Wysyłki do Mołdawii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego szerokiego asortymentu usług oferujemy Państwu możliwość wysyłki paczki do Mołdawii. Włączyliśmy je do naszej oferty, ponieważ wychodzimy naszym klientom naprzeciw, aby odpowiedzieć na ich potrzeby. Możliwość wysłania przesyłki do Mołdawii, jest możliwa dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczenia wysyłki.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki do Mołdawii

Cena tych usług zaczyna się już od 230,13zł.
Dokładna cena jest zależna od wymiarów oraz wagi danej paczki.
Czas dostawy to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Darmowa odprawa celna.
Wszelkie niezbędne dokumenty do wygenerowania na naszej stronie.
Należy dołączyć je do paczki.
Ważne, aby zadeklarować odpowiednią wartość paczki oraz uzupełnić dane nadawcy.
W przypadku pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy niezbędny odpowiedzi.

Jak zamówić kuriera do Mołdawii?
Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedniej formularz zamawiania kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Proces wysyłania paczki do Mołdawii z epaka.pl

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, nasza platforma realizuje wysyłki paczek zarówno na terenie Polski, jak i całego świata. Myślisz, że wysłanie paczki poza granice naszego kraju jest niezwykle kosztowne, a sam proces trwa długo i jest skomplikowany? Nic bardziej mylnego! Możliwość wysłania przesyłki do Mołdawii jest dostępna dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx Lotniczy, która jest gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczenia paczki. Wysyłka paczki do Mołdawii za pośrednictwem epaka.pl trwa dosłownie kilka minut. Wszelkimi formalnościami oraz organizacją zajmują się nasi specjaliści! Dbamy o to, aby jakość świadczonych usług była możliwie najwyższa, dlatego zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W naszym zespole znajduje się m.in. osoba, która posiada certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy. Cena za wysłanie przesyłki do Mołdawii jest bardzo atrakcyjna, ponieważ zaczyna się już od 230,13 zł, z kolei czas dostawy to nawet jeden dzień roboczy.

Jak wysłać przesyłkę do Mołdawii? Możesz udać się do jednego z naszych punktów (lista punktów znajduje się na naszej stronie w zakładce “Punkty”) i nadać przesyłkę. Jeśli jednak nie masz możliwości zamówienia kuriera w stacjonarnym punkcie, oferujemy możliwość zrobienia tego bez wychodzenia z domu! Wystarczy wejść na stronę internetową epaka.pl, wybrać opcję “Zamów kuriera” znajdująca się na samej górze strony, następnie określić gabaryty przesyłki i jej typ (koperta, paczka, paleta) oraz wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy. Na samym dole ukaże się automatycznie wygenerowana cena brutto, jaką zapłacisz za usługę. epaka.pl gwarantuje darmową odprawę celną. Wystarczy, że do paczki dołączysz wymagane dokumenty, a resztą formalności zajmą się nasi specjaliści. Finalnie zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę pod wskazanym adresem. Widzisz, jakie to proste?

Mołdawia - tereny historycznej Besarabii

Wysyłasz paczkę do Mołdawii, ale niewiele wiesz o tym kraju? Czas to zmienić! Mołdawia to piękne państwo leżące między Rumunią a Rosją na terenach historycznej Besarabii i obszarach położonych na lewym brzegu Dniestru. Stolicą Mołdawii jest Kiszyniów, który jednocześnie stanowi największe miasto tego kraju (674,5 tys. mieszkańców, powierzchnia 565 km²). Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych. Między innymi możemy zwiedzić Sobór św. Teodory z Sihili z 1895 roku, Sobór Wniebowstąpienia Pańskiego z 1830 roku czy Katedrę Rzymskokatolicką Opatrzności Bożej z 1840 roku. Jednymi z ciekawszych miejsc, które warto odwiedzić, są największe na świecie podziemne winnice. Dodatkowo po przyjeździe do Kiszyniowa szczególną uwagę zwraca bujna zieleń, którą możemy podziwiać chociażby w Parku Stefana III Wielkiego.

Mołdawia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Mołdawii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Mołdawia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę