Paczki na Martynikę

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesłanie paczki na Martynikę jest możliwe w ramach naszego szerokiego zakresu usług. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, z tego powodu opieramy zakres naszych działań tylko o najlepsze firmy. Dostarczenie przesyłki na Martynikę jest możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx, która ma świetną renomę na całym świecie i jest absolutnym gwarantem szybkiej i bezproblemowej wysyłki paczek.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki Martynika

Czas dostawy tego typu przesyłek to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Cena usługi zaczyna się już od 265,68zł – jest zależna od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Czas dostawy jest zależny od dokładnego adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Odprawa celna jest za darmo.
Dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy dołączyć je do przesyłki.
W razie pytania, należy skorzystać z naszej infolinii, która jest dostępna w ramach naszej strony internetowej.

Jak zamówić kuriera na Martynikę?

Nic prostszego, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, wypełnić dane oraz nadać przesyłkę.

Jak szybko i tanio wysłać przesyłkę na Martynikę

Wbrew pozorom wysyłka na Martynikę jest bardzo prosta w realizacji. Nie potrzeba tu wielu działań i podążania zgodnie ze skomplikowanymi przepisami. Całość procedur realizowanych jest przez epaka.pl łącznie z odprawą celną, która w naszym serwisie jest za darmo. Wszelkie potrzebne dokumenty otrzymasz wraz z listem przewozowym. Pamiętaj jednak o poprawnym wypełnieniu parametrów wagowych i gabarytowych przesyłki na Martynikę oraz umieszczeniu w niej jedynie towarów dozwolonych. Jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z przedstawicielem epaka.pl, odwiedź jeden z naszych punktów lub zapoznaj się z wytycznymi opublikowanymi przez konkretnego spedytora. Jeśli spakujesz produkt znajdujących się na liście zakazanej, musisz liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Zadbaj także o to, by zamawiając kuriera na Martynikę, paczka zapakowana była w należyty sposób. Co to oznacza? Przede wszystkim nie korzystaj z kartonu wielokrotnie, traci on wówczas swoje właściwości zarówno te obciążeniowe, jak i te związane z odpornością na wilgoć.

Spakowaną paczkę na Martyniki zważ oraz zmierz jej długość, szerokość i wysokość, a następnie uzyskane wartości wprowadź do systemu. Następnie wybierz usługi dodatkowe w ramach FedEx Lotniczy takie jak ubezpieczenie czy potwierdzenie SMS doręczenia przesyłki oraz wprowadź dokładne dane miejsca odbioru i doręczenia przesyłki. Zaakceptuj datę i przedział godzinowy wizyty kuriera, opłać przesyłkę za pomocą bezpiecznych płatności online i oczekuj na przedstawiciela spedycji. Jeśli posiadasz konto na epaka.pl możesz skorzystać z wcześniejszego doładowania salda konta i z niego dokonać zapłaty. Klienci, którzy mają podpisaną z nami umowę, mogą wykorzystać odroczoną płatność. Sprawdź wszystkie możliwości na naszej stronie lub skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Ceny przesyłki z Polski do Martyniki

Dzięki serwisowi epaka.pl nie musisz martwić się o wysokie ceny paczek wysyłanych na wyspę odkrytą przez Krzysztofa Kolumba. Nasze ceny w zależności od parametrów paczki oscylują w granicy nawet 200-300 złotych. Co więcej, cenę poznać możesz wcześniej przed przygotowywaniem przesyłki, wprowadzając jej podstawowe parametry. Kurier na Martynikę dostarczy Twój pakunek maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych. Martynika to gęsto zaludniona wyspa, która posiada zarazem status departamentu i regionu administracji Francji. Jest to miejsce, w którym chętnie spędza się upragniony urlop lub osiedla na stałe. Z tego też względu grono naszych klientów liczyło na rozwinięcie ekspresowych wysyłek paczek zagranicznych także o Martynikę. Odwiedzając tę niesamowitą wyspę pamiętajcie o zwiedzeniu ogrodu botanicznego Balata, destylarni, stolicy Martyniki Fort-de-France, Le Lamentin z międzynarodowym portem lotniczym Aimé Césaire, czy pięknego miasta w południowej części Sainte-Anne.

Martynika

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Martynikę. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Martynika na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę