Przesyłki do Mongolii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego zakresu usług obejmuje możliwość przesłania paczki do Mongolii. Jest to możliwe, ponieważ wychodzimy naszym klientom naprzeciw i nieustannie staramy się rozszerzyć zakres naszych usług. Jest to możliwe, ponieważ współpracujemy z renomowaną firmą FedEx, która gwarantuje szybkie oraz bezproblemowe dostarczenie przesyłki.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki do Mongolii


Cena tych usług zaczyna się już od 278,47zł
Cena zależy od wymiarów i wagi paczki.
Czas dostawy nawet do 1 dnia roboczego.
Zależy on on adresu odbiorcy oraz nadawcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty do odprawy mogą być wygenerowane na naszej stronie.
Trzeb dołączyć je do przesyłki.
Ważne, aby zadeklarować wartość paczki oraz wypełnić dane nadawcy.
W przypadku pytań, dobrze jest skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy Państwu wszelkich odpowiedzi.

W jaki sposób zamówić kuriera do Mongolii?
Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamawiania kuriera, który jest dostępny w ramach naszej strony internetowej.

Najtańszy i najszybszy kurier do Mongolii tylko z epaka.pl

Oferujemy szeroki zakres usług w bardzo konkurencyjnych cenach. W epaka.pl nie wymagamy wysłania minimalnej ilości paczek czy wykupienia abonamentu, płacisz tylko za to, co aktualnie wysyłasz, a materiały do bezpiecznego zapakowania przesyłki do Mongolii są darmowe. Nasza oferta jest również skierowana do właścicieli firm dlatego stworzyliśmy możliwość zintegrowania Twojego programu do obsługi sprzedaży z naszym. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo od tego momentu ręczne wprowadzanie danych odejdzie w zapomnienie. Zamówienie kuriera do Mongolii jest bardzo proste i wygodne. Wszystkie czynności wykonasz w domowym zaciszu, jedyne, co będzie Ci potrzebne to dostęp do internetu. W razie wątpliwości możesz zadzwonić na naszą infolinię, gdzie wykwalifikowany pracownik z przyjemnością udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

epaka.pl to nieskomplikowana i przejrzysta platforma wysyłkowa, gdzie w krótkim czasie zlecisz wysyłkę do Mongolii. Wystarczy na naszej stronie internetowej wejść w zakładkę “zamów kuriera”, następnie wybrać rodzaj przesyłki oraz jej wagę i gabaryty. W następnej kolejności pojawią się dostępne firmy kurierskie, które przetransportują Twój pakunek. Najszybciej Twoją przesyłką do Mongolii zajmie się sprawdzona firma FedEx, która może dostarczyć paczkę już w ciągu 1 dnia roboczego! Cena usługi dla tego kuriera zaczyna się od 278,47 zł i zależna jest od wielkości i wagi pakunku. Ostatnim etapem jest wpisanie prawidłowego adresu nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne dokumenty wygenerują się automatycznie na naszej stronie, Ty musisz je tylko wydrukować i przekazać wraz z paczką zamówionemu kurierowi. Jeśli posiadasz kod rabatowy, nie zapomnij go wpisać w okienko na dole strony, dzięki temu Twoja przesyłka będzie jeszcze tańsza. Z epaka.pl nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów związanych z odprawą celną, która jest już wliczona w cenę usługi.

Mongolia to egzotyczna kraina zielonych stepów

Mongolia to kraj rozciągających się stepów, gdzie najlepszym środkiem transportu jest koń. Wschodnioazjatyckie państwo graniczy z Rosją i Chinami, a jego populacja wynosi 3,076 ml. Stolicą tego pięknego kraju słynącego z serdecznych i bardzo gościnnych mieszkańców jest Ułan Bator, które skupia 42% ludności całego kraju. Dawną mongolską stolicą założoną przez Czingis - Chaana jest Karakorum. Znajduje się tam pierwsza świątynia buddyzmu i klasztor Erdenezuu, który funkcjonuje do dziś. Kilkadziesiąt kilometrów od stolicy Mongolii znajduje się Park Narodowy Khustain Nuruu, którego atrakcją są żyjące w naturalnych warunkach Konie Przewalskiego. W górach Ałtaj znajduje się mierzący 4373 m szczyt Khuiten Peak będący najwyższym szczytem w Mongolii. Pustynia Gobi oraz Płonące Klify, gdzie można wykopać kości dinozaurów to kolejna atrakcja turystyczna z której słynie ten niezwykły kraj. Przez pustynię Gobi przebiega większa część trasy Kolei Transmongolskiej, która jest odgałęzieniem Kolei Transsyberyjskiej łączącą Moskwę z Pekinem.

Mongolia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Mongolii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Mongolia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę