Wysyłki do Argentyny

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego szerokiego wachlarza usług, oferujemy Państwu możliwość wysyłki paczki do Argentyny. W przypadku tego typu wysyłki, możliwe jest skorzystanie z usługi FedEx Lotniczy, której koszt wynosi 264.45 zł w przypadku paczki do 1kg.

Na czym polega przesyłka FedEx Lotniczy?

Jest to przesyłka priorytetowa, oznacza to, że w zależności od miejsca wysyłki i miejsca odbioru, możliwe jest dostarczenie jej już w ciągu 1 dnia roboczego.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wygenerować wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki, którym można w odpowiedni sposób i bez dodatkowych opłat dokonać odprawy celnej. Wygenerowane dokumenty należy dołączyć do paczki.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy – zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie www.epaka.pl.

Kurier do Argentyny może być zamówiony dzięki odpowiedniemu formularzowi dostępnemu na naszej stronie www.

Możliwość współpracy długofalowej

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami, które mają w planach albo już od dawna wysyłają swoje towary do krajów poza Europą. Korzystna oferta, brak zbędnych formalności oraz szybki i przede wszystkim bezpieczny transport to argumenty, o których nie boimy się mówić głośno. Skierowanie oferty do klientów biznesowych było naszym priorytetem; firmy mogą wiele zyskać na współpracy tego rodzaju. Z pewnością wybierzemy transport dóbr drogą lądową lub powietrzną. Jest to, bowiem najszybszy i najbezpieczniejszy sposób w naszej ofercie. Wielkogabarytowe i ciężkie paczki do Argentyny wyślemy za pomocą drogi morskiej. Dzięki nam klient nie musi samodzielnie szukać kuriera, który zajmie się transportem. Jesteśmy od tego, żeby wykonać tę czynność za niego. Profesjonalnie i trafnie dobierzemy firmę kurierską, która bezpiecznie dostarczy pakunki klientów do miejsca docelowego. O wszystkich kosztach, klienci dowiadują się przed wysłaniem paczki, są one naprawdę korzystne, dlatego tak chętnie jesteśmy przez naszych klientów wybierani. Nie zapominajmy o fakcie, że zamówiony kurier do Argentyny dla różnego rodzaju pakunków, to profesjonalista, który dowiezie paczkę na czas.

Ważnym aspektem naszej pracy jest doświadczenie oraz wykwalifikowana i miła obsługa, Pracownicy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości zanim klient przystąpi do współpracy z naszą firmą. Mimo świetnej oferty dla klientów biznesowych nie zapominamy o klientach indywidualnych, którzy stanowią dużą grupę w naszej firmie. Każda osoba chętna do skorzystania z naszych usług będzie to mogła zrobić za pomocą internetu. Serwis zapewnia prosty i szybki sposób nadania przesyłek, po czym kurier docierając pod wskazany adres odbiera paczkę. Również osoba indywidualna będzie mogła zdecydować się na kuriera do Argentyny, nawet w zamiarze wysłania niedużej paczki do swojej rodziny.

Prosta droga do Argentyny

Argentyna to kraj położony w Ameryce Południowej, gdzie znajduje się wiele gęsto zaludnionych miast. Polskie firmy chętnie eksportują towary do tego kraju, ponieważ jest tam na nie duży popyt. Warto, więc pomyśleć o wykonaniu tego kroku przy współpracy z firmą epaka.pl. Stolica kraju Buenos Aires, La Plata czy Rosario to tylko kilka miast z wielotysięczną, a czasem milionową populacją. Paczki naszych klientów bez problemu dotrą w te miejsca. Współpracując z firmami kurierskimi doskonale wiemy, że przesyłki do Argentyny dotrą nieuszkodzone w ciągu kilka dni roboczych, co z pewnością ucieszy wielu naszych przyszłych klientów. Niezbędne dokumenty potrzebne do odprawy celnej można pobrać na naszej stronie internetowej, i dołączyć je do przesyłki. Dzięki temu nasi klienci mogą uniknąć zbędnych formalności oraz opłat. Kurier FedEx do Argentyny przetransportuje towary drogą lotniczą. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z oferty.

Argentyna

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Argentyny. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Argentyna na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę