Paczki na Kajmany

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego szerokiego zakresu usług proponujemy możliwość wysłania paczki na Kajmany. Umożliwiamy tę usługę wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów. Rozszerzamy asortyment wiedząc, że to właśnie tego oczekują od nas nasi klienci.

Przesyłki Kajmany dostępne są dzięki usłudze FedEx Lotniczy

Koszt tego typu usługi zaczyna się już od 265,68zł.
Czas dostarczenia tego typu przesyłki wynosi nawet do 1 dnia roboczego.
Dokładny czas dostarczenia danej przesyłki zależy od dokładnego adresu nadawcy i odbiorcy.
Wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Wypełnione dokumenty niezbędne do przesyłki na Kajmany, należy dołączyć do paczki.
W przypadku jakichkolwiek pytań należy skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, aby zamówić kuriera na Kajmany wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, który dostępny jest w ramach naszej strony internetowej.

Jak wysłać paczkę na Kajmany z epaka.pl

Chcąc wysłać paczkę zagraniczną na Kajmany możesz skorzystać z dwóch opcji, które oferujemy dla naszych klientów. Możesz wybrać opcję nadania przesyłki w jednym z naszych punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce w setkach miast. Możesz liczyć tam na pomoc naszych pracowników w trakcie nadawania przesyłki na Kajmany oraz zakupić wszelkie niezbędne materiały potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki na czas transportu do odbiorcy. Osoby chcące nadać przesyłkę poprzez internet, mają taką możliwość na naszej stronie. Wystarczy wejść w zakładkę zamów kuriera i wypełnić dostępny tam formularz dotyczący przesyłki dostaną oni ofertę najlepszych cen przesyłek zagranicznych na Kajmany. Po wybraniu odpowiedniej opcji wystarczy wygenerować list przewozowy oraz dokumenty celne, które należy dołączyć do przesyłki przed przekazaniem jej dla kuriera w wyznaczonym miejscu w trakcie zamawiania go.

Co zyskują nasi klienci, gdy decydują się zamówić u nas kuriera na Kajmany? Wsparcie wykwalifikowanych pracowników. Specjalnie z myślą o naszych klientach zatrudniamy osoby posiadające certyfikaty dotyczące transportu międzynarodowego, które doradzają każdego dnia osobom chcącym nadać przesyłki zagraniczne. Zerowe opłaty celne, wysyłając z epaka.pl, nie ponosisz żadnych koszt związanych z odprawa celną przesyłki na granicach. Gwarancję, że wysyłka na Kajmany zostanie przewieziona przez profesjonalną firmę kurierską, jaka jest, FedEx Lotniczy, który realizuje usługi kurierskie za pomocą transportu drogowe i lotniczego, dzięki czemu paczki naszych klientów mogą docierać na Kajmany nawet w przeciągu jednego dnia. Czas realizacji przesyłki jest oczywiście uzależniony od miejsca jej nadania oraz gabarytów.

Kajmany jeden z rai Wysp Karaibskich

Kajmany to wyspy na morzu Karaibskim zlokalizowane na mapie w Ameryce Środkowej. Słyną z pięknych piaszczystych plaż i lazurowego morza, które każdego roku przyciąga setki turystów w sezonie urlopowym, żadnych przygód i słońca oraz niesamowitych widoków. Wyspy te zamieszkuje około 55 tysięcy mieszkańców na powierzchni 259 kilometrów kwadratowych. Plaża na Wielkim Kajmanie to punkt obowiązkowy do odwiedzenia wybierając się w to miejsce w tym miejscu znajduje się właśnie najwięcej luksusowych ośrodków wypoczynkowych tętniących życiem w trakcie sezony. Dodatkowo Kajmany to prawdziwy raj dla nurków, którzy mogą swobodnie zwiedzać podwodny świat, a także znajdujące się na dnie morza rafy koralowe. Przed odkryciem tej wyspy przez Krzysztofa Kolumba rządzili nią piraci, z czym wiąże się wiele miejscowych legend i opowieści, o które warto pytać spędzać tam wakacje.

Kajmany

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Kajmany. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Kajmany na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę