Tani kurier epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Wysyłki do Gujany Francuskiej

Wysyłki do Gujany Francuskiej

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Chcąć przesłać paczki do Gujany Francuskiej, nie trzeba się martwić. Jest to bardzo proste oraz szybki. Oferujemy niezwykle szybką możliwość dostarczenia przesyłki do Gujany Francuskiej. Jest to możliwe dzięki, współpracy z renomowaną firmą FedEx, która pozwala na dostarczanie przesyłek tego typu na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie paczki Gujana Francuska

Czas dostarczenia to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna za darmo.
Wszelkie dokumenty, które są niezbędne do przeprowadzenia odprawy celnej, należy wygenerować na naszej stronie internetowej.
Trzeba zadeklarować wartość przesyłki do Gujany Francuskiej oraz uzupełnić dane nadawcy.
Gdyby mieli Państwo jakiegokolwiek rodzaju pytania lub wątpliwości – należy skorzystać z naszej infolinii, która jest dostępna na naszej stronie.
Cena przesyłki do Gujany zaczyna się już od 265,68zł

Jak zamówić kuriera?

Nic prostszego, aby zamówić kuriera do Gujany Francuskiej, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie.

Prosty sposób nadania przesyłki

Na tle konkurencji firmę epaka.pl wyróżnia przede wszystkim przejrzysty i łatwy w obsłudze serwis internetowy pozwalający nadać przesyłkę z każdego miejsca na ziemi. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Jedyne, co trzeba zrobić to wypełnić krótki formularz, podać gabaryty paczki i wygenerować dokumenty niezbędne przy odprawie celnej. Wygoda oraz prostota tego sposobu z pewnością usatysfakcjonuje klientów, którzy nie mają czasu na osobiste nadanie przesyłki. Paczki do Gujany Francuskiej trafią tam za pośrednictwem wybranego przez klienta przewoźnika. Współpracujemy z firmami, takimi jak FedEx, DPS czy DPD. Są to cenione na całym świecie firmy kurierskie. Do miejsca oddalonego kilka tysięcy kilometrów od Polski przesyłka jest transportowana drogą powietrzną. Umożliwia to partnerstwo z firmą FedEx. Paczka trafi do adresata już w kilka dni roboczych oczywiście bez najmniejszych uszkodzeń czy problemów.

Dodatkową możliwością dla wszystkich klientów jest osobiste nadanie przesyłki. Można tego dokonać wybierając się do jednego ze 150 punktów kurierskich firmy epaka.pl zlokalizowanych w całej Polsce. Na miejscu nasi pracownicy pomogą w nadaniu paczki, jej odpowiednim zapakowaniu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wysyłki. Jeżeli klient nie wyraża woli skorzystania z opcji internetowej lub osobiście nie ma czasu nadać przesyłki istnieje możliwość zamówienia kuriera telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod numer: +48 666 999 392 dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Telefonicznie można również zgłaszać wszelkie niejasności dotyczące transportu. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz uwagi skierowane do nas przez naszych klientów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę dlatego też postanowiliśmy wprowadzić opcję wysyłki do Gujany Francuskiej, co z pewnością ucieszy wielu klientów indywidualnych i biznesowych. Obraliśmy sobie za cel zadowolenie klientów i do tego ciągle dążymy wprowadzając nowe rozwiązania do swojej oferty.

Gujana Francuska państwem możliwości

Państwo położone u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego to jedyne 280 tysięcy mieszkańców. Jest to jednak liczba podana bez turystów, którzy chętnie każdego roku odwiedzają to miejsce. Piękne plaże i czyste niebo to idealne miejsce na wypoczynek jednak również na poszerzenie swojej oferty o wysyłkę do Gujany Francuskiej różnego rodzaju dóbr. Jest to przede wszystkim sugestia dla klientów biznesowych. Dla klientów indywidualnych z kolei oferujemy wysyłkę listów i paczek do największych miast. Między innymi do Cayenne, Matoury czy Kourou, gdzie co roku można spotkać mnóstwo turystów. Nasza oferta obejmuje również wysyłkę z Gujany do Polski, co ucieszy turystów chcących wysłać upominki czy kartki do krewnych w naszym kraju. Zapewniamy bezpieczny i szybki transport wszelkich towarów. Oferowana przez nas wysyłka do Gujany Francuskiej, jak również w odwrotną stronę z pewnością zadowoli wielu klientów.

Gujana Francuska

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Gujany Francuskiej. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Gujana Francuska na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę