Wysyłki do Chile

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów epaka.pl umożliwia im wysyłkę paczek z i do Chile. Usługa ta jest możliwa dzięki naszej współpracy z firmą FedEx, dzięki czemu dostarczamy wszystkie przesyłki sprawnie i szybko.

FedEx Lotniczy jest szybki!

Możliwe jest dostarczenie przesyłki nawet w jeden dzień roboczy.
Szybkość dostawy uzależniona jest od adresu nadawcy oraz adresu doręczenia przesyłki.
Wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie, następnie
należy je dołączyć do przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii znajdującej się na stronie www.epaka.pl.

Jak zamówić kuriera?

Należy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera na naszej stronie internetowej oraz uzupełnić wszelkie niezbędne dane do tego by nadać kuriera do Chile.

W przypadku przesyłki do 1kg, koszt zaczyna się już od 265,68 zł.

Wysyłka do Chile razem z epaka.pl

Chile to kraj położony w południowo-zachodniej części Ameryki Południowej. Jest najbardziej rozwiniętym krajem w tej części kontynentu, a to za sprawą przemysłu górniczego, który opiera się głównie na wydobywaniu złóż miedzi. Choć Chile wydaje się raczej krajem bardzo odległym od Polski, tak naprawdę jest bliżej niż myślimy. A to za sprawą coraz częstszych wysyłek międzynarodowych, w których bierze udział wiele polskich firm, chcących nawiązać wieloletnią współpracę z tym pięknym krajem jakim jest właśnie Chile. Z nowoczesną platformą epaka.pl jest to nie tylko możliwe, ale i bardzo proste! Z naszą pomocą błyskawicznie nadasz wysyłkę do Chile. Dowieziemy Twoją przesyłkę drogą morską lub powietrzną przy wcześniejszej kalkulacji i znalezieniu najkorzystniejszej dla Ciebie opcji. Zdajemy sobie sprawę, że wysłanie paczki tak daleko może mocno obciążyć Twój budżet, dlatego też dokładamy wszelkich starań abyś w jak najmniejszym stopniu odczuł koszty tego przedsięwzięcia.

Jako że współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, możemy Cię zapewnić, że nadaną wysyłkę do Chile przetransportuje jeden z naszych najlepszych współpracowników - firma FedEx. Powszechnie znana na całym świecie firma kurierska, która miała nawet okazję pojawić się w hicie kinowym pod tytułem “Cast Away - Poza światem” z żywą legendą w roli głównej - Tomem Hanksem. W tym przypadku FedEx zapewni szybki transport przy pomocy opcji FedEx Lotniczy. Dzięki temu Twoja przesyłka dotrze do Chile w ciągu zaledwie kilku dni. Co ważniejsze, aby złożyć zamówienie wysyłki do Chile, nie musisz nawet wychodzić z domu. Całą operację możesz wykonać siedząc wygodnie przy komputerze. Pamiętaj jednak, aby odpowiednio wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na stronie www.epaka.pl. Dokumenty związane z odprawą celną bez trudu wygenerujesz na platformie i załączysz do paczki.

Doskonała oferta dla firm

Jako że Chile jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Ameryki Południowej, znajduje się w nim wiele mniejszych i większych miast, do których mogą trafić Twoje towary. Pierwszym i najważniejszym miastem Chile jest jego stolica - Santiago. To nie tylko duże miasto, które zamieszkuje ponad milion osób, ale także tętniące życiem i handlem miejsce. Inne miasta, z dużą liczbą mieszkańców, to: Puente Alto, Viňa del Mar, Antofagasta, Valparaiso, San Bernardo oraz Temuco. Większość z nich usytuowana jest na nabrzeżu, co może przyczynić się do rozwoju transportu drogą wodną. Warto rozważyć współpracę z chilijskimi firmami, ponieważ kraj ten niezwykle szybko się rozwija i dogania swoich europejskich sąsiadów.

Chile

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Chile. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Chile na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę