Przesyłki do Ekwadoru

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesłanie paczki do Ekwadoru jest możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx, która dostarcza przesyłki na całym świecie. Zdecydowaliśmy się na tego typu współpracę nie tylko ze względu na dobrą reputację tej firmy, ale również chęć odpowiedzenia na potrzeby naszych klientów.

Jak działa FedEx Lotniczy?

Czas dostarczenia przesyłki trwa nawet do 1 dnia roboczego.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Sama odprawa celna jest całkowicie darmowa.
W przypadku wszelkiego rodzaju pytań – należy skorzystać z infolinii dostępnej w ramach naszej strony internetowej.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Ile kosztuje ta usługa?

Koszt kuriera do Ekwadoru to 265,68zł.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej, a wysyłka do Ekwadoru zostanie dostarczona szybko i skutecznie.

Wysyłaj paczki do Ekwadoru - tanio i bezpiecznie

Dostarczając niedrogie, proste, a zarazem najwyższej jakości rozwiązania w zakresie wysyłki paczek na terenie kraju i za granicę, staliśmy się liderem w swojej branży w Europie. Ale potrzeby i oczekiwania Klientów wymagają stałego poszerzania oferty, dlatego za pośrednictwem naszej platformy bez problemu nadasz paczkę do Ekwadoru oraz w inne, odległe zakątki globu. Wszystko to możesz zrobić bez wychodzenia z domu lub firmy, o dowolnej porze, nie martwiąc się o kontakt z przewoźnikami i negocjacje odnośnie cen - w naszym panelu otrzymujesz zawsze najkorzystniejsze oferty. Docenisz naszą platformę zwłaszcza, jeśli jesteś przedsiębiorcą - w prosty sposób możesz zintegrować wewnętrzny system sprzedażowy z naszym systemem i cieszyć się oszczędnością czasu i pieniędzy, jaka będzie skutkiem rezygnacji z ręcznego wprowadzania danych. Przekonaj się, że nadanie przesyłki do Ekwadoru to żaden kłopot dzięki naszej intuicyjnej platformie wysyłkowej.

Chcąc zrealizować wysyłkę do Ekwadoru, musisz wejść na naszą stronę internetową w zakładkę “Zamów kuriera”. Gdy tylko wpiszesz w odpowiednie pola cel, rodzaj, wagę oraz wymiary przesyłki, natychmiast otrzymasz proponowaną ofertę od konkretnego przewoźnika wraz z ceną usługi i planowaną datą doręczenia paczki. Kolejny krok to uzupełnienie danych adresowych nadawcy i odbiorcy. Kurier do Ekwadoru może dotrzeć nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Zlecenia realizuje znana z błyskawicznego działania i profesjonalizmu firma FedEx Lotniczy. Cena usługi uzależniona jest od ilości, wagi oraz wymiarów paczek, a zaczyna się od 196 zł za niewielką przesyłkę. Za dodatkową opłatą (123 zł) można wykupić ubezpieczenie paczki, zaś powiadomienie sms-owe kosztuje złotówkę. W przypadku przesyłek do Ekwadoru odprawa celna jest darmowa - konieczne będzie jedynie wydrukowanie dokumentów (które znaleźć można na naszej stronie) oraz dołączenie ich do paczki.

Ekwador - leśna oaza

Ekwador to państwo położone w północno-zachodniej części Ameryki Południowej, nad Oceanem Spokojnym. Sąsiaduje z Kolumbią (od północy) i z Peru (od południa). W jego skład wchodzą także Wyspy Galapagos, archipelag znajdujący się na Oceanie Spokojnym, na wysokości równika, w odległości ok. 1000 km od części kontynentalnej. Zalicza się do nich ok. 120, w większości maleńkich wysp, których łączna powierzchnia wynosi 8 000 km². Wyspy Galapagos stanowią ogromną atrakcję turystyczną, a od 1978 roku widnieją na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Ich nazwa pochodzi od hiszpańskiego słowa oznaczającego żółwia - faktycznie wyspę zamieszkują żółwie słoniowe, które mogą osiągnąć długość nawet 150 cm. Ekwador znany jest również z dużego zalesienia - lasy stanowią ponad 50% jego powierzchni. Administracyjnie państwo podzielone jest na 24 prowincje, a następnie kantony (217) oraz cywilne parafie (1024). Największe miasta to: Guayaquil, Quito, Cuenca i Santo Domingo. Gospodarka Ekwadoru bazuje na wydobyciu ropy naftowej oraz rolnictwie.

Ekwador

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Ekwadoru. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Ekwador na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę