Przesyłki do Indonezji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Jeżeli chcą Państwo dostarczyć w szybki sposób paczki do Indonezji, to najlepszym wyborem jest skorzystanie za naszym pośrednictwem z firmy FedEx. Ta firma posiada niezwykle dobrą renomę oraz sprawny system, dlatego dostarcza przesyłki do Indonezji niezwykle szybko.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki Indonezja

Nawet do jednego dnia roboczego, tak szybko może dotrzeć przesyłka do Indonezji.
Ostateczny czas zależy od adresu nadawcy oraz odbiorcy w poszczególnych krajach.
Odprawa celna jest za darmo.
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie.
Należy je wypełnić oraz dołączyć do przesyłki do Indonezji.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, należy kierować je do nas za pomocą naszej infolinii.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.
Cena kuriera do Indonezji zaczyna się już od 249,94zł

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie www. Zamówienie kuriera do Indonezji jak i innych krajów jest naprawdę proste.

Ekspresowa wysyłka do Indonezji

Internetowy kurier epaka.pl istnieje po to, by ułatwić Ci życie i codzienne zadania, sprawiając, że nadanie przesyłki do Indonezji będzie dziecinnie proste i szybkie. Wszystko możesz zorganizować bez wychodzenia z domu, przy pomocy kilku kliknięć. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu - nasz intuicyjny panel wysyłkowy jest tak przejrzysty w obsłudze, że można samodzielnie przejść przez cały proces. Jeśli jednak pojawiłyby się jakiekolwiek trudności lub pytania, nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić na infolinię, by uzyskać fachową pomoc i wszelkie potrzebne informacje. Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, możesz firmowy program do obsługi sprzedaży zintegrować z naszym - nie będziesz musiał wprowadzać danych ręcznie, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Oprócz wysokiej jakości usług, gwarantujemy także najniższe ceny - Twoje wysyłki do Indonezji dotrą na miejsce szybko, bezpiecznie i niedrogo.

Jeżeli chcesz nadać paczkę do Indonezji, nie ma prostszego sposobu niż posłużenie się naszą nowoczesną platformą wysyłkową, która charakteryzuje się ogromną przejrzystością i intuicyjną obsługą. Wystraczy wejść na stronę epaka.pl i wybrać zakładkę “Zamów kuriera”. Po kliknięciu w nią pojawią się pola, które należy wypełnić. Na początek wybierasz rodzaj przesyłki oraz wpisujesz jej gabaryty (wagę oraz wymiary). Już na tym etapie otrzymujesz informacje odnośnie przewoźnika, ceny oraz prawdopodobnej daty doręczenia paczki. Kurier do Indonezji to koszt już od 180 zł za niewielką przesyłkę. Cena oczywiście rośnie wraz z wymiarami paczki, jednak gwarantujemy, że w każdym wypadku jest to najkorzystniejsza możliwa oferta. Wysyłka do Indonezji będzie obsługiwana przez uznaną firmę FedEx Lotniczy, która jest w stanie wykonać usługę w ciągu 1-2 dni roboczych. Kolejny krok to wpisanie danych adresowych nadawcy i odbiorcy. Opcjonalnie możesz wykupić ubezpieczenie przesyłki oraz powiadomienie sms-owe o doręczeniu paczki. Nie ponosisz natomiast kosztów związanych z odprawą celną.

Indonezja - imponująca wyspa

Indonezja to państwo wyspiarskie znajdujące się w Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii. Położone jest na ponad 17 000 wysp, z których ok. 6 000 jest zamieszkałych. Najważniejsze z nich to Sumatra, Borneo, Celebes, Nowa Gwinea i Jawa - ta ostatnia jest najbardziej zaludnioną wyspą na świecie. Stolicą Indonezji jest, położona między Oceanem Spokojnym a Indyjskim, Dżakarta, która liczy 32 mln mieszkańców i jest drugą na świecie aglomeracją pod względem zaludnienia. Efektowne godło Indonezji przedstawia mitycznego złotego orła, który symbolizuje energię twórczą. W swoich szponach ptak trzyma szarfę z wypisaną dewizą Indonezji, która brzmi “Jedność w różnorodności”. Rzeczywiście Indonezja pod względem kulturowym jest bardzo zróżnicowana - najliczniejszą grupę etniczną stanowią Jawajczycy, jednak innych grup jest blisko 300, a na wyspach usłyszeć można (łącznie z dialektami) ponad 500 języków. Indonezja znajduje się w światowej czołówce pod względem ilości użytkowników internetu i Facebooka.

Indonezja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Indonezji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Indonezja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę