Paczki na Montserrat

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasz zakres usług to również możliwość wysyłki paczki na Montserrat. Umożliwiamy to, ponieważ chcemy zawsze wychodzić naszym klientom naprzeciw. Dlatego cały czas rozszerzamy zakres naszych usług. Przesyłki na Montserrat są możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest prawdziwym gwarantem szybkie oraz bezproblemowej przesyłki.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki na Montserrat

Cena zależy od wymiarów i wagi paczki.
Ceny zaczynają się już od 265,68zł.
Możliwy czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy.
Jest on zależy od dokładnego adresu odbiorcy i miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna jest za darmo.
Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy można wygenerować na naszej stronie.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz wypełnić dane nadawcy.
Ważne, aby dołączyć dokumenty do paczki.
W razie pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jak zamówić kuriera do Montserrat?
Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamawiania kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zajmie to tylko parę chwil.

Proces nadawania paczki na Montserrat

Na stronie głównej wybierz rodzaj wysyłanej paczki. Z trzech podstawowych wzorów wskaż ten, który wizualnie przypomina kształt nadawanej przez Ciebie przesyłki. W okienkach obok wybierz miejsce nadania paczki oraz jej miejsce docelowe. Poniżej wprowadź informacje dotyczące Twojej paczki, w tym jej wymiary oraz wagę. Natychmiast po uzupełnieniu danych, poniżej ukaże się usługa zatytułowana “Oferta dla Ciebie”, wygenerowana na podstawie podanych informacji. Pod nazwą każdej firmy umieściliśmy doskonale widoczną cenę, zawierającą już podatek VAT. Będzie to łączna kwota za wysyłaną przez Ciebie paczkę na Montserrat. Po wybraniu jednej z firm możesz przejść do kolejnego okienka i zaznaczyć ewentualne usługi dodatkowe. Jeśli wartość Twojej paczki jest wysoka i przesyłasz wartościowe przedmioty, możesz w tym etapie wykupić ubezpieczenie, które pokryje wszelkie straty, np. w wyniku zagubienia czy zniszczenia przesyłki. Kurier na Montserrat, dzięki naszej platformie, szybko zrealizuje zlecenie.

Paczki na Montserrat wysyła stosunkowo niewielka liczba osób, co powoduje, że dla większości osób jest to jednorazowy wysiłek. Nasza platforma epaka.pl zdecydowanie ułatwia zlecanie zamówień, jak i zmniejsza trudność wyboru opcji dodatkowych. Dysponujemy systemem bezpiecznych płatności. Pomagamy też na każdym etapie zamówienia. Zlecone za pomocą naszego portalu przesyłki możesz nadać w jednym z wielu punktów dostępnych w praktycznie każdym mieście w Polsce, albo też wybrać opcję dodatkową, polegającą na odbiorze paczki przez kuriera w Twoim miejscu zamieszkania. W każdym wypadku nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich pomocnych informacji, jak i pomogą na każdym etapie składania oraz realizacji zamówienia. Wysyłka na Montserrat nie wydaje się już tak skomplikowanym zadaniem. W każdym razie nie z platformą wysyłkową epaka.pl, na której nadasz paczkę w bezpieczny i przejrzysty sposób!

Wysyłka na Montserrat

Montserrat to obco brzmiąca nazwa oznaczająca wielki masyw górski, z najwyższym szczytem osiągającym 1237 m n.p.m.. Masyw ten leży w Katalonii, czyli we wspólnocie autonomicznej Hiszpanii. Mimo, iż na jego szczycie znajduje się jedynie wspaniały Klasztor Montserrat, prawdziwe życie toczy się się u podnóża tych gór. Jeśli zatem chcesz nadawać przesyłki na Montserrat, to nie mogłeś trafić lepiej. Na naszej platformie wysyłkowej epaka.pl poznasz cenę paczki na Montserrat oraz wszelkie opcje dodatkowe. W naszym serwisie oferujemy usługi jedynie najlepszych firm kurierskich, na czele z firmą FedEx, która dotrze w każde miejsce na Ziemi. Jest to bowiem firma, dla której liczy się satysfakcja klienta. Dla tego celu podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań. Kurier na Montserrat wcale nie musi być drogi, czy trudno dostępny. Przekonaj się sam!

Montserrat

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Montserrat. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Montserrat na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę