Przesyłki na Barbados

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Klient od zawsze był dla nas najważniejszy. Dlatego epaka.pl cały czas stara się zwiększać jakość oferowanych przez siebie usług. Z tego względu, dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy umożliwiliśmy przesyłki z i na Barbados.

FedEx Lotniczy

Jest to usługa priorytetowa, dostawa jest możliwa nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, w  zależności od adresu nadania oraz doręczenia danej przesyłki.
Oferujemy darmową odprawę celną.
Wszystkie dokumenty będą wygenerowane podczas zamawiania kuriera. Należy zadeklarować wartość przesyłki. Nadawca musi wydrukować wszystkie dokumenty oraz dołączyć je do przesyłki na Barbados.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłki na Barbados należy skorzystać z infolinii epaka.pl, z przyjemnością Państwu pomożemy.

Koszt kuriera na Barbados zaczyna się już od 265,68zł w przypadku przesyłek ważących do 1kg!

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera dostępnego na naszej stronie internetowej oraz wypełnić wszystkie niezbędne dane.

Wysyłka na Barbados z epaka.pl - szybki proces zamawiania kuriera

Zlecenie wysyłki na Barbados zajmuje kilka chwil, a sam proces jest łatwy i intuicyjny. W epaka.pl postanowiliśmy maksymalnie uprośić zamówienie kuriera, przygotowując krótki formularz, w którym należy wpisać informacje na temat rozmiaru i wagi przesyłki oraz dane adresata i nadawcy. To właśnie na tym etapie możesz także wybrać z listy przewoźnika, który realizuje doręczenia na terenie wyspy. W zależności od firmy, na którą się zdecydujesz, masz również możliwość wykupienia dodatkowych usług. Najpopularniejsze z nich to wyższa kwota ubezpieczenia paczki na Barbados czy potwierdzenie dostawy. Dostępność serwisów jest uzależniona od oferty danego kuriera. Co więcej, na epaka.pl bez problemu opłacisz wysyłkę, uiszczając wskazaną kwotę przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu płatności online. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz odpowiednie pole przed zaakceptowaniem formularza nadania. Po przetworzeniu zlecenia otrzymasz maila z listem przewozowym, na którym znajdziesz numer przesyłki. To właśnie on pozwala na monitorowanie jej drogi do adresata.

Wśród dostępnych usług znalazł się kurier FedEx na Barbados, który został doceniony za ekspresowe doręczenia i wysoką jakość serwisu. Cena transportu lotniczego, bo to właśnie tak dostarczamy paczki na wyspę, wynosi nawet 265,68 zł dla przesyłek ważących maksymalnie 1 kg. W przypadku większych gabarytów możesz z łatwością sprawdzić koszt nadania za pomocą formularza obliczania ceny paczek na Barbados. Czas przekazania pakunku do rąk adresata może wynieść już nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadania i doręczenia. Co więcej, na epaka.pl otrzymujesz odprawę celną gratis! Przed wysyłką należy wygenerować dokumenty w trakcie zamawiania kuriera, a następnie dołączyć je do przesyłki. Nasi użytkownicy mogą także skorzystać z darmowych materiałów do zapakowania paczki.

Doręczenie paczki na Barbados już następnego dnia roboczego

W epaka.pl umożliwiamy doręczenie przesyłki na Barbados już następnego dnia roboczego. Nasi kurierzy bez problemu docierają do takich miast jak Bridgetown, Speightstown, Holetown, Bathsheba czy Oistins. Co warto wiedzieć o kraju przed nadaniem paczki? Przede wszystkim Barbados leży na wyspie o tej samej nazwie, będącej częścią Małych Antyli. Monarchia jest 183. państwem na świecie pod względem powierzchni całkowitej, a na jej obszarze dominują tereny wapienne. Dookoła niej rozciąga się rafa koralowa, znajdująca się pod powierzchnią Oceanu Atlantyckiego. Z uwagi na tropikalny klimat podrównikowy kraj jest szczególnie narażony na powstawanie cyklopów. Gospodarka Barbadosu opiera się przede wszystkim na turystyce - tysiące podróżnych każdego roku odwiedza wyspę, relaksując się na piaszczystych plażach i smakując lokalnych potraw. Na terenie państwa uprawia się także trzcinę cukrową. Transport na terenie wyspy jest bezproblemowy - gęsta sieć drogowa oraz obecność portu morskiego w Bridgetown i lotniczego umożliwiają terminowe doręczenie przesyłek na Barbados.

Barbados

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Barbados. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Barbados na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę