Przesyłki do Panamy

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie przesyłki do Panamy to ważny komponent naszej oferty. Umożliwiamy tego typu usługę, ponieważ cały czas staramy się rozbudowywać naszą ofertę. Wychodzimy naszym klientom naprzeciw, dlatego korzystamy tylko z usług najlepszych. Właśnie dlatego współpracujemy z renomowaną firmą FedEx, która posiada świetną opinię na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Panamy

Niezwykle szybki czas dostawy, nawet do jednego dnia roboczego.
Dokładny czas przesyłki jest uzależniony od miejsca doręczenia oraz adresu nadawcy.
Koszt tego typu usługi zaczyna się od 265,68.
Dokładna cena jest zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki.
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie dokumenty do wygenerowania na naszej stronie internetowej.
Trzeba zadeklarować wartość przesyłki oraz podać odpowiednie dane nadawcy.
Dokumenty trzeba dołączyć do paczki do Panamy.
W razie pytań – chętnie udzielimy niezbędnej pomocy.
Pytania należy kierować do nas za pomocą infolinii, którą udostępniamy na naszej stronie.

W jaki sposób zamówić kuriera do Panamy?

Jest to bardzo proste, wystarczy użyć odpowiedniej zakładki, którą mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Kurier do Panamy taniej niż myślisz

Zorganizowanie przesyłek do Panamy z epaka.pl jest prostsze niż może się wydawać. Nie musisz samodzielnie szukać firm kurierskich, porównywać ich ofert i prowadzić uciążliwych negocjacji. Jesteśmy po to, by zrobić to wszystko za Ciebie, dostarczając Ci niezbędnych informacji i zapewniając najlepsze możliwe warunki - atrakcyjną cenę, bezpieczeństwo i fachowość usługi. Z nami masz gwarancję, że Twoja paczka do Panamy dotrze tak szybko jak to możliwe, a Ty za usługę wysyłki zapłacisz najniższą stawkę na rynku. W przypadku zagranicznych zleceń nie musisz zaprzątać sobie głowy kosztami związanymi z odprawą celną - jest ona darmowa. Musisz jedynie wejść na naszą stronę internetową, gdzie wygenerujesz potrzebne dokumenty, a następnie wypełnione dołączysz do przesyłki. W razie napotkania jakichkolwiek trudności, wystarczy zadzwonić na naszą infolinię, gdzie uzyskasz fachową pomoc i niezbędne wskazówki.

Chcąc zlecić wysyłkę paczki do Panamy, musisz wejść w zakładkę “Zamów kuriera” na naszej stronie epaka.pl, a następnie wypełnić prosty w obsłudze formularz. Wybrać należy przede wszystkim typ przesyłki oraz jej wymiary (paczek może być oczywiście więcej niż jedna), a następnie wpisać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Od razu pokazuje się oferta przewoźnika. Wysyłka do Panamy realizowana jest za pośrednictwem renomowanej firmy FedEx Lotniczy, a jej koszt zaczyna się od ok. 260 zł w przypadku niewielkich przesyłek. Ostateczna cena zależy od gabarytów paczki, jednak możemy zapewnić, że w każdym wypadku będzie to najbardziej atrakcyjna z możliwych ofert. Dodatkowo istnieje opcja wykupienia ubezpieczenia przesyłki - koszt takiej usługi to 123 zł. Za symboliczną złotówkę można zlecić potwierdzenie dostarczenia paczki sms-em. Można również wybrać najdogodniejszą datę nadania przesyłki. Dzięki naszej intuicyjnej w obsłudze platformie cała procedura zamawiania kuriera przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Panama - turystyczny raj

Panama to państwo w Ameryce Środkowej leżące nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Jego terytorium to wąski fragment lądu (50-200 km), w którego najwęższej części znajduje się słynny Kanał Panamski - dzięki niemu statki zmierzające z zachodu na wschód Ameryki mogą usprawnić swą podróż, nie będąc zmuszone do opływania Ameryki Południowej. Panama graniczy z Kolumbią i Kostaryką. Położona jest w strefie aktywnej sejsmicznie. Ponad połowę lądu stanowią góry i wyżyny, a na zachodzie znajduje się wiele wulkanów. Równikowy klimat jest wilgotny lub bardzo wilgotny. Deszcze padają obficie, a na wybrzeżu Morza Karaibskiego często zdarzają się burze. Ponad 60% ludności Panamy stanowią Metysi. Największym miastem (ponad 880 000 mieszkańców) i zarazem stolicą jest Panama. Na drugim miejscu plasuje się San Miguelito (315 000), a następnie Tocumen (103 000). Pozostałe miasta liczą poniżej 100 tys. mieszkańców. Panama należy do krajów rozwijających się. Znaczne przychody generuje turystyka - rocznie przybywa tu ok. 300 tys. turystów.

Panama

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Panamy. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Panama na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę