Przesyłki do Kostaryki

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysyłanie przesyłki do Kostaryki jest dostępne naszym asortymencie usług. Zawsze staraliśmy się wychodzić naszym klientom naprzeciw. Właśnie dlatego stworzyliśmy możliwość wysyłania dowolnej paczki do Kostaryki wraz z pomocą firmy kurierskiej FedEx.

FedEx Lotniczy – szybkie paczki do Kostaryki

Cena już od 265,65zł w zależności od rozmiaru oraz wagi danej przesyłki do Kostaryki.
Przesyłka zostanie dostarczona nawet w przeciągu 1 dnia roboczego.
Ostateczny termin doręczenia przesyłki jest zależny od adresu nadawcy oraz odbiorcy w kraju docelowym.
Odprawa celna za darmo.
Wszelkie dokumenty mogą być wygenerowane na naszej stronie internetowej.
Wygenerowane dokumenty należy załączyć do paczki do Kostaryki.
W przypadku pytań – najlepiej jest je zadać za pośrednictwem naszej infolinii, aby otrzymać najszybsze możliwe odpowiedzi.
Z przyjemnością Państwu pomożemy.

Jak zamówić kuriera do Kostaryki?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Najtańsza wysyłka do Kostaryki

Dlaczego, chcąc nadać przesyłkę do Kostaryki, warto skorzystać z platformy wysyłkowej epaka.pl? Ponieważ jej założeniem jest maksymalne uproszczenie całego procesu związanego z wysyłką, a tym samym także codziennego życia naszych Klientów. Nie musisz martwić się o kontakt z firmami kurierskimi, porównywanie cen i prowadzenie stresujących i czasochłonnych negocjacji. My zapewniamy Ci najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku w przypadku każdego zlecenia - krajowego bądź zagranicznego. Jeśli jesteś właścicielem firmy, skorzystasz dodatkowo, integrując wewnętrzny system obsługi sprzedaży z naszym systemem - spowoduje to znaczne oszczędności, gdyż nie będziesz musiał wprowadzać danych ręcznie. Wysłanie paczki do Kostaryki wymaga od Ciebie jedynie dostępu do internetu. Nasz panel jest tak zorganizowany, byś mógł bez kłopotu samodzielnie z niego korzystać. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie jesteś pozostawiony sam sobie - wystarczy telefon na infolinię, by uzyskać wszelkie informacje i pomoc.

Jak zatem wygląda procedura nadawania paczek do Kostaryki? Należy kliknąć zakładkę “Zamów kuriera” na naszej stronie internetowej, a następnie wybrać miejsce docelowe oraz typ przesyłki i w odpowiednie pola wpisać wagę i wymiary paczki. Po uzyskaniu tych informacji system generuje dostępne oferty - wyświetla się nazwa przewoźnika, cena usługi oraz przewidywana data dostarczenia przesyłki. Po zatwierdzeniu oferty danej firmy kurierskiej trzeba już tylko uzupełnić dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Wysyłka do Kostaryki będzie realizowana przez firmę FedEx Lotniczy, która jest w stanie wykonać zlecenie nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Koszt usługi zależy od wielkości paczki i zaczyna się od 196 zł. Nadawca nie ponosi dodatkowych opłat związanych z odprawą celną - musi jedynie wydrukować (dostępne na naszej stronie) dokumenty i dołączyć je do paczki. Opcjonalnie można wykupić ubezpieczenie przesyłki (za 123 zł) oraz powiadomienie sms o jej dostarczeniu na miejsce (1 zł).

Kostaryka - “bogate wybrzeże”

Kostaryka jest państwem położonym w Ameryce Północnej, nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Od południa graniczy z Panamą, a od północy z Nikaraguą. Jego nazwa (z hiszpańskiego Costa Rica) dosłownie oznacza “bogate wybrzeże”. Kostaryka jest krajem wyżynno-górzystym znajdującym się w strefie aktywności sejsmicznej. Nie brakuje tu wulkanów, także aktywnych. Trzy główne pasma górskie prowadzą przez środek kraju. Stolica Kostaryki, San José, leży w śródgórskiej kotlinie u podnóży pasma Cordillera Central. W tym regionie znajdują się także inne znaczące miasta Kostaryki: Cartago, Alajuela i Heredia. W tych kilku miastach osiedliła się ponad połowa mieszkańców kraju. Ponad 80% ludności stanowią biali i Metysi. Językiem urzędowym jest hiszpański, natomiast Mulaci i Murzyni posługują się językiem angielskim. Kostaryka znajduje się na liście 20 krajów o największej różnorodności biologicznej na świecie. Na jej terytorium spotkać można ponad 500 tysięcy różnych gatunków, w tym 300 tysięcy owadów.

Kostaryka

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Kostaryki. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Kostaryka na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę