Przesyłki do Malezji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Możliwość wysłania paczki do Malezji jest istotna dla naszych klientów, a tym samym jest istotna dla nas. Z tego względu cały czas staramy się poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług. Dzięki temu, że współpracujemy z firmą FedEx – wysyłka przesyłki do Malezji jest szybka oraz bezproblemowa.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki Malezja

Czas dostawy nawet do 1 dnia roboczego.
Cena tego typu usługi już od 249,94zł – jest zależna od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Odprawa celna jest w pełni darmowa.
Wszelkie dokumenty mogą być wygenerowane w ramach naszej strony internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać dane nadawcy.
Ważne, aby dołączyć je do paczki do Malezji.
W przypadku gdyby mieli Państwo pytania, należy je kierować za pomocą naszej infolinii, która jest dostępna na naszej stronie www.

W jaki sposób zamówić kuriera do Malezji?

Jest to niezwykle proste, jedyne co trzeba zrobić to skorzystać z odpowiedniej zakładki, uzupełnić niezbędne dane oraz nadać paczkę.

Bezpieczna i sprawna wysyłka do Malezji

Wygodna w obsłudze internetowa platforma kurierskiej epaka.pl umożliwia wysyłkę małych i dużych paczek do Malezji w sposób szybki i łatwy. Dzięki nam nie musisz tracić czasu i nerwów na kontakt z poszczególnymi firmami kurierskimi, porównywanie ofert czy negocjowanie stawek - my dostarczamy Ci usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Gwarantujemy bezpieczeństwo, szybkość i 100% profesjonalizmu. Jeśli potrzebujesz zamówić kuriera do Malezji, nie musisz troszczyć się o dodatkowe koszty odprawy celnej - zapewniamy, że jest ona darmowa. Konieczne dokumenty pobierzesz z naszej strony internetowej - wystarczy je wydrukować, wypełnić i dołączyć do paczki. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań, możesz skontaktować się z naszą infolinią - kompetentna i miła obsługa udzieli Ci pomocy i wszelkich informacji. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem maila: bok@epaka.pl lub naszego profilu na FB.

Zlecenie przesyłki do Malezji najszybciej i najprościej jest wykonać za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej - wystarczy wejść w zakładkę “Zamów kuriera”. Dbamy o czytelność i intuicyjną obsługę, by cała procedura nie przysporzyła Ci najmniejszych problemów. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie rodzaju przesyłki oraz wpisanie w odpowiednie pola jej wagi, długości, szerokości i wysokości. Po uzupełnieniu tych pól wyświetla się oferta konkretnego przewoźnika uwzględniająca cenę oraz szacowaną datę doręczenia paczki. W przypadku przesyłek do Malezji usługę realizuje, ciesząca się renomą i powszechnym zaufaniem, firma FedEx Lotniczy. Cena wysyłki zaczyna się od 180 zł i uzależniona jest od gabarytów oraz ilości paczek. Kurier do Malezji może wykonać zlecenie nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Aby dopełnić formalności, należy wpisać dane nadawcy i odbiorcy. W przypadku firm istnieje możliwość skoordynowania wewnętrznego systemu sprzedażowego z naszym, co pozwala na znaczną oszczędność czasu.

Malezja - urzekająca wyspa

Malezja położona jest w Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Malajskim, gdzie graniczy z Tajlandią i Singapurem oraz wyspie Borneo, gdzie graniczy z Brunei i Indonezją. Jej stolicą jest Kuala Lumpur, będące zarazem siedzibą parlamentu oraz finansowym i komercyjnym centrum. Natomiast siedzibą rządu federalnego Malezji od 1999 roku jest Putrajaya. Wśród większych miast Malezji wymienić należy George Town, Ipoh czy Johor Bahru. Najbardziej rozpoznawalnym elementem architektonicznym tego państwa są Petronas Towers w Kuala Lumpur - najwyższe bliźniacze wieże świata, których wysokość wynosi 452 m. W słynnych drapaczach chmur siedziby mają m.in. firmy Microsoft i IBM. W budynkach znajduje się łącznie 76 wind, a na wysokości 41. i 42. piętra wieże połączone są przejściem. Malezja obfituje w wiele innych atrakcji, które doceniają turyści odwiedzający ten kraj co roku w liczbie ponad 25 mln. Wielu tak urzeka przyjazna atmosfera wyspy, że decydują się zamieszkać tu na stałe.

Malezja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Malezji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Malezja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę