Przesyłki na Madagaskar

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względu dajemy możliwość przesyłki na Madagaskar. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarczy Państwa przesyłki szybki oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki na Madagaskar

Cena przesyłki zaczyna się już od 278,47zł
Czas dostarczenia przesyłki to już nawet 1 dzień roboczy.
Dokładny czas dostarczenia przesyłki zależy od adresu nadawcy oraz odbiorcy w poszczególnych krajach.
Odprawa celna – darmowa
Dokumenty potrzebne do odprawy można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz wypełnić odpowiednie dane.
Dokumenty trzeba dołączyć do paczki na Madagaskar.
Gdyby mieli Państwo pytania – należy zadać je za pomocą naszej infolinii.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, chętnie udzielimy wszelkiej pomocy.

Jak zamówić kuriera na Madagaskar?

Jest to bardzo proste. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, uzupełnić dane oraz nadać paczkę.

Błyskawiczna wysyłka na Madagaskar - to możliwe!

Naszym założeniem jest ułatwienie Ci zadań związanych z realizacją przesyłek. Dzięki naszej nowoczesnej platformie epaka.pl nie musisz tracić czasu na bezpośredni kontakt z firmami kurierskimi, porównywanie ofert przewoźników czy negocjowanie korzystnych stawek. My dostarczamy Ci to wszystko - najwyższą jakość usługi za najbardziej atrakcyjną cenę. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz w kilka chwil zamówić kuriera na Madagaskar, mając pewność, że Twoja paczka dotrze na miejsce bezpiecznie i szybko. Jeśli jesteś właścicielem firmy, opłaci Ci się zintegrowanie systemu sprzedażowego z naszym systemem - nie będziesz musiał ręcznie wprowadzać danych, co pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza platforma nastawiona jest na intuicyjną obsługę - wszystkie kroki, jakich wymaga wysłanie paczki na Madagaskar, możesz przejść samodzielnie. W razie napotkania jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, wystarczy kontakt z naszą infolinią, gdzie uzyskasz niezbędne wskazówki i pomoc.

Sam przekonaj się, jak łatwa w obsłudze jest nasza platforma internetowa. Aby zlecić przesyłkę na Madagaskar, wystarczy kliknąć zakładkę “Zamów kuriera”, a następnie uzupełnić pola, które się wyświetlają. Podstawowe informacje, jakie należy wpisać, dotyczą wagi i wymiarów paczki lub paczek. Po podaniu gabarytów pojawia się oferta przewoźnika wraz z ceną oraz przewidywaną datą doręczenia przesyłki. Wysyłka na Madagaskar to koszt od 200 zł za lekką przesyłkę w kopercie, a zlecenie realizuje doświadczona i renomowana firma kurierska FedEx Lotniczy. Paczka może dotrzeć na miejsce nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Aby dopełnić formalności, należy już tylko podać dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Możliwe jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 123 zł oraz usługi powiadomienia sms-em o dostarczeniu przesyłki (koszt to 1 zł). Zlecając wysyłkę paczek na Madagaskar, nadawca nie ponosi kosztów wynikających z odprawy celnej.

Madagaskar - wyspa z bujną przyrodą

Madagaskar to państwo wyspiarskie leżące w zachodniej części Oceanu Indyjskiego, u południowo-wschodnich wybrzeży Afryki. Pod względem wielkości wyspa ta plasuje się na pierwszym miejscu w Afryce i czwartym miejscu na świecie. Tym, co wyróżnia Madagaskar, jest niezwykle bogaty ekosystem - ponad 90% tutejszej przyrody nie da się zaobserwować nigdzie indziej na Ziemi. Madagaskar jest słabo rozwiniętym krajem, którego mieszkańcy żyją przede wszystkim z rolnictwa, uprawiając wanilię, kawę, banany, trzcinę cukrową, przyprawy czy bawełnę. Na wyspie nie brakuje również cennych surowców mineralnych, takich jak złoto, kamienie szlachetne, chrom czy nikiel, jednak ich wydobywanie nie należy do podstawowych działań napędzających gospodarkę państwa. Madagaskar zamieszkują głównie Malgasze, wśród których wyróżnić można 18 grup etnicznych, a ponadto także Chińczycy, Hindusi, Arabowie, Francuzi i Pakistańczycy. Oficjalnie obowiązujące języki to malgaski i francuski. Do największych miast należą Antananarywa, Toamasina, Fianarantsoa i Mahajanga.

Madagaskar

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Madagaskar. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Madagaskar na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę