Przesyłki do Meksyku

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszej szerokiej oferty usług, mogą Państwo wysłać paczki do Meksyku. Umożliwiamy tego typu przesyłki, ponieważ potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze. Współpracę w przypadku przesyłek do Meksyku opieramy o renomowaną firmę FedEx, która jest gwarantem szybkiej dostawy przesyłek.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Meksyku

Cena tych usług zaczyna się już od kwoty 249,94zł i jest ona zależna od wagi i wymiarów danej paczki.
Czas dostawy może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie niezbędne dokumenty mogą być wygenerowane w ramach naszej strony www.
Ważne, aby zadeklarować wartość przesyłki oraz podać dane nadawcy.
Wygenerowane dokumenty trzeba dołączyć do paczki.
W przypadku pytań, należy skorzystać z udostępnionej przez nas infolinii.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jak zamówić kuriera?
Jest to  bardzo proste, aby zamówić kuriera do Meksyku, wystarczy użyć odpowiedniej zakładki na naszej stronie oraz wypełnić niezbędne dane.

Ile kosztuje kurier do Meksyku?

Wysyłka do Meksyku wcale nie musi być droga. Na epaka.pl zamówisz kuriera w cenie zaczynającej się już do 170,23 zł, dopełniając wszelkich formalności przez internet. Na naszej platformie możesz zlecić nadanie, opłacić przesyłkę i śledzić drogę paczki do adresata, wykorzystując jedynie jej numer, który znajdziesz na liście przewozowym. Umożliwiamy również wybór przewoźnika i dostępnych w jego ofercie usług dodatkowych - to Ty decydujesz, który z naszych partnerów zajmie się transportem do kraju położonego nad Morzem Karaibskim. Jak zlecić wysyłkę? Odwiedź zakładkę Zamów Kuriera, w której czeka na Ciebie krótki, szybki w wypełnieniu formularz, i wpisz niezbędne dane. Po przedstawieniu stawek proponowanych przez firmy kurierskie zaznacz jedną z nich. Po zakończeniu procesu nadania przesyłki do Meksyku otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Od tego momentu wystarczy czekać na przewoźnika.

Wiemy, jak ważna jest szybka realizacja wysyłki do Meksyku. Właśnie dlatego współpracujemy z firmą FedEx - jednym z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na świecie, który może pochwalić się tysiącami zrealizowanych dostaw i milionami zadowolonych klientów. Na epaka.pl możesz skorzystać z serwisu lotniczego dostępnego w ofercie kuriera. To właśnie ta usługa gwarantuje najszybsze doręczenie paczki do adresata w cenie od 249,94 zł. Transport trwa nawet 1 dzień roboczy! Przypominamy, że cena nadania jest zależna od gabarytów pakunku. Nadając przesyłkę do Meksyku, konieczne jest wygenerowanie i uzupełnienie dokumentów do odprawy celnej. W drukach dostępnych na naszej stronie zadeklaruj jej wartość i podaj dane nadawcy. Nie zapomnij o dołączeniu formularzu do paczki!

Nadawaj paczki do wybranych miast w Meksyku na epaka.pl

Kurier do Meksyku to usługa, która z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością wśród użytkowników naszej nowoczesnej platformy wysyłkowej. Nie bez powodu - turystyczny raj, graniczący ze Stanami Zjednoczonymi, Belize i Gwatemalą, leży nad Oceanem Spokojnym i Morzem Karaibskim. Jego terytorium obejmuje prawie 2 mln km², co czyni Meksyk 14. największym państwem na świecie. Co ciekawe, to właśnie on znajduje się na jednym z najbardziej aktywnych tektoniczne obszarów, a tym samym mieszkańcy regularnie doświadczają trzęsień ziemi czy erupcji wulkanicznych. Nie powstrzymuje to jednak turystów przed odwiedzinami - podróżnicy przybywają nad Zatokę Meksykańską z różnych zakątków świata, sprawiając tym samym, że turystyka stała się najdynamiczniej rozwijającym się sektorem tamtejszej gospodarki. Oprócz niej dochody do Skarbu Państwa pochodzą z budownictwa, przemysłu wydobywczego, rybołówstwa, leśnictwa i oczywiście rolnictwa. Do jakich miast możesz zamówić kuriera do Meksyku? Przede wszystkim do Meksyku (stolica), Ecatepec, Guadalajary, Puebli, Ciudad Juárez, Tijuana, León, Zapopan czy Monterrey.

Meksyk

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Meksyku. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Meksyk na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę