Przesyłki do Gwatemali

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Jeżeli chce się wysłać paczki do Gwatemali, to nie stanowi to żadnego problemu. Wychodzimy potrzebom naszych klientów naprzeciw. Z tego powodu korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej FedEx, która udostępniam możliwość wysyłania przesyłek do Gwatemali szybko oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – szybkie paczki do Gwatemali

Niezwykle szybki czas dostarczenia – nawet do 1 dnia roboczego.
Ostateczny czas jest uzależniony od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna za darmo.
Wszelkie dokumenty niezbędne do odprawy celnej należy wygenerować na naszej stronie internetowej.
Podczas generowania dokumentów, należy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać odpowiednie dane nadawcy.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości – trzeba zwrócić się z pytanie do naszej infolinii dostępnej na naszej stronie.
Cena przesyłki do Gwatemali zaczyna się już od 265,68zł.

Jak zamówić kuriera?

Jest to możliwe przy pomocy wypełnienia odpowiedniego formularza zamówienia kuriera, który jest dostępny w ramach naszej strony internetowej.

Szybko i bezpiecznie - epaka.pl

Naszą misją jest docieranie do najdalszych zakątków świata tak, aby każdy nasz klient mógł wysłać paczkę tam, gdzie potrzebuje. W naszej ofercie możesz znaleźć wysyłkę do Gwatemali - państwa w Ameryce Środkowej. Jest to malownicze miejsce z pięknymi widokami, pełne ciepła i przyjaznych ludzi. To również bardzo niebezpieczny kraj. Wiemy z doświadczenia, że do takich miejsc często się wraca. Cenimy sobie kraje, które kryją w sobie ciekawą historię. Dlatego nie mogliśmy ominąć tego miejsca na mapie. Podczas nadawania przesyłek do Gwatemali korzystamy z usług niezawodnej firmy FedEx Lotniczy. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych i oferuje bardzo korzystne ceny. Podany przez nas koszt zawiera wliczoną już odprawę celną. Dokumenty niezbędne do odprawy celnej znajdziesz na naszej stronie internetowej epaka.pl

Już dzisiaj możesz w szybki i bezpieczny sposób nadać paczkę do Gwatemali. Fakt, że współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami kurierskimi, pozwala nam na dużą elastyczność. Oferty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Docieramy do wielu miejsc nie tylko w Polsce i Europie, ale także na całym świecie. Każdego dnia rozwijamy swoje usługi tak, aby jeszcze lepiej spełniać swoją misję. Współpracując z nami oszczędzasz czas oraz pieniądze. Oferujemy najkorzystniejsze ceny na rynku, nie mamy minimalnego, miesięcznego limitu paczek, a materiały potrzebne do pakowania otrzymasz od nas za darmo. Dodatkowo, zrezygnowaliśmy z podpisywania abonamentu. Dzięki temu płacisz jedynie za faktycznie wysłane paczki. A przede wszystkim, każdego naszego klienta traktujemy równo, ponieważ wierzymy, że każdy ma prawo korzystać z atrakcyjnych warunków. To sprawia, że możesz mieć pewność, że przesyłka do Gwatemali zostanie potraktowana tak samo priorytetowo, jak inne przesyłki, które do nas trafiają.

Gwatemala - malowniczy kraj

Gwatemala to wspaniały kraj w Ameryce Środkowej. Miejsce to jest niezwykle urzekające. Przygodę z Gwatemalą warto rozpocząć od byłej stolicy Gwatemali, czyli Antigua. Jest to najbardziej znane miasto w tym państwie. Uznawane jest w całości za zabytek wpisany na światową listę UNESCO. W Antigua znajduje się miejsce, które nazywa się Cerro de La Cruz - rozpościera się stamtąd najpiękniejszy widok. Można podziwiać z tego miejsca całe miasto, aż do wulkanu Aqua. Natomiast Parco Central to centrum miasta, które jest najbardziej uczęszczana przez turystów, a także przez lokalnych sprzedawców. Interesującym miastem w Gwatemali jest także Tikal, czyli kolebka kultury Majów. W tym miejscu znajduje się aż 6 piramid schodkowych. Natomiast Chichicastenango to miejscowość słynąca ze straganów, które zaopatrzone są w niemal wszystkie produkty. Ciekawym miastem jest też Xela, gdzie znajduje się palarnia kawy oraz zakłady przemysłu włókienniczego.

Gwatemala

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Gwatemali. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Gwatemala na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę