Wysyłki do Libii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Z tego względu nieustannie poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, możemy zaproponować Państwu możliwość przesyłki do Libii.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki do Libii

Cena paczki do Libii zaczyna się już od 246,86zł
Czas dostarczenia wysyłki to już nawet tylko 1 dzień roboczy.
Dokładny czas dostarczenia jest zależny od adresu nadawcy oraz odbiorcy w poszczególnych krajach.
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie dokumenty mogą być wygenerowane w ramach naszej strony internetowej.
Wartość przesyłki oraz dane nadawcy – to musimy wpisać do dokumentów niezbędnych do odprawy celnej.
Dokumenty muszą być dołączone do danej przesyłki.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – trzeba zwrócić się do naszej infolinii.
Chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak zamówić kuriera do Libii?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Ciekawa oferta dla klientów indywidualnych i firm

Coraz częściej handel międzynarodowy dociera poza Europę i Amerykę. Atrakcyjnym kontrahentem biznesowym stają się kraje afrykańskie, w tym między innymi Libia. Dzięki swojemu atrakcyjnemu usytuowaniu na północy kontynentu oraz na pograniczu z Morzem Śródziemnym sprawia, że handel staje się w tym obszarze łatwiejszy i szybszy. Jako że Libia jest krajem pustynnym, bardzo gorącym i suchym handel międzynarodowy obejmuje głównie handel produktami spożywczymi, jak produkty zbożowe i mączne, nabiał, produkty kakaowe, jęczmień nie mielony. Istnieje także ogromne zapotrzebowanie na leki oraz preparaty weterynaryjne, których w Libii stale brakuje. W związku z tym wprowadziliśmy ofertę wysyłkową do Libii, która z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju handlu międzynarodowego jak i wysyłkowego.

We współpracy z firmą kurierską FedEx oraz dzięki jej specjalnej opcji FedEx Lotniczy nadana wysyłka do Libii dotrze tam w możliwie najkrótszym czasie - w ciągu nawet jednego dnia roboczego! Pragniemy jednak zauważyć, że czas dostarczenia przesyłki może być nieco dłuższy w zależności od miejsca destynacji. Swoje zlecenie zamówienia możesz zrealizować w domu lub biurze odpowiednio wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie www.epaka.pl. Zapewniamy dostęp do wszystkich potrzebnych do wysyłki dokumentów, w tym związanych z odprawą celną, która w przypadku wysyłki do Libii jest bezpłatna. Wydrukowane i uzupełnione dokumenty należy dołączyć do przesyłki podczas przekazywania jej kurierowi. Na tym kończy się Twoja rola jako nadawcy, resztą zajmiemy się my.

Główne handlowe miasta Libii

Głównymi partnerami handlowymi są największe i najbardziej liczebne libijskie miasta. Jednym z nich jest bez wątpienia stolica Libii - Trypolis, mieszczące się w północno-wschodniej części tego gorącego kraju. Obecnie liczy sobie ponad dwa miliony mieszkańców. Jest także głównym ośrodkiem przemysłowym i handlowym w Libii. Ma bardzo dobrze rozwinięty przemysł włókienniczy, spożywczy, meblarski, meblowy, a także gumowy. Szeroki wachlarz możliwości handlowych z pewnością przyciągnie wielu partnerów biznesowych z Polski. Zaraz po Trypolis drugim dużym miastem jest Bengazi, liczącym sobie ponad pół miliona mieszkańców oraz mieszący się w Zatoce Wielka Syrta. Bengazi jest stolicą Cyrenajki, jednej z trzech stref Libii. Warto wspomnieć, że to właśnie w Bengazi znajduje się jedna z dwóch polskich ambasad. Z pewnością atrakcyjnym miejsce handlu stanie się również miasto Misrata, leżące na północy kraju, nad samym Morzem Śródziemnym. Jako że południową część Libii zajmuje pustynia Sahara, handel obejmuje północną i środkową część kraju. Z nami nadanie wysyłki do Libii, jest przede wszystkim nieskomplikowane, a wszystkich formalności możesz dokonać nie wychodząc z domu. Zapraszamy do współpracy.

Libia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Libii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Libia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę