Wysyłki do Mauretanii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Możliwość przesłania paczki do Mauretanii jest istotna dla naszych klientów, a tym samym dla nas. Z tego względu udostępniamy możliwość wysłania przesyłki do Mauretanii. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która sprawnie dostarcza przesyłki na całym świecie i jest gwarantem szybkiego dostarczenia wysyłki.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki do Mauretanii

Czas dostawy wyniesie nawet tylko 1 dzień roboczy.
Cena tego typu usługi już od 278,47zł, zależy od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Dokładny czas doręczenia przesyłki jest zależny od adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty niezbędne do odprawy celnej mogą być wygenerowane na naszej stronie www.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać dane nadawcy.
Ważne, aby dodać je do paczki do Mauretanii.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z infolinii dostępnej na naszej stronie www.

Jak zamówić kuriera do Mauretanii?

Jest to bardzo proste, wystarczy w odpowiedniej zakładce wypełnić formularz zamawiania kuriera oraz nadać paczkę.

Paczki do Mauretanii - tylko z epaka.pl

Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, rozbudowujemy nie tylko sieć punktów kurierskich, ale także sieć połączeń, dzięki którym docieramy do coraz dalszych zakątków świata. Współpracujemy tylko z wybranymi, sprawdzonymi firmami kurierskimi zajmującymi się transportem międzynarodowym, takimi jak DPD, DHL, UPS, FedEx czy InPost. Od niedawna oferujemy możliwość wysyłania paczek nawet do miejsc tak egzotycznych, jak Mauretania. Przesyłki do Mauretanii dostarczane są przez współpracującą z nami amerykańską frimą kurierska FedEx. Jest to firma o światowej renomie, gwarantująca usługi na najwyższym poziomie. epaka.pl oprócz wysokiego standardu usług gwarantuje rozsądne ceny. Koszt wysyłki do Mauretanii skalkulowany jest do każdej paczki indywidualnie, zaczyna się już od kwoty 195,45 zł. Jak możliwe, że nasze ceny są tak atrakcyjne? epaka.pl dysponuje najniższymi cenami ponieważ pośredniczymy w wysyłce bardzo wielu paczek każdego miesiąca. Dzięki temu możemy negocjować naprawdę niskie ceny. Żeby skorzystać z naszej oferty wystarczy połączyć się z internetem, wypełnić na naszej stronie formularz podając niezbędne do wysyłki dane oraz wydrukować wygenerowane dokumenty potrzebne do odprawy celnej. Gwarantujemy darmową odprawę celną, wystarczy, że zadeklarujesz wartość przesyłki. Po wypełnieniu dokumentów należy umówić się z kurierem, który odbierze paczkę spod wskazanego adresu. Reszta należy do nas FedEx Lotniczy gwarantuje błyskawiczną przesyłkę. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki w ciągu jednego dnia roboczego, cena tej usługi zaczyna się od 278,47 zł. Oczywiście czas transportu uzależniony jest od adresu nadawcy i odbiorcy. Jeżeli jednak wolisz bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem zapraszamy do najbliższego punktu kurierskiego.

Mauretania - dokąd trafi Twoja paczka

Mauretania, a właściwie Islamska Republika Mauretańska, to kraj pustynny położony w północno-zachodniej Afryce. Większość kraju to pustynia Sahara, ale jeżeli kurier do Mauretanii dostarcza paczkę, to prawdopodobnie trafi ona do jednego z większych miast. Może to być Nawakszut czyli stolica Mauretanii, tu znajduje się międzynarodowy port lotniczy, na którym lądują przesyłki FedEx-u. Dla turysty z Europy szczególnie atrakcyjne będa bajecznie kolorowe bazary, na których można kupić nieznane nam warzywa, owoce i przyprawy oraz egzotyczne ryby i owoce morza. Miłośnicy historii z pewnością zainteresują się eksponatami Muzeum Narodowego w Nawakszut. Drugim co do wielkości miastem Mauretanii jest Nawazibu, jednak największymi jej atrakcjami są Szinkit i Wadan. Są to miasteczka wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Wysyłka do Mauretanii to także okazja do zapoznania się z jej atrakcjami, wystarczy poszperać w internecie.

Mauretania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Mauretanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Mauretania na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę