Wysyłki do Paragwaju

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesyłki do Paragwaju to jeden z nowszych komponentów naszej oferty. Posiadamy możliwość włączenia tego typu usługi do naszego asortymentu, ponieważ współpracujemy z renomowaną i znaną na całym świecie firmą FedEx, która pozwala na dostarczanie paczek do Paragwaju oraz wielu innych krajów na świecie.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Paragwaju

Bardzo szybki czas dostawy, nawet 1 dzień roboczy.
Jest to uzależnione od adresu nadawcy oraz miejsca odbioru przesyłki.
Koszt takiej usługi zaczyna się już od 265,68zł.
Zależy on od wagi oraz rozmiaru konkretnej przesyłki.
Odprawa celna jest za darmo.
Odpowiednie dokumenty do odprawy można wygenerować na naszej stronie.
Należy zadeklarować wartość danej przesyłki oraz wypełnić dane nadawcy.
Dokumenty potrzebne do odprawy należy załączyć do paczki do Paragwaju.
W przypadku pytań, warto skorzystać z udostępnionej przez nas infolinii.
Z przyjemnością udzielimy niezbędnej pomocy.

W jaki sposób zamówić kuriera do Paragwaju?

Jest to bardzo proste, wystarczy użyć odpowiedniej zakładki, którą mogą Państwo znaleźć na naszej stronie www.

Kurier do Paragwaju - jak go zamówić?

Może się zdarzyć, że chcesz przesłać coś ważnego bardzo daleko i nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać. Prawdopodobnie poszukasz odpowiedzi w sieci. My Ci to ułatwimy! epaka.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ciągle poszerza ofertę destynacji wysyłkowych. Od niedawna dostarczamy przesyłki do Paragwaju, do tego są to usługi kurierskie. W związku z tym, że każdego miesiąca pośredniczymy w transporcie tysięcy paczek możemy dla naszych klientów negocjować naprawdę dobre ceny. W zakresie wysyłki do Ameryki Południowej współpracujemy z firmą FedEx Lotniczy gwarantującą błyskawiczny transport. Ceny tej usługi zaczynają się już od 183,89 zł. Jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie, postaramy się dostarczyć Twoją paczkę w ciągu jednego dnia roboczego, jest to usługa priorytetowa, której koszty zaczynają się od 265,68 zł. Oczywiście cena końcowa zależy od wymiarów i wagi Twojej paczki. Natomiast czas dostawy uzależniony jest od adresu nadawcy i odbiorcy - będzie to jednak nie więcej niż kilka dni roboczych. Chcąc zamówić kuriera do Paragwaju wystarczy, że połączysz się z naszą stroną internetową i wypełnisz niezbędne dokumenty. Potem koniecznie pamiętaj, aby dokumenty potrzebne do odprawy dołączyć do paczki do Paragwaju. Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat związanych z odprawą celną, tym zajmie się epaka.pl. Kiedy wszystko masz przygotowane wystarczy poczekać na kuriera, który przyjedzie odebrać przesyłkę spod wskazanego adresu. Jeśli jednak wolisz dostarczyć nam paczkę samodzielnie, to zapraszamy do jednego z ponad 150 punktów stacjonarnych rozlokowanych w całym kraju. Gdzie znajduje się najbliższy z nich, możesz sprawdzić na stronie epaka.pl.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, czekamy na Twój telefon pod numerem +48 666 999 392, lub mail na adres bok@epaka.pl. Kiedy Twoja paczka zostanie już wysłana, masz możliwość śledzenia jej trasy w internecie. Masz gwarancję, że gdziekolwiek się znajdzie, pilnujemy, aby na żadnym etapie podróży nie uległa uszkodzeniu.

Paragwaj - dowiedz się co zobaczy Twoja paczka

Skoro Twoja paczka do Paragwaju jest w drodze możesz się dowiedzieć co nieco o miejscu jej destynacji. Paragwaj jest państwem usytuowanym w Ameryce Południowej, w środkowej części kontynentu. Stolicą, a zarazem największym miastem kraju jest Asuncion, jest to jedno z najstarszych miast założonych przez hiszpańskich konkwistadorów. Obecnie z najstarszych czasów zachowało się stare miasto zabudowane w stylu kolonialnym oraz panteon i budynek senatu. Najbardziej reprezentacyjnym budynkiem zdobiącym miasto jest Palacio de Lopez czyli miejsce, w którym znajdziemy rząd i prezydenta. Ciekawym do odwiedzenia miejscem są niewątpliwie ruiny jezuickiej misji La Santisima Trinidad de Parana położone w pobliżu miasteczka Trinidad. Paragwaj słynie też z produkcji trzciny cukrowej i doskonałej yerba mate, napoju mającego tam range dobra narodowego.

Paragwaj

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Paragwaju. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Paragwaj na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę