Wysyłki do Malawi

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Klient jest dla nas najważniejszy. Z tego względu, cały czas rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług. To właśnie dlatego uruchomiliśmy możliwości przesłania paczki do Malawi. Dzieje się to, dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest gwarantem szybkiej oraz bezproblemowej  wysyłki do Malawi.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Malawi

Cena tego typu usługi, zaczyna się już od 278,47zł, jest ona zależna od wagi oraz rozmiaru paczki.
Czas dostarczenia przesyłki nawet do 1 dnia roboczego.
Dokładny czas dostarczenia przesyłki jest zależny od adresu nadawcy oraz miejsca dostarczenia.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty niezbędne do odprawy, mogą być wygenerowane na naszej stronie www.
Należy je dołączyć do paczki do Malawi.
Gdyby mieli Państwo, jakiekolwiek pytania, należy je kierować do nas za pomocą naszej infolinii, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

W jaki sposób zamówić kuriera do Malawi?

Jest to bardzo proste oraz szybkie. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, która jest dostępna na naszej stronie.

Wysłanie paczki do Malawi? To proste!

Zdecydowałeś się na nadanie paczki na inny kontynent, jednak obawiasz się skomplikowanego procesu wysyłki oraz wysokich kosztów? Za pośrednictwem platformy wysyłkowej epaka.pl możesz wysłać paczkę w zaledwie w kilka minut, a cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wysyłkę paczek do Malawi. Jak wygląda proces nadawania przesyłek? Możesz wysłać kuriera do Malawi w jednym z naszych stacjonarnych punktów znajdujących się na terenie Twojego miasta (lista oddziałów dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce “Punkty”), wysłać przesyłkę za pośrednictwem platformy epaka.pl (wybierz opcję “Zamów kuriera”, uzupełnij dane dotyczące przesyłki, między innymi jej gabaryty, usługi dodatkowe oraz dane odbiorcy i nadawcy) bądź zamówić kuriera przez telefon, kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 732 480 000. Po odbiór przesyłki do Twojego domu w dogodnym dla Ciebie terminie przyjedzie kurier. Z nami nie musisz się martwić o materiały, w które zapakujesz swoją przesyłkę, ponieważ epaka.pl udostępni Ci je za darmo. Darmowe jest również załatwienie wszystkich formalności związanych z odprawą celną. Niezbędne dokumenty, które mogą zostać wygenerowane na naszej stronie, dołączysz do paczki do Malawi. Wysyłki przesyłek do Malawi odbywają się dzięki współpracy partnerskiej z FedEx Lotniczy. Cena tego typu usługi zaczyna się już od 278,47 zł. Oczywiście jest ona zależna od wagi oraz rozmiaru paczki. Czas dostarczenia przesyłki w zależności od wybranej usługi i dodatkowo płatnych opcji może wynosić nawet jeden dzień roboczy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysłania paczki do Malawi, pozostaw na stronie epaka.pl swój numer telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu niecałej minuty i odpowie na wszelkie pytania. Możesz również zadzwonić na numer telefonu +48 666 999 392 lub napisać wiadomość mailową na adres bok@epaka.pl.

Malawi - wstęp do odkrycia Afryki

Chcesz wiedzieć nieco więcej o państwie, do którego zamierzasz wysłać swoją paczkę? Malawi to państwo znajdujące się w południowo-wschodniej Afryce, graniczące z Tanzanią, Mozambikiem i Zambią. Z uwagi na fakt, iż Malabi jest krajem słabo rozwiniętym, głównym źródłem dochodu tamtejszej ludności jest rolnictwo. Na terytorium kraju leży jezioro Niasa, które powstało w wyniku ruchów tektonicznych na obszarze Wielkich Rowów Afrykańskich. Ciepłe serce Afryki to państwo, które z całą pewnością warto odwiedzić. Po przyjeździe można wybrać się na konną przejażdżkę do Parku Narodowego Nyika czy Parku Narodowego Liwonde lub na wspinaczkę krętymi ścieżkami na chłodne, porośnięte trawą i dzikimi kwiatami płaskowyże Mt Mulanje. Moc atrakcji zapewni również wycieczka łódką lub promem „Ilala” po Jeziorze Malawi, podczas której można podziwiać niesamowite, zapierające dech w piersiach widoki!

Malawi

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Malawi. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Malawi na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę