Przesyłki do Czarnogóry

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe usługi takie jak możliwość przesyłki do Czarnogóry. Realizują je firma FedEx oraz GLS.

Jak działa FedEx Lotniczy?

Czas dostarczenia paczki do Czarnogóry to nawet 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa.
Koszt tej usługi to 230,13 zł.
Więcej informacji mogą Państwo otrzymać kontaktując się z nami poprzez naszą infolinię dostępną na stronie www.epaka.pl. Z przyjemnością udzielimy wszystkich odpowiedzi.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej. Należy wypełnić wszystkie wymagane dane, a następnie nadać paczkę i czekać na naszego kuriera. Prosimy pamiętać o dołączeniu do paczki niezbędnych dokumentów do odprawy celnej.

Paczki do Czarnogóry - nadawaj przesyłki bez wychodzenia z domu

W epaka.pl możesz nadawać przesyłki do Czarnogóry w cenie od 164,82 zł bez wychodzenia z domu! Z myślą o naszych użytkownikach przygotowaliśmy specjalny formularz, dzięki któremu zamówienie kuriera i opłacenie zamówienia odbywa się całkowicie przez internet. W trakcie jego wypełniania konieczne jest podanie długości, szerokości i wysokości opakowania oraz jego wagi. Zaleca się również zaznaczenie jego kształtu - standardowego lub niestandardowego. Na liście znajdziesz także opcję wybrania kartonu, tuby, foliopaku kurierskiego, opony czy nawet roweru. Na podstawie uzupełnionych danych zostaną Ci przedstawione ceny wysyłki do Czarnogóry oferowane przez przewoźników realizujących doręczenia na terenie tego kraju. Zaznacz jednego z nich, a następnie skorzystaj z możliwości wyboru płatnych usług dodatkowych. Na samym końcu podaj dane swoje i adresata oraz zaakceptuj regulamin i politykę prywatności naszego serwisu. Przed przesłaniem formularza możesz także wpisać kod rabatowy.

Wysyłka do Czarnogóry na epaka.pl jest nie tylko prosta, ale także niezwykle szybka. Czuwa nad tym renomowana i rozpoznawalna na całym świecie firma kurierska FedEx, w której ofercie znajdziesz serwis Lotniczy. To właśnie on umożliwia błyskawiczne doręczenie paczki do adresata w cenie zaczynającej się już od 230,13 zł. Na ostateczny koszt realizacji transportu mają wpływ gabaryty przesyłki i miejsca dostawy. Przewoźnik zapewnia nawet jednodniowy termin doręczenia i darmową odprawę celną. W trakcie kontroli urzędnicy wymagają specjalnych dokumentów, w których określono wartość przesyłek do Czarnogóry i wskazano adres nadawcy. Z łatwością wygenerujesz je na naszej stronie.

Ekspresowy kurier do Czarnogóry? Tylko na epaka.pl

Transport europejski jest szybki, bezproblemowy i dostępny w wielu państwach. Dzięki temu na naszej stronie internetowej z łatwością nadasz paczkę do Czarnogóry, która dotrze do adresata nawet następnego dnia roboczego. Republika położona w południowej części kontynentu graniczy z Kosowem, Serbią, Bośnią i Hercegowiną, Chorwacją oraz Albanią. Ma również dostęp do Morza Adriatyckiego. 156. kraj na liście największych terytoriów jest pokryty głównie pasmami górskimi - Durmitor, Górami Północnoalbańskimi czy Lovcen, oraz terenami nizinnymi na wybrzeżu Adriatyku. Na podróżnych czekają w nim parki narodowe, zabytki i piękne, jeziorne krajobrazy. W czarnogórskiej gospodarce przeważa rolnictwo, rybołówstwo, turystyka, przemysł spożywczy oraz górnictwo. Szacuje się, że w ciągu roku odwiedziny zagranicznych przyjezdnych wzbogacają Skarb Państwa o ponad 900 mln dolarów. Z epaka.pl nadasz paczki do wybranego miejsca na terenie Czarnogóry bez najmniejszego problemu. Nasi kurierzy realizują doręczenia w takich miastach jak Podgorica, Niksic, Pljevlja, Cetynia, Bar, Budva, Bijelo Polje, Berane, Herceg Novi czy Ulcinj.

Czarnogóra

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Czarnogóry. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Czarnogóra na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę