to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Dokładny czas zależy od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia danej przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy celnej trzeba wygenerować na stronie internetowej epaka.pl
Należy zadeklarować wartość przesyłki na Gwadelupę oraz wypełnić dane nadawcy.
W przypadku gdyby mieli Państwo wątpliwości lub pytania dotyczące przesyłki, wystarczy skorzystać z infolinii na naszej stronie internetowej.
Cena przesyłki na Gwadelupę zaczyna się już od 265,68zł.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera dostępnego na naszej stronie internetowej.

Szybka wycena przesyłki na Gwadelupę i dostawa nawet w 1 dzień roboczy

Tworząc serwis epaka.pl naszą dewizą było wykreowanie miejsca o wysokim standardzie usług, które zawsze dostępne będzie dla każdego. W konsekwencji powstało miejsce, w którym paczkę na Gwadelupę może nadać zarówno biznesmen, jak i osoba prywatna. Co więcej, serwis dostępny jest z dowolnego miejsca na ziemi, 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Daje to naszym klientom ogromną swobodę w planowaniu codziennych obowiązków, w tym rejestracji zleceń wysyłek na Gwadelupę. Elastyczna oferta to jednak nie jedyny nasz atut. Dzięki epaka.pl wykonasz szybką wycenę każdej przesyłki zarówno tej krajowej, jak i międzynarodowej. Skieruj się do zakładki “zamów kuriera” wprowadź indywidualne parametry paczki takie jak jej waga, szerokość, długość i wysokość oraz wprowadź kraj nadania i odbioru przesyłki, jeśli jest inny niż Polska. Klikając w przycisk “sprawdź cenę” zostanie Ci przedstawiona cenowa i terminowa oferta. Wysyłając kuriera na Gwadelupę skorzystać możesz z dodatkowego ubezpieczenia (123 zł) lub wariantu otrzymania potwierdzenia SMS o doręczeniu przesyłki (1 zł).

Na podstawie wprowadzonych przez klienta danych generowany jest list przewozowy a wraz z nim wszelkie niezbędne dokumenty celne. epaka.pl to renomowana firma spedytorska, która nie wymaga od swoich klientów dodatkowych opłat celnych. Jedyne formalności, jakie pozostają po Twojej stronie to określenie wartości i przeznaczenia paczki. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy pole wyboru, w którym należy wskazać cel paczki. Dostępne warianty to prezent, rzeczy do użytku własnego, przedmioty osobiste, napraw i zwrot, próbka i firmowy. Zamawiając kuriera na Gwadelupę, zwróć szczególną uwagę na poprawność przygotowania paczki oraz jej zawartość. Część przedmiotów jest wyłączona z transportu krajowego i międzynarodowego. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące paczki, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy infolinię (666 999 392), kontakt mailowy (bok@epaka.pl) oraz blisko 150 placówek w całej Polsce.

Gwadelupa kolejne odkrycie Krzysztofa Kolumba

Gwadelupa jest zamorskim departamentem francuskim, który odkryty został przez Krzysztofa Kolumba podczas drugiej podróży do „nowego świata”. Dzięki temu, że przynależy do Francji, jest członkiem Unii Europejskiej, a jej walutą jest euro. Powierzchnia około 1 800 km2 zaprasza do zwiedzania i korzystania z ciepłego klimatu o temperaturach w granicy 25-29 °C. Podrównikowy wilgotny klimat sprzyja także dużym opadom, burzą tropikalnym i cyklonom. Gwadelupa zamieszkiwana jest przez około 400 000 mieszkańców, a jej największymi miastami są Pointe-à-Pitre, Le Moule, Baie-Mahault, Le Gosier, Sainte-Rose, oraz Les Abymes. Głównym źródłem dochodu osób mieszkających w tych regionach jest turystyka. Na Gwadelupę rocznie przylatuje około 300 000 turystów, co pozytywnie wpływa na ich gospodarkę. Wysyłane są także duże ilości paczek, które do rąk adresata trafiają za pośrednictwem serwisu epaka.pl.

Gwadelupa

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Gwadelupy. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Gwadelupa na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę