Wysyłki do Czadu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W naszej ofercie dostępne są przesyłki do Czadu, w bardzo korzystnych cenach. Reagując na dynamiczny rozwój światowego rynku, nieustannie rozszerzamy zakres naszych usług. Wysyłki do Czadu dostępne są dzięki firmie FedEx.

FedEx Lotniczy – prawdziwy priorytet

Przesyłki tego typu dostarczane są nawet w przeciągu 1 dnia roboczego.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty do odprawy celnej należy dołączyć do wysyłanej paczki.
W razie pytań prosimy o kontakt przez infolinię, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Jak nadać kuriera?

Aby nadać kuriera do Czadu, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie internetowej. Bardzo ważne jest prawidłowe wypełnienie wszystkich danych nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.

W przypadku paczki ważącej do 1kg, cena wysyłki do Czadu wynosi od 278,47zł,

Przesyłki do Czadu - najwygodniejsze z epaka.pl

Gdy chcesz wysłać paczkę gdzieś daleko, na przykład do Afryki, wydaje Ci się, że będzie to trudne i drogie. Nie z epaka.pl! Wysłanie paczki do Czadu za naszym pośrednictwem jest banalnie proste. Dbając o komfort klientów, dajemy im do wyboru dwa rozwiązania. Mogą przynieść paczkę przeznaczoną do wysłania do naszego punktu stacjonarnego lub zamówić jej odbiór spod dowolnego adresu. Obecnie posiadamy blisko 150 kurierskich punktów stacjonarnych, rozlokowanych w całej Polsce. Aby sprawdzić ich lokalizację, wystarczy wejść na stronę epaka.pl. Jeśli jednak nie masz czasu na wizytę w naszym punkcie, zamówisz kuriera do Czadu, nie ruszając się ze swojego fotela. Stworzyliśmy przyjazną platformę internetową, na której możesz wypełnić wszystkie dokumenty niezbędne do wysłania paczki. Dokumenty potrzebne do odprawy celnej dołącz do paczki. Nie ponosisz dodatkowej opłaty za odprawę celną, zajmie się tym epaka.pl. Następnie wystarczy, że zamówisz kuriera, który przyjedzie pod Twój adres w dogodnej dla Ciebie porze. W rejonie Afryki współpracujemy z firmą FedEx Lotniczy. Wysyłka do Czadu za pośrednictwem naszej firmy kurierskiej nie kosztuje zbyt wiele, ceny zaczynają się już od 195,45 zł. W naszej ofercie mamy także opcję priorytetową; przesyłka może dotrzeć do adresata nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Cena tej usługi zaczyna się od 278, 47 zł w przypadku paczek ważących poniżej jednego kilograma. Oczywiście końcowa cena zależy od wagi i wymiarów paczki, a czas jej doręczenia uzależniony jest od miejsca zamieszkania zarówno adresata, jak i nadawcy.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z pracownikami naszej infolinii pod numerem telefonu +48 666 999 392 lub pod adresem mailowym bok@epaka.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czad - wycieczka do Afryki

Jeśli wysyłasz paczkę kurierską do Afryki, pewnie z chęcią dowiesz się co nieco na temat Czadu. To państwo położone w środkowej Afryce, nie posiada dostępu do żadnego morza. Stolicą Czadu jest miasto Ndżamena będąca głównym ośrodkiem zarówno politycznym, naukowym, jak i kulturalnym. To właśnie tam znajdują się siedziby prezydenta i rządu, posiada też interesujące zabytki architektoniczne. Jest to także główny ośrodek handlowy i przemysłowy. Nie posiada niestety zbyt wielu atrakcji turystycznych, ale warto tu zobaczyć na przykład Wielki Meczet czy Muzeum Narodowe Czadu, w którym można zapoznać się z historią i sztuką tego egzotycznego dla nas kraju. Jest to państwo atrakcyjne dla turystów chcących poznać rdzenną afrykańską kulturę. To właśnie w Czadzie wciąż odnajdywane są szczątki praludzi, najstarsze sprzed 7 milionów lat.

Czad

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Czadu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Czad na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę